Opinie o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Czy z Łyszkowic jeździ autobus jak tak to gdzie jest przystanek

Voran
@Monika

Z Łyszkowic jeździ autobus, a przystanek jest na przeciwko Carrefour'a

Milka
@Voran

W jakich godzinach przyjeżdża autobus?

KAryNA
@Milka

ok 4:50, 12:50 i 20:50. +- 5 min

EwelMik

Same plusy???? Szczerze polecam wszystkim pracę w firmie Corning,Ja na początku pracowałem, przez agencję po trzech miesiącach przyszłam na firmę. Jest to pierwsza praca do, której szłam z uśmiechem i z chęcią. Oczywiście już nie pracuje w tej firmie bo zrezygnowałam z powodów osobistych ,ale naprawdę szczerze polecam dla ludzi którzy mają zdolności manualne i cierpliwość lekka Fajna praca i ludzie też spoko.

Strapon

Pozdrawiam słodziutką Izabelę z XMD.

Rysiek

Jakie bony i dodatki dostaje się na święta teraz?

Xx
@Rysiek

2700 brutto

Po podwyżce
@Xx

Prawda

Pracownik Biurowy

Rozmowy kwalifikacyjne były wieloetapowe. Najpierw rozmowa przez telefon po polsku i angielsku, potem rozmowa z bezpośrednim przełożonym, następnie rozmowa telefoniczna z wyższym przełożonym w języku angielskim. Wszystko sprawnie i szybko.

Trudna była rozmowa z wyższym przełożonym po angielsku przez telefon. Trwała przeszło godzinę i była mocno męcząca.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ciekawość ????

Wypowie się ktoś o dziale xmd zmiana b? TL A.N

rgrggr
@Ciekawość ????

wiecznie (usunięte przez administratora) na stanowiskach zostawiają

Trcy

Witam zastanawiam się czy iść tam na młodszego operatora na system równoważny 12 godzin. Może ktoś mi opowie co to za to robota i naprawdę jest tak źle?

Było minęło tęsknić nie będę
@Trcy

Kolego zależy na jaki dział trafisz. Jak trafisz na tubowanie to życzę powodzenia, na Jacketach jeśli chodzi o robotę nie jest źle. A i obyś nie trafił do ,, narciarzy" na zmianę C ????

Obserwator

Corning to taki nowoczesny (usunięte przez administratora)... Tam mają dobrze ci którzy (usunięte przez administratora) donoszą liderą....

anonimowa

To co się dzieje w tej firmie to mogła bym napisać krótką opowieść w formie książki. Nie wiem jak inne działy ale na XMD są po pierwsze sami niekompetentni team liderzy którzy skaczą wokół kierownika jak sterowane kukiełki, brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje działania, wymuszanie robienia norm na pracownikach poprzez świadomą decyzję o pracy niezgodnej z instrukcją, fałszywość pracowników, awanse po znajomości, brak szacunku do czyjejś pracy, generalnie jedna wielka rodzinka i banda korposzczurów którzy prawdopodobnie zostaną tam do końca życia. Operatorom nie wolno ani korzystać z telefonu ani podłączać obcych urządzeń gdzie audyt i team leaderzy łamią te przepisy na potęgę, nie wspominając o wnoszeniu jedzenia na hale i kitrania go w swoich kanciapach, śmiech na sali po prostu. Jak by nikt nie widział ich potajemnego jedzenia.. Kolejna sprawa, zero kontroli nad przerwami audytu, z zegarkiem w ręku leciutko ponad 30 minut, gdzie przysługuje 20. Bo przecież są tak wielce zapracowane i jak to jedna z audytorek powiedziała "tylko wtedy mamy czas na odpoczynek", ludzie z kogo wy chcecie zrobić idiotów? Jedna wielka hipokryzja, w pare tygodni inny kolor niż niebieski potrafi zmienić ludzi o 180 stopni. Cyrk i jeszcze raz cyrk, nie polecam.

anonimowa
@anonimowa

Aha, zapomniałam.. Generalnie polecam zgrywać idiotę w tej pracy i nie wykazywać chęci rozwoju bo zazwyczaj takie osoby dostają lekkie stanowisko a uwierzcie że stanowisko stanowisku nierówne.

