market trzemeszno 22 stycznia

Trzemeszno

Opinie o market trzemeszno 22 stycznia

witam jestem mieszkanka tego osiedla postanowilam napisac poniewaz to skandal co sie wyprawia w tym markecie zaczne od kierowniczni hyba w chandlu nie powinno chodzic w rozpuszczonych wlasach ta pani wchodzi na wszystkie stanowiska i rzuca tymi wlosami wszedzie sprzedaja towart po terminie smierdzace mieso nie mowiac juz o wizytowce sklepu wazywniaku gdzie pelmo zgnitych owocow i wrzyw personel jest tak nieprzyjemny ze pan bialecki powinien zwolnic je wszystkie szczegolie te co pracuja tam po kilka juz lat z klijenta sobie nic nie robiakolejki przy kasach to normalka

Zostaw opinię o market trzemeszno 22 stycznia - Trzemeszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie market trzemeszno 22 stycznia