CRLS Partner
counter
4 34 15 5 1
Teresa Nowy wpis

Co nowego słychać w CRLS Partner? Jak obecnie w nowym roku wygląda wynagrodzenie w firmie? Napiszcie, jak Wam się aktualnie pracuje? Fajnie by było się dowiedzieć czy ogólnie polecacie pracę w tym miejscu. Na pewno takie informacje będą przydatne innym forumowiczom.

xxx Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu. Wymagania kadry kierowniczej są niewspółmierne do wynagrodzenia pracowników, nie wspominając już o benefitach, które w tej firmie nie istnieją. Nie można również liczyć na wsparcie kierownictwa, które prędzej rzuci własnemu pracownikowi kłodę pod nogi, niż pomoże. Wszystko w tej firmie trzeba wydrzeć siłą. Atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia, a kadra kierownicza chyba uważa, że pracownik przychodzi tam w celach charytatywnych, a nie pracować i otrzymywać za to odpowiednie wynagrodzenie. Generalnie kierownictwo w tej firmie nie spełnia praktycznie żadnej roli, bo pracownicy ogarniają sami siebie w takim stopniu, że mogliby prowadzić samodzielne, niekontrolowane stanowiska. Jedyny plus to pracownicy na równoległych stanowiskach, którzy robią za wyższych szczeblem całą robotę, służąc wsparciem innym pracownikom, szkoląc ich. Super ludzie.

Dawid Nowy wpis

Firma to bardzo dobry pracodawca ale jednocześnie jest wymagająca co nie podoba się pewnym osobom?

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.

Nie polecam jako pracodawcę. Rotacja mówi sama za siebie. A pracownicy, którzy się tam zasiedzieli marnują swój czas, wiedzę oraz profesjonalizm. Kierowniczka U. niepomocna, wręcz przeciwnie - patrzy tylko aby do czegoś się doczepić, doprowadziła nie jedną dziewczynę do płaczu. Nie wiem jak aktualnie, ale dwa lata temu stawka była bardzo mała, zero benefitów, a od przełożonych wieczne pretensje. Dodatkowo wieczne tłumaczenie Rzeczoznawcom dlaczego ich pensja nie wyszła na czas... Pozytywy? Ludzie z którymi się współpracuje. Najlepszy zespół EVER!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marzena

Myślę nad ubieganiem się o stanowisko rzeczoznawcy komunikacyjnego. W ogłoszeniu nie mają żadnych wymagań. Stąd moje pytanie - czy w CRLS Partner przyjmują bez doświadczenia??

mund2

Czy brak kontaktu w tej firmie to norma? Ile czasu można czekać na połączenie.Możliwość uzyskania informacji na temat likwidacji szkody to jakaś parodia. Dlaczego ubezpieczenia są takie drogie? To proste , skoro proces likwidacji trwa tygodnie.

Posiadacie jakieś informacje dotyczące CRLS Partner? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Pedro

Tak podzielimy sie informacjami ... Wdalszym ciagu kontakt z nimi graniczy z cudem , mało tego po uzyskaniu kontaktu bezpośrednio do osoby zajmujacej sie dana sprawa nic nie zmieniło ,dalej nikt nie odbiera . Płakać czy sie ŚMIAĆ :D

Jak na ten moment wygląda sytuacja w CRLS Partner? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

rzeczoznawca

stawki za zlecenie najniższe spośród innych firm, a do tego płacą kiedy chcą. ktoś wie gdzie można zgłosić nierzetelnego płatnika?

jsehdbsk

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Człowiek dzwoni na (usunięte przez administratora) infolinię i czeka (usunięte przez administratora) godzinę, półtora godziny i tak nikt nigdy nie odbiera. W (usunięte przez administratora) mają klienta a już w ogóle kontakt z nim. DNO I BEZNADZIEJA!!!! Firma nie powinna w ogóle istnieć. Jedna wielka niekompetencja!!!!!!

chatuuu

Mi za naprawę pokrywy bagażnika (bmw e46 kombi) przyznali 37,50 ( trzydzieści siedem złotych 50/100 gr) naprawę podłogi bagażnika 18,75 ( osiemnaście złotych 75/100 gr ) i tyleż samo za naprawę ściany grodziowej tylnej. Kontakt tragiczny a jak udało mi się dodzwonić to tak aroganckiej rozmowy nie miałem dawno.

ala

dokładnie jest jak Pan pisze. Nawet , gdy czlowiek sie do nich dodzwoni, nie ma odpowiedzialnych. Wieczna spychologia, udają, że czegos nie widza w komupterze, odpowiadaja bzdurnie na maile, cieżko sie z nimi kontaktowac, gdyż czasem trzeba spedzić pol dnia z telefonem przy uchu słuchając ich muzyczek. Ogolnie firma nieodpowiedzialna. Nie polecam, ale niestety jako klientka Benefii, jestem na nich skazana, gdyz to wlasnie ona wyznacza likwidatora szkody. Mogłabym tutaj wiele jeszcze napisac ale szkoda czasu i nerwow na taka firme jaka jest Partner. Niekompetencja i nieznajomosc przepisow siega u nich szytu. Nie wiem za co im płaca, skoro samemu trzeba dopilnowac calej procedury.

Anonim

Witam mam ten sam problem wycenili mi auto na jakieś śmieszne grosze odszkodowanie zostało zaniżone nie mogę sie dodzwonić do Partnera CRLS 100zł za karty poszło kto mi to zwróci gdzie dzwonić jak sie z nimi kontaktować

Arogancja, nierzetelność, kompletny brak kontaktu, nieterminowość itd!!! Firma lekceważy osoby, których szkody likwiduje. 26 dni od daty zgloszenia szkody{rozliczana z OC sprawcy wypadku ubezpieczonego w Generali}, udalo mi sie w końcu skontaktować z likwidatorka mojej szkody. Łaskawie poinformowala mnie, że zakwalifikowano moja szkode jako tzw. całkowitą . Kiedy poprosiłem o przesłanie mi kalkulacji - odpowiedziala mi, że jeszcze nie jest wyliczona!!!??? Na jakiej więc podstawie taka kwalifikacja szkody??? Pani mętnie cos próbowała wyjaśniać, a w końcu stwierdzila, że nie może mi udostępnić kalkulacji bez zgody kierownika!!! Na moje stwierdzenie, że wg. przepisow KC nie tylko może, ale nawet ma obowiązek przedstawić mi akta mojej szkody , kazała mi złożyć zażalenie i skończyla rozmowę! Dzisiaj minęło 32 dni od zgloszenia szkody. W dalszym ciągu nie mam żadnej informacji, decyzji, zero kontaktu! Moje telefony i maile do Partnera i Generali pozostają bez odzewu . Jestem już po rozmowie z adwokatem i chyba zdecyduję sie na jego pomoc. Ostrzegam wszystkich przed firmą Generali i CRLS Partner - to krętacze dla których klient jest uciążliwym natrętem, a prawo to zbór nic nie znaczących przepisów..

Zostaw merytoryczną opinię o CRLS Partner - Pruszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CRLS Partner