Komunal Partner Sp. z o. o.

Pławce

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Komunal Partner Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komunal Partner Sp. z o. o.

anonim

Jeśli jesteś zainteresowany/a przeniesieniem się w czasie ( jak nick ) i doznaniem ówczesnych metod "pracy" - leć szybko. Szanse na "przyjęcie" są wprost proporcjonalne do Twojej odporności na irracjonalność dyktatu oraz do niskich oczekiwań finansowych ( w ogóle - niskich oczekiwań ). Zastanów się dobrze, czy stać Ciebie na przygodę w tej "firmie". Może... Skok na gumie, ze spadochronem ( chyba nawet i bez! ) będzie lepszym rozwiązaniem na podniesienie adrenalinki? OK. W końcu dołączysz do grona [usunięte przez moderatora] raz po raz kończących karierę w tej organizacji. Czasem nawet spotykając się przed Sądem z Jasną Materializacją: mieszanka Obi - Van Kenobi / Ruski Car i Jesus Christ Superstar.

Zostaw opinię o Komunal Partner Sp. z o. o. - Pławce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komunal Partner Sp. z o. o.