Opinie o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. w Stryków

Matias

W tej firmie już zarobki nie są atrakcyjne i konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami które potrafią zadbać i docenić pracowników, a poza tym aspektem finansowym to warunki pracy się bardzo popsuły. Dlaczego przez tyle lat nie ma klimatyzacji na starej hali gdzie temperatura jest wysoka plus dodatkowe nie korzystne warunki są od maszyn z Leo...

Kol
@Matias

Potwierdzam ta wypowiedź,pieniądze są bardzo słabe i firma nic nie robi dla pracownika,wczasy pod grusza 450 i jakiś goalshering premia o której więcej Gadki niz co kasy to raptem pół pensji,tak nas kroją na każdym kroku...

Izabela
@Kol

Mogę poprosić o szczegóły tych dodatków? Wczasy się co roku? Trzeba jakoś specjalnie o to wnioskować czy wypłacają i tak? A ta premia to zależy od jakiegoś wyniku firmy? Pół pensji co ile? Raz w miesiącu dają?

Zuzanna

Ty taka dostałaś? Wiadomo dlaczego? Na pasku płacowym nie widać co się stało? W ogóle to ile się tutaj zarabia? Jest jakaś podstawa i premia czy jak tutaj jest?

Maja
@Zuzanna

Ta ostatnia wypłata to masakra co podwyżka to mniejsze wypłaty jak na trzy zmiany to masakra

@Maja

Ale jak to możliwe, że są podwyżki, a wypłata jest mniejsza, możesz wytłumaczyć? Jakie są godziny każdej ze zmian? Można się dogadać żeby w miesiącu pracować na jedną lub dwie? Powiedz na jakim dziale pracujesz i ile masz kasy po tych podwyżkach.

Ile zarabia inżynier automatyk?

Hej , co sadzicie na temat stolowki ?, p.K ma swojego (usunięte przez administratora) w pracy i daje mu podobno zarcie za darmo i nalicza nam kase na karcie , uwazajcie bo podobno to prawda bo kolezanka moja ja przylapala jak kolesiowi wiecej nabila ...trzeba sie tym zajac i zglosc bo to jest przesada

Jan

Macie stołówkę? U mnie w pracy nie ma. A ile jest czasu by zjeść posiłek i o jakiej karcie pisałeś? Trzeba samemu coś płacić?

sara

To prawda. Pani K nie dość że (usunięte przez administratora) to jeszcze jest bardzo niekulturalna i nieuprzejma.

Pracownik Biurowy

Rozmowy kwalifikacyjne były wieloetapowe. Najpierw rozmowa przez telefon po polsku i angielsku, potem rozmowa z bezpośrednim przełożonym, następnie rozmowa telefoniczna z wyższym przełożonym w języku angielskim. Wszystko sprawnie i szybko.

Trudna była rozmowa z wyższym przełożonym po angielsku przez telefon. Trwała przeszło godzinę i była mocno męcząca.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pakowacz

Witam. Takie pytanko mam na forum ???? Może mi ktoś odpowie "Biuro - Lider - Kierownik .... Bo może czegoś nie wiem więc wolę się dopytać Na czym polega praca miernika ? Bo zauważyłem , że na zmianie C to polega na chodzeniu po ludziach i z nimi hihihi a później nadrabiamy wyginając kable żeby (klient był zadowolony ) Audyt tego nie widzi serio ??? Chłop z miernika wygina kable jeden po drugim tak samo jak dziewczyna ... oraz dają jeden pomiar na parę innych kabli że później na pakowaniu mamy na ekranie że 1 2 3 4 kabel nie zmierzony haha Brawo Wy !! Tak dalej a na pewno będzie więcej spotkań na temat "Klient się się zaraz wycofa i nie będzie dla was pracy ..."

Pan Jacek
@Pakowacz

Skoro jesteś taki odważny ze napisałeś że jesteś z pakowania to napisz z której lini, bo tylko obrzuciłeś przysłowiowym (usunięte przez administratora) porządnych chłopaków z pakowania.

