QFG Sp. z o.o.

Pionki

Opinie o QFG Sp. z o.o.

Weronika

Na stronie internetowej QFG można znaleźć oferty na stanowisko Specjalisty ds. jakości oraz Specjalisty ds. zaopatrzenia. Ktoś z Was pracuje właśnie w tych działach firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Dodatkowe merytoryczne informacje mogą być dla nich szczególnie pomocne.

Blebleble

Ucinaja 15min minimum z kazdego prztkladowo wychodzisz 14.50 u nich jest 14.30 bo nie patrza w akordy z hali tylko na godziny z bramy. Nigdy nie zgadzajace sie pieniadze powinny byc wypacane do 10 a czasami nawet 15jeszcze nie ma. Pracujac na drugiej zmianie nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz a placa ci tylko do 22 bo reszta godziny ginie im i zawsze jest ze to pracownik dopisal sobie godzin... najgorzej chyba zarabiaja tabletowe max1200 zl na miesiac bo jest dzien na drugiej zmianie ze robisz do pozna lub konczysz po dwóch godzinach.... a jeszcze lepiej jak dzwonia ze nie ma drugiej zmiany. W weekendy placa normalnie czasami z dodatkiem a jeszcze lepiej jak z urlopu potracaja... masakra banda zlodzieji i oszustów!!!!!

Agnieszka

Masakra pracodawca robi łapankę w urzędzie pracy . Masz dwa wyjścia przyjąć pracę za marne grosze lub wyrejestrowanie na 4 miesiące ( Jak bezdomni mieliby książeczki sanepidu to firma zgarniałaby do pracy z noclegowni pełna desperacja ) Zapewnijcie lepiej godne warunki pracy a ludzie sami przyjdą do was z chęcią pracować

Agnieszka

Weronika

@Kasia zamierzasz aplikować do QFG Sp. z o.o.? Na jakie stanowisko?

igrek

@Adam a skąd wiadomo ile zarabiają kierownicy rekrutujący? Wydaje mi się, że nawet jak po firmie chodzą plotki, to ciężko to określić. Dziwne, że firma nie wrzuca swoich ogłoszeń także tutaj, sporo osób tu jednak zagląda, by poznać opinie o Krzyżanowskich

Kasia

ile zarabiają tam w biurze wiecie?

aneta

Szukam pracy w Pionkach i pomyślałam o tej firmie, w większości pracowałam w Warszawie i Gdańsku na stanowiskach kierowniczych, może jest jakiś zakres pracy który odpowiadałby mojemu profilowi? Duże doświadczenie w zarządzaniu, z komputerem, i w pracach biurowych. Czy jest jakaś szansa?

kimono

Szkoda słów

telson
@kimono 21.11.2014 16:04
Szkoda słów

Moim zdaniem jeśli masz szansę na inna pracę to z niej skorzystaj, ponieważ w tej pracy nic nie osiągniesz a tym bardziej dobrych pieniędzy,

worker

poszły w górę ale obowiązki a płace w dół nawet za nadgodziny nie płacą złodzieje pracuje tam od kilku miesiecy i "nadal nie wiem" czemu w weekendy nie podpisuje sie listy przy wejsciu do pracy

wiesiek

wystarczy chciec i pokazac ze ci na pracy zalezy

KOperator

Ludziska czy wy naprawdę żyjecie w trzecim świecie, trzeba pisać pisma do skutku aż ich ktoś wreszcie ( usunięte przez administratora )

Tomq

Praca jest ciężka i na akord ... ale to świadomy wybór każdego z nas. Ja zaciskam zęby i pracuję. Poza tym: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... pracowałem już w gorszych warunkach więc nie będę wylewał goryczy pomyj...

A.D.H.D.

Dla osob ktore czuja na sobie presje ( usunięte przez administratora ) w pracy polecam maly ( usunięte przez administratora ) Po wypelnieniu DECYZJA NALEZY DO WAS. Pozdrawiam

A.D.H.D.

Ludzie.....czy wy nie wiecie co to jest (usunięte przez administratora) To tylko przyklad.Jest bardzo duzo art.w internecie na w.w.temat. Pozdrawiam

pracownik.....

Niestety zgodzę się z większością.....pracowałem kiedyś w tej firmie...praca ciężka za marne grosze.....ogólnie kierownictwo ok z wyjątkiem pana (usunięte przez administratora)...to typ człowieka któremu nic się nie podoba....czepia się za byle co.....zachowuje się jakby był na własnym podwórku i był właścicielem firmy a jest zwykłym kierownikiem..rozumiem że ktos musi trzymać rygor w firmie ale niech to robi z szacunkiem do ludzi a nie traktuje ludzi jak bydło....niektórzy zostawiają w tej firmie kawał zdrowia więc moze tak pan (usunięte przez administratora)zastanowi się zanim zgnoi kolejną osobę...a gdyby kiedyś role sie odwróciły i nad panem wyżywałby sie jakiś wredny typ?miło by panu było pracować??pozdrawiam wszystkich pracowników ....trzymajcie się i nie dajcie sobą pomiatać....

zielony

Wiesz z urzędu jest tak że jak ktoś idzie do pracy to musi tam pracować (raczej). Nie sądzę że jest jakiś zakład w Polsce czy na świecie że płaci pracownikom pieniądze za nic. A i jeszcze jedno nie wiem czy masz prawo obrażać tych wszystkich ludzi którzy tam pracują Pozdrawiam Cię,

ROMANO

JUTRO IDĘ NA ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ DO KRZYŻANOWSKICH W PIONKACH PROSIŁABYM O INFORMACJĘ O TYM PRACODAWCY Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Zostaw opinię o QFG Sp. z o.o. - Pionki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QFG Sp. z o.o.