Opinie o QFG Sp. z o.o. w Pionki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy QFG Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w QFG Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QFG Sp. z o.o. w Pionki

R.I.P. MCL

Po próbie nawiązania współpracy - odradzam. Najpierw rozmowy (dyrektor finansowy + kierownik), pomysły i plany, jeden mówi jedno a drugi drugie. Ty tracisz czas na czekanie, myśląc, ze to poważna firma. A potem oni po prostu "zapominają" i zero kontaktu... ;) Jeżeli chcecie coś zdziałać w działce finansowej to raczej gdzie indziej...

Bubek
@R.I.P. MCL

Dobrze, że ktoś zaczął ten temat. Dyr.fin. to taki typowy korpo-bubek, nic z nim nie można załatwić. Dba tylko o swoją posadkę. Apel do włascicieli - zmieńcie dyrektora finansowego w tej firmie!

Dyna

Tylko tak duża firma a swoich pracowników ma w nosie w zakladzie nie ma socialnego żeby można było korzystać a i na święta nie ma też nic wstyd zeby taka firma miała pracowników w nosie a zasuwać trzeba ostro

Weronika

Kilka osób pytało jakiś czas temu o pracę w QFG w Pionkach, ale nie zostały im udzielone odpowiedzi. Czy finalnie zdecydowaliście się aplikować do pracy w tym miejscu? Widziałam, że firma prowadzi obecnie nabór do różnych działów - wszystkie aktualne oferty pracy znajdziecie na jej stronie internetowej: http://qfg.pl/oferty-pracy/

Grazia

Witam, czy ktoś może napisać info jak się pracuje w biurze. Chodzi mi o księgowość.

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Hydro Energy - nowa rekrutacja
Hydro NRG Sp. z o.o.
logo firmy DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO
PKO Bank Polski
Lena

Czy ma ktoś może jakieś informacje jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. Jakości?

Weronika

@Frezja, możesz udzielić nam informacji jak ma się czas przerw w firmie QFG? Są wystarczająco długie? A jak wygląda sprawa dodatków do płacy, firma oferuję je swoim pracownikom? Zachęcam Cię do napisania kolejnego komentarza w tym wątku, będzie on dla nas bardzo pomocny. Proszę również osoby związane z firmą QFG w przeszłości do pisania nowych opinii w tym wątku.

Frezja

Praca super , trzeba tylko robić swoje i wtedy jest ok , czy na produkcji czy na pakowalni czy na myjce PS. Trzeba (usunięte przez administratora)

Cześć
@Frezja

To l...

niki
@Frezja

a jak pracuje się w obszarze jakości?

Tomq

Praca jest ciężka i na akord ... ale to świadomy wybór każdego z nas. Ja zaciskam zęby i pracuję. Poza tym: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... pracowałem już w gorszych warunkach więc nie będę wylewał goryczy pomyj...

Kamil slon
@Tomq

To (usunięte przez administratora) parobku

Weronika

Na stronie internetowej QFG można znaleźć oferty na stanowisko Specjalisty ds. jakości oraz Specjalisty ds. zaopatrzenia. Ktoś z Was pracuje właśnie w tych działach firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Dodatkowe merytoryczne informacje mogą być dla nich szczególnie pomocne.

Blebleble

Ucinaja 15min minimum z kazdego prztkladowo wychodzisz 14.50 u nich jest 14.30 bo nie patrza w akordy z hali tylko na godziny z bramy. Nigdy nie zgadzajace sie pieniadze powinny byc wypacane do 10 a czasami nawet 15jeszcze nie ma. Pracujac na drugiej zmianie nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz a placa ci tylko do 22 bo reszta godziny ginie im i zawsze jest ze to pracownik dopisal sobie godzin... najgorzej chyba zarabiaja tabletowe max1200 zl na miesiac bo jest dzien na drugiej zmianie ze robisz do pozna lub konczysz po dwóch godzinach.... a jeszcze lepiej jak dzwonia ze nie ma drugiej zmiany. W weekendy placa normalnie czasami z dodatkiem a jeszcze lepiej jak z urlopu potracaja... masakra banda zlodzieji i oszustów!!!!!

Agnieszka

Masakra pracodawca robi łapankę w urzędzie pracy . Masz dwa wyjścia przyjąć pracę za marne grosze lub wyrejestrowanie na 4 miesiące ( Jak bezdomni mieliby książeczki sanepidu to firma zgarniałaby do pracy z noclegowni pełna desperacja ) Zapewnijcie lepiej godne warunki pracy a ludzie sami przyjdą do was z chęcią pracować

Agnieszka

Weronika

@Kasia zamierzasz aplikować do QFG Sp. z o.o.? Na jakie stanowisko?

igrek

@Adam a skąd wiadomo ile zarabiają kierownicy rekrutujący? Wydaje mi się, że nawet jak po firmie chodzą plotki, to ciężko to określić. Dziwne, że firma nie wrzuca swoich ogłoszeń także tutaj, sporo osób tu jednak zagląda, by poznać opinie o Krzyżanowskich

ile zarabiają tam w biurze wiecie?

aneta

Szukam pracy w Pionkach i pomyślałam o tej firmie, w większości pracowałam w Warszawie i Gdańsku na stanowiskach kierowniczych, może jest jakiś zakres pracy który odpowiadałby mojemu profilowi? Duże doświadczenie w zarządzaniu, z komputerem, i w pracach biurowych. Czy jest jakaś szansa?

kimono

Szkoda słów

telson
@kimono

Moim zdaniem jeśli masz szansę na inna pracę to z niej skorzystaj, ponieważ w tej pracy nic nie osiągniesz a tym bardziej dobrych pieniędzy,

worker

poszły w górę ale obowiązki a płace w dół nawet za nadgodziny nie płacą złodzieje pracuje tam od kilku miesiecy i "nadal nie wiem" czemu w weekendy nie podpisuje sie listy przy wejsciu do pracy

wiesiek

wystarczy chciec i pokazac ze ci na pracy zalezy

KOperator

Ludziska czy wy naprawdę żyjecie w trzecim świecie, trzeba pisać pisma do skutku aż ich ktoś wreszcie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o QFG Sp. z o.o. - Pionki

• Jak się pracuje w QFG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy QFG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QFG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QFG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w QFG Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QFG Sp. z o.o.