DB Schenker

Wrocław

Opinie o DB Schenker

Rafał

Unikajcie tej firmy ! Od tygodnia zgubili moją paczkę, praktycznie nie można się dodzwonić. Jak już się połączysz to zaraz po przekierowaniu rozłączają - za każdym razem. Szczyt niekompetencji. Na stronie jest opcja e-reklamacji e-conect - pod którą pojawia się informacja, że strona nie istnieje. Nie wiem jak inne placówki ale Wrocław to nieporozumienie. Jak nazwać firmę która otrzymała towar, nie dostarczyła go. I chowa głowę w piasek. Zwykła kradzież. Unikajcie złodziei.

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy DB Schenker. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o DB Schenker - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker