nijhof-wassink

Krosno

Opinie o nijhof-wassink

jacek

komik, to fakt, teraz się rozwijają i mają nawet otwartą rekrutację. Szukają np. kierowcy w transporcie międzynarodowym. Wymagane jest ukończone 21 lat, doświadczenie w transporcie międzynarodowym i znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny).

Witek

Zgadzam się, dno dna. Nie polecam. Zarobki słabe, nie widziałem jeszcze tak słabej firmy

Karol Bydgoszcz

Firmy nie polecam, najgorsza w jakiej pracowałem

truck expert

Wszystkie znaki na niebie na to wskazują. Poszukują pracowników w anonsach prasowych, czyli braki w załodze. Po rozmowach stwierdzam, że niestety w tej firmie nie ma dobrych zarobków, dlatego pracownicy odeszli "podobno"!!!!

anonym

Firma jak wiele innych,kolega tam pracuje i szuka innej pracy-powód słabe zarobki i atmosfera do bani podobno.

Zostaw opinię o nijhof-wassink - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nijhof-wassink