Dzidek
@Pan Jacek

Dokładnie @Pan Jacek, nie kategoryzujmy wszystkich! Proszę się ujawnić!

@Pakowacz

Prawda boli i zawsze będzie boleć ???????? Ale masz rację kolego ???? Nie wiem jak to na Dronie -Twinie czy Turbo to wygląda bo nie pracowałam tam jeszcze ???? Ale na Ultra czy Fascie to te mierniczki to na l4 zaraz pójdą na ból szyi ???????? ???? Pozdrawiam koleżanka z Ultra ????????‍????️

Wesoły Marian

Widzę zmiana "C" w formie haha :)

Olaf
@Koleżanka

To dobrze że nie byłaś na Turbo tam to jest jazda. Wybitnie uzdolnione mierniki .

@Olaf

Jaka nienawiść za garść prawdy haha

Pan Jacek
@Koleżanka

Panie i Panowie. Macie jakiś problem co do pracy poszczególnych stanowisk to możecie go zgłosić, macie Audyt, Lidera i Kierownictwo. Ale lepiej wylać pomyje anonimowo na forum na koleżankę i kolegę ze stanowiska obok. Typowe Polskie (usunięte przez administratora) nas..ć a na drugi dzień przyjść do pracy i udawać że się jest zgraną ekipą, Corning w pigułce.

Dzidek
@Pan Jacek

Brawo brawo brawo! Mądre słowa, z każdym można się dogadać i dojść do porozumienia bez obrzucania się inwektywami na forum. Zapewne osoby do których są skierowane niektóre posty nawet tego nie przeczytają ponieważ forum nie jest obowiązkowe i większość ma to gdzieś, więc po napisaniu wpisu na tym forum świat się nie zmieni a oczekiwania nie staną się rzeczywistością. Polecam i pozdrawiam.

@Dzidek

Teraz zwrócę się do pewnej ekipy donosicieli (Fantastyczna czwórka)która czuję się zbyt dobrze :) Jak nie zmienicie swojejego podejścia pod tym postem poleci każde nazwisko z tej 4 ..... I to co wy macie za uszami a uwieżcie macie haha

@Cichociemny z innej Beczki

A i sorki nie dodałem zmiana "C" Roc Dropy ;)

@Pakowacz

Prawda.Nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę audyt zamyka oczy i nic nie mówię bo to stały pracownik. Nowy pracownik jest oficjalnym kozłem ofiarnym.(usunięte przez administratora) do pracownika to 5 gwiazdek.

@Cichociemny z innej Beczki

Prawda, donosicieli to kłód pod nogami , które ma na celu doprowadzenie do zwolnienia współpracownika . To kolejny sposób na mobbing w pracy. Takoż celowe wprowadzanie w błąd podczas szkolenia, odsuwanie od cennych informacji i ciągle raportowanie o niepowodzeniach. To mobbing 5 gwiazdek .

@Cichociemny z innej Beczki

Zmiana C XMD donosicieli sprawiam(usunięte przez administratora), osoby który obawiają się o swoje stanowisko i chcą wykluczyć potencjalna konkurencje. Oprócz tego starają się zamaskować wszelkie osiągnięcia ofiary(usunięte przez administratora)

Operator
@Pakowacz

Z innej beczki czy już wiadomo kiedy ruszy nowa linia Sobota Stryków

Zuzanna

Czy w przypadku takiego błędu na audycie jest potem jakaś rozmowa z przełożonym? Zabierają coś z premii? W jaki sposób to się odbywa skoro nie jest rozwiązywana umowa z takim pracownikiem? Możesz napisać?