To tylko ja

Śmieszy mnie wybieranie liderow w tej firmie. Dział XMD zmiany chyba nie muszę podawać bo ten kto będzie wiedział to będzie wiedział o kogo chodzi. Został liderem nie wiadomo z jakiej racji po dość krótkim czasie od momentu swojego powrotu do pracy któregoś z kolei i jeszcze wiecej go nie ma w pracy niż jest. Normalnie TL roku przychodzi do pracy jak mu się chce i ma chęć XD

Co tam

Jeden z TL na XMD krzyczy i wyzywa swoich pracowników z linii i mają robić to co karze bo liczy się normą a nie jakość jaka jakość ?????? Teraz norma

Angela
@Co tam

Haha, żadna nowość. Zapomniał wół jak cielęciem był. Pół roku zmarnowałam na tą firmę. Nie polecam.

Hghh
@Co tam

Krzyczy i jeszcze oprócz tego każe puszczać kable z mierników które powinny być odcięte no ale gdzie norma norma nie jakość. Tylko ludzie siedzące na mierniku robiąc takie rzeczy nie zdają sobie sprawy z tego że Pani TL się z tego wywinie nic jej nie zrobią a ciebie (usunięte przez administratora) z roboty. Brawo dla (usunięte przez administratora) ludzi którzy sie słuchuja (usunięte przez administratora)

Dede
@Hghh

Cóż to za gwiazda ?????na dropach czy mp?

Nikt
@Dede

Multiporty

Abc

Nie polecam działu XMD. Praca ciężka, słabe pieniądze, atmosfera jeszcze gorsza. Na jednej zmianie jest taki TL że głowa mała. Chodzi i bluźni na pracowników, kłamie i wyżywa się na nich. Idealnie pasuje pod paragraf za (usunięte przez administratora) ale kierownictwu chyba pasuje

Viraga

Hej - Corning poszukuje teraz asystenta/asystentki dyrektora zakładu. Zastanawiam się czy aplikować - może mi ktoś coś praktycznego powiedzieć o tym stanowisku?

Nowa9400

Mam pytanie dotyczące rekrutacji. Czy Corning bardzo zwraca uwagę na osoby często zmieniające pracę? Tzn.. w doświadczeniu mam 2x po 5 miesięcy.. i Pani z rekrutacji powiedziała, że musi skontaktować się z klientem czy zgodzi się by mnie przyjąć. Jak myślicie?

Jakie sa zarobki w corning

Njco

Marne

Anonimowy

Czy jest dojazd z Zgierza do corninga

Kierowca
@Anonimowy

Tak jest, jeździ firmowy autobus ze zgierza

Jarek ślusarski

Zna ktos Ewę Ślusarską z Ozorkowa pracowała kiedys w tej firmie ?

nowa

pozdrawiam kółko różańcowe liderów miłego spaceru po parkingu

Urszula

Hej. Ja także jestem ciekawa, czy ta firma obecnie potrzebuje nowych osób do pracy. Jednak widzę, że nikt nic tutaj na ten temat nie pisze. A szkoda, bo zależy mi na podjęciu pracy w Corning Cable Systems POLSKA Sp. zoo. Może jednak znajdzie się ktoś z obecnych pracowników i da znać, czy w tym przedsiębiorstwie potrzebują nowych pracowników?

Angelika
@Urszula

Są ogłoszenia. W 1 kolejności zwracaj uwagę na agencję. Żeby dostać się na Corning musisz mieć 2 lata doświadczenia na produkcji. Życzę Ci powodzenia bo w tej pracy się przyda ????

Abc
@Urszula

Są przyjęcia. To z której agencji będziesz zaczynać nie ma znaczenia. Jeżeli nie masz doświadczenia na produkcji ale zależy Ci na pracy zostaniesz przyuczona. Zapraszamy :)

Aga
@Urszula

Tak cały czas potrzebują i przyjmują nowych pracowników

Aga

Cały czas przyjmują

Jest ogłoszenie do corninga. Czy da się tam wyrobić normę, czy ludzie są ok, czy kicha? Ile można zarobić w czterech brygadach. No i czy jest to praca na stałe czy tylko na jakiś czas? Chodzi o stanowisko operatora linii, co to za dział produkcji? Czy wg warto aplikować?

Rrr
@Adam

Wszystko zależy na jaki dział. Spróbuj

Fanatyx

Cześć.Jakie warunki pracy na magazynie?Na co można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 189 ocen.
  • 1 E
    95-010 Stryków

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.