Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o.o

Toruń

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o.o

Iwona

@Naaaałczy zdecydowałeś się aplikować do pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z procesu rekrutacji, tym bardziej, że obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko kierowcy. Jeśli jesteś pracownikiem firmy to podziel się swoim doświadczeniem z osobami, które trafiają na ten wątek szukając opinii na temat swojego potencjalnego miejsca pracy.

Naaaał

Cześć. Szukam pracy na budowie, ewentualnie jako kierowca. Słyszałem, że ta firma zajmuje się i tym i tym po trochu. Może ktoś ma większą wiedzę czy płacą na czas

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o.o to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o.o - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Sp. z o.o