Obcy

Dzień dobry, pytanie o pracę na produkcji mszczonów po 12h. Jak wyglądają widełki płacowe? 4-5, 5-6? Jak praca na produkcji? W lato upał na hali? Głośno na hali!? Jakieś słuchawki czy zatyczki? 12h pracy to jest jedna przerwa 15min? Jak ogólnie realia pracy? Jakieś nadgodziny płatne i czy w ogóle człowiek daje rade po tych 12h myśleć o nadgodzinach? Dzięki z góry za odpowiedz, pozdrawiam

Operator DRAW
@Obcy

Hej widełki są takie jak napisałeś uzależnione od Twojego doświadczenia na produkcji im większe tym większe szanse na wyższe wynagrodzenie. odnośnie temperatury to w budynku jest stała bez względu na porę roku mi się pracuję bardzo dobrze. przerwy są 2 po 30 min Realia - praca jest ciekawa na pewno nie będziesz się nudził, jest co robić czas bardzo szybko mija dużo się dzieje. Zmiany są naprawdę zgrane i się dogadują. nadgodziny jak na razie są i przy tym systemie pracy bez problemu kilka dni w miesiącu można wziąć

@Operator DRAW

Za takie nadgodziny jakoś dobrze płacą? Czy można sobie odebrać dzień wolny za to?

Nn

Witam czy w firmie w chwili obecnej są jakieś zwolnienia operatorów. Czy praca jest ograniczana z powodu małych zamówień

Jan
@Nn

Dlaczego pytasz o zwolnienia operatorów i skąd wiesz, że są małe zamówienia? Widzę, że firma wystawia dużo nowych ogłoszeń. Chętnie bym się dowiedział, czy warto rozważyć zmianę pracy i ile by mi płacili na stanowisku technika automatyka?

PrzyszlaStazystka

Ma ktoś jakieś opinie co do stażu? Konkretnie staż na stanowisku inżyniera procesu? Ile można zarobić i czy jest to adekwatnie do ilości pracy?

Dominika
@PrzyszlaStazystka

Hejka, trafiłam tu, bo też szukam informacji o tym stażu. Ktoś zbiorowo może nam odpowie. Mnie konkretnie interesuje, czy na stażu są oferowane szkolenia? Bo może staż to tylko nauka przez doświadczenie i współpracę z innymi osobami? Są tu też oferowane szkolenia i kursy jak dla etatowych pracowników?

kandydat

Jak wygląda opinia o pracy ze strony automatyków?

Johnnie

Dzień dobry wszystkim czytelnikom i ich użytkownikom, chciałbym napisać kilka miłych słów. Jestem długoletnim pracownikiem firmy Corning. Chcę napisać o sytuacji jaka ma miejsce w dziale XMD, zmiana C. Wszystkie linie Roc Drop i Twin Drop. Oskarżeń pod adresem Ukraińców jest bardzo dużo. Że źle im się pracuje i cały czas gdzieś chodzą. Ale porozmawiajmy o tobie. Mam kilka punktów, które odnotowałem. 1. Ciągłe plotkowanie o wszystkich pracownikach, a wiele z tych plotek „nie przechodzi ci przez głowę”. Dużo oszczerstw i pustych oskarżeń. 2. Piszesz, że pracujesz dla kogoś, dając przykład (Ukraińcy). Ale kiedy wychodzisz 5-6 razy na zmianę, żeby zapalić. 30 razy do toalety. I stój i udawaj, że pracujesz. A pracujemy na 1,5, 2 osoby. I nie, to nie tylko ostatnio. Pracuję od dłuższego czasu i najczęściej pracuję dla kilku osób. Ale kiedy zaczynasz pracować jako jeden pracownik, TL podchodzi i pyta, dlaczego pracuję wolno. A Polacy chodzą ze skwaszoną miną, nie pracują dla nich. 3. Tak bardzo opowiadasz się za równymi prawami. Ale ilu jest tam nazistów (jeśli nie wiesz, co to jest, przeczytaj profesjonalną dyskusję tego terminu). Te słowa są skierowane do Ukraińców, aby opuścili Polskę. Nie, na pewno nie mówię o wszystkich. Ale to my tworzymy gospodarkę Corning i samej Polski. 4. Jak przebiega szkolenie na nowe stanowiska pracy. Są osoby, które proszą o nie od dawna. Ale TL po prostu rozkłada ręce. Kiedy są nawet świetne umiejętności, aby opanować coś nowego. Ale wybierają tylko niektórych kolegów, których mają większy szacunek 5. Są ludzie, którzy ciągle proszą o pomoc, a ty pomogłeś tylko raz, a wszystko to dla nich musi być na stałe, jakbyśmy byli im coś winni 6. Żeby nie zaczynały się słowa, że ​​piszę to anonimowo Mogę przyjść i powiedzieć ci to wszystko prosto w twarz. 7. I na koniec chcę powiedzieć. Ludzie bądźcie milsi i nie bądźcie jak wściekłe psy (nie dotyczy to wszystkich).

