VF Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o VF Polska Sp. z o.o.

jaruś

Polski oddział międzynarodowej korporacji, która jest właścicielem marek: The North Face, Jansport, Wrangler, Lee... także zarobki się na pewno różnią po sklepach, ze względu na to, że taki Notf Face ma droższe produkty i ogólnie inaczej to się prezentuje

aaa

Benefity to deputat co sezon ( 6 gór i 4 doły do wyboru z całej kolekcji), wczasy pod gruszą czyli dofinansowanie do urlopu ( oprócz podtsawy, ew.wyrobionej premii jest ok 700zł za 2 tygodnie urlopu i ok 900zł za 3 tyg.) i -50% od ceny na metce w LEE,WRANGLERZE, TNF i VANS :)

gość

żadnych benefitów..tylko goła pensja

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma VF Polska Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

Zostaw opinię o VF Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VF Polska Sp. z o.o.