CRLS Partner

Pruszków

Opinie o CRLS Partner

Mati

Cały czas opóźnienia z płatnościami po dwadzieścia kilka dni. Dodzwonić się do kogoś graniczy z cudem. NIE POLECAM!

rzeczoznawca

stawki za zlecenie najniższe spośród innych firm, a do tego płacą kiedy chcą. ktoś wie gdzie można zgłosić nierzetelnego płatnika?

Kasiaolsztyn

Umiecie odbierac te piep**rzone telefony czy na wszystkim chcecie naviagac ludzi wysylavie do mnie pisma abym wytlumaczyla okolicznosci zdarzenia a jak chce sie vos dowiedziec to co sobie myslicie ze 3h bede czekac az laskawie odberzecie telefon???

jsehdbsk

Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Człowiek dzwoni na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] infolinię i czeka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] godzinę, półtora godziny i tak nikt nigdy nie odbiera. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają klienta a już w ogóle kontakt z nim. DNO I BEZNADZIEJA!!!! Firma nie powinna w ogóle istnieć. Jedna wielka niekompetencja!!!!!!

chatuuu

Mi za naprawę pokrywy bagażnika (bmw e46 kombi) przyznali 37,50 ( trzydzieści siedem złotych 50/100 gr) naprawę podłogi bagażnika 18,75 ( osiemnaście złotych 75/100 gr ) i tyleż samo za naprawę ściany grodziowej tylnej. Kontakt tragiczny a jak udało mi się dodzwonić to tak aroganckiej rozmowy nie miałem dawno.

ala

dokładnie jest jak Pan pisze. Nawet , gdy czlowiek sie do nich dodzwoni, nie ma odpowiedzialnych. Wieczna spychologia, udają, że czegos nie widza w komupterze, odpowiadaja bzdurnie na maile, cieżko sie z nimi kontaktowac, gdyż czasem trzeba spedzić pol dnia z telefonem przy uchu słuchając ich muzyczek. Ogolnie firma nieodpowiedzialna. Nie polecam, ale niestety jako klientka Benefii, jestem na nich skazana, gdyz to wlasnie ona wyznacza likwidatora szkody. Mogłabym tutaj wiele jeszcze napisac ale szkoda czasu i nerwow na taka firme jaka jest Partner. Niekompetencja i nieznajomosc przepisow siega u nich szytu. Nie wiem za co im płaca, skoro samemu trzeba dopilnowac calej procedury.

Anonim

Witam mam ten sam problem wycenili mi auto na jakieś śmieszne grosze odszkodowanie zostało zaniżone nie mogę sie dodzwonić do Partnera CRLS 100zł za karty poszło kto mi to zwróci gdzie dzwonić jak sie z nimi kontaktować

Arogancja, nierzetelność, kompletny brak kontaktu, nieterminowość itd!!! Firma lekceważy osoby, których szkody likwiduje. 26 dni od daty zgloszenia szkody{rozliczana z OC sprawcy wypadku ubezpieczonego w Generali}, udalo mi sie w końcu skontaktować z likwidatorka mojej szkody. Łaskawie poinformowala mnie, że zakwalifikowano moja szkode jako tzw. całkowitą . Kiedy poprosiłem o przesłanie mi kalkulacji - odpowiedziala mi, że jeszcze nie jest wyliczona!!!??? Na jakiej więc podstawie taka kwalifikacja szkody??? Pani mętnie cos próbowała wyjaśniać, a w końcu stwierdzila, że nie może mi udostępnić kalkulacji bez zgody kierownika!!! Na moje stwierdzenie, że wg. przepisow KC nie tylko może, ale nawet ma obowiązek przedstawić mi akta mojej szkody , kazała mi złożyć zażalenie i skończyla rozmowę! Dzisiaj minęło 32 dni od zgloszenia szkody. W dalszym ciągu nie mam żadnej informacji, decyzji, zero kontaktu! Moje telefony i maile do Partnera i Generali pozostają bez odzewu . Jestem już po rozmowie z adwokatem i chyba zdecyduję sie na jego pomoc. Ostrzegam wszystkich przed firmą Generali i CRLS Partner - to krętacze dla których klient jest uciążliwym natrętem, a prawo to zbór nic nie znaczących przepisów..

Zostaw opinię o CRLS Partner - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRLS Partner