Szczery

No nie ma nowych komentarzy. Szkoda... Chętnie bym sobie na nocce poczytał ????

Szczery

Niestety taka jest prawda ludzie z linii idą na zastępcę TL i w (usunięte przez administratora)literach mają to jak fiolet ich zmienia. A potem gdyby nigdy nic wracają na produkcję i udają że nic się nie dzieje. TL mają swoich pupilków którzy mogą więcej niż inni. Z Ukrainą jest to samo on tego nie robi bo a to coś boli albo coś się nie podoba a Polak musi za niego zApi3rd4l4c i najlepiej jak by zrobić jeszcze czyjąś robotę albo pomóc komuś. Źli ludzie na złych miejscach.

Taka sobie
@Szczery

Taki szczery a nie uniesz stanąć twarzą w twarz i powiedzieć prosto w oczy....potrafisz rzucać oszczerstwa zza NIK-a i psuć ludziom reputację...pamiętaj jednak , że ciężko jest reputację odbudować.

@Taka sobie

A wracając do reputacji. Myślisz że ktokolwiek z normalnych pracowników ja ma? Masz(usunięte przez administratora)i koniec tylko że niestety tak jak mówiłem ktoś może sobie wybierać co robić a ktoś nie. U nas na XMD jakiś czas temu starsza babeczka zaczęła zastępować TL, super, gratuluję ale skoro pracowało się z ludźmi na linii i żyło się z nimi dobrze a później idzie się na parę dni zastąpić TL to wypadałoby nie krzyczeć na ludzi, nie poganiać ich i nie stwarzać niepotrzebnych problemów. A teraz starsza pani źle się czuje na linii bo znów ma koszulkę zwykłego robola a ludzie się na niej mszczą. Warto było? Po jaki (usunięte przez administratora) tak robić się pytam.

Witam, czy ktos moze opisac jak wyglada praca na LEO i jakie wynagrodzenie proponuja teraz na start? Pozdrawiam

Zuzanna

O co chodzi z tą klasyfikacja? Jest jakiś przydział pracy? Czy o co chodzi? Piszesz, że niektórzy mogą sobie siedzieć? Jak wysokie w związku z tym są normy dla tych co pracują? Do zrobienia czy ciężko?

Czes

Siema znajomy tam pracuje i powiedział że dostał od stycznia 5700zl jako operator ,chciałbym sie was zapytać czy to jest prawda czy mnie w konia robi . Czołem pracy pozdrawiam.

Jestem

Czy jest możliwość podpiąć kartę multisport plus do kogoś ? Pozdrawiam

@Jestem

Tak działa

@Adam

skoro już ktoś kombinuje z kartą to jest możliwość, żeby jej w sumie nie brać i otrzymać po prostu ekwiwalent jak ktoś i tak by nie korzystał?

