MRÓWKA

Wola

Opinie o MRÓWKA

hydra

szukają teraz do pracy w warszawie osoby na stanowisko key account managera, warto zwrócić na to uwagę, najpierw na próbną umowę

Ines

a kto to jest \\\"wice\\\"? :). Bo mam zamiar tam pracowac

młoda(y)

Odchodzimy, bo jak pracować z "wice"? Nie dasz się kantować, to jesteś ZŁY .....

Sklep z długą tradycją...Ale statek nabiera wody, a doświadczona załoga opuszcza okręt. Wciąż nowe przyjęcia, bo młode dziewczyny najpóźniej odchodzą po pierwszej wypłacie (częściej po tygodniu). Można robić zakupy, ale nie pracować (w niedziele np. 11h wynosi dniówka).

Zostaw opinię o MRÓWKA - Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MRÓWKA