Twoja stara

Dział xmd zmiana C większość pracowników (usunięte przez administratora) po kątach:)

@Twoja stara

w sensie, że się chowają i nie pracują czy co? Szkoda że ukryło, no ale nawet jeśli to co z osobą, która je nadzoruje nikt nie ma problemu z tym jakby ktoś inaczej pracę wykonywał niż trzeba?

Twoja stara
@Agata

Ukryło niestety, tutaj raczej nie chodzi o pracę tylko o romanse które tam się odpie... :))

@Twoja stara

Tutaj kolega ma rację hahaha Zmiana C ma fajna parkę u liderki Moniki Nawet śmiesznie się patrzy jak wydzwania w poszukiwaniu swojej operatorki z Daisy bo linia stoi haha a on w tym czasie na korytarzu się myzia xd Zero nagany ? No tak zapomniałem w zamian za to paznokcie zrobione za pół ceny xd Pozdrawiam glowno

Maja
@Cichociemny z innej Beczki

Na to już się nie da patrzeć jakby mogli to na hali by się (usunięte przez administratora) ale chyba to liderce nie przeszkadza najlepiej jakby jedna osoba robiła za pół lini .sama sobie wklejał rysikowala i polerowana a najlepiej jeszcze sprawdziła na deisi żeby pani z deisi mógł się ....z chłopakiem

@Maja

A no ale chociaż paznokcie ma zrobiona Liderka u operatorki za 50% haha

Cichociemny z innej Beczki

Witam to znowu ja ;) Teraz szczypta tego co was czeka na zmianie C w niebieskiej Armii Corninga :D Liderka Fast Dropa i Ultra Monika. R -Układy układziki to jej dobra strona ;) -Jej nietykalne pieski : Halina/ Krystyna (ta co jej paznokcie robi za 50% w Głownie xd -Jakość u niej nie ma słowa (jakość) kable przepychane przez mierniki bez mierzenia ups -Lider z tego co mówi corning powinien umieć udzielić pierwszej pomocy ;) Tutaj co najwyżej Liderka zatai incydent plus co najśmieszniejsze nie udzieli tej pomocy bo nie umie xd

@Cichociemny z innej Beczki

Najlepsze jak rozdawali przeterminowana czekoladę o parę miesięcy w ramach prezentu za pion xd

@Koleżanka

serio? a o ile tak w sumie była przeterminowana czy ktoś o tym napomknął? Ciekawa jestem jak zareagowali i czy dali potem już taką z normalną datą?

Odpowiedzi
@Cichociemny z innej Beczki

Od pomocy jest osoba z gabinetu Medicover i jak nie ma zagrożenia życia idziesz do TL link której pracujesz i wychodzisz do medyka , wtedy jest opisany wypadek a BHP załatwia sprawy zdarzenia , Najlepiej o wszystko obwiniać TL , A gdzie twoja wiedza na ten temat ? Bo w temacie plotek jesteś dobry

@Agata

Ludzie mówili liderowi on się tylko zaśmiał i rozdawał dalej pozdrawiam Lidera z Drona i Twina że zmiany C

@Odpowiedzi

Tak tak Dziewczyna zemdlała na mierniku a Liderka była obok i nie wiedziala co zrobic .... po takim zajściu zero opisu zdarzenia ..... Pozdrawiam ;) zmianę C

Witam, co sądzicie o przkezywaniu cześci swojego wynagrodzenia w zamian za otrzymanie akcji firmowych ? Jesem nowym pracownikiem i zasady odbioru akcji są dosć zagmatwane.

Maryna

Najgorszy dział XMD zmiana A, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)

Walenty
@Maryna

Zawsze mozesz zmienic zmiane zapraszamy na zmiane C super liderzy i zespół

@Walenty

Tak po prostu można sobie zmieniać i problemów nie robią? Chyba, że trzeba coś konkretnego zrobić, bo wątpię żeby każdy miał taką dowolność

Zostaw merytoryczną opinię o Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 13 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 189 ocen.
  • 1 E
    95-010 Stryków

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.