Opinie o ALGEO w Grabownica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ALGEO. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALGEO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALGEO w Grabownica

pomocnik

A co chcesz wiedzieć? Wszystko masz powyżej, wystarczy przeczytać.

neon

Yo mose teraz jakies konkrety?Ktos pracowal,moze cos wiecej powie?

były pomocnik

Podejście do pracownika zupełnie nie poważne: system pracy, wynagrodzenie, organizacja. Zdecydowanie odradzam.

pomocnik

350? czasami i 400 jak kolega wyżej pisze może wyjść 5 zł a nawet i mniej. Ale obiecane będziesz miał dobre zarobki i warunki pracy. Jesteś zdesperowany idź popracuj, zawsze to jakieś swoje pieniądze zarobisz choćby te 5 zł/h. Jeżeli natomiast nie masz pętli na szyi jak kredyt czy inne wierzytelności to nie polecam się tu w ogóle pchać.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ALGEO? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
pomocnik wiertacza

Ktos nie do końca jest tak jak piszesz. Pracy to i owszem jest sporo, a nawet za dużo na tę liczbę pracowników. Kasa dobra? No może jeżeli jesteś wiertaczem z 20 letnim stażem w firmie to dostaniesz 6 tys. Pomyślisz sobie, że to dużo. Teraz podziel to sobie przez 350 godzin, bo czasem trzeba robić pełny miesiąc bez zjazdu. No to jak na wiertacza to spoko. Gorzej jak zaczynasz przygodę i dostaniesz 2 kafle na miesiąc. Wyjdzie Ci jakieś 5 zł na godzinę. Dużo? Dużo poniżej minimalnej krajowej.

ktos

Zastanawiam się dlaczego jest taka rotacja,jeśli pieniądze dobre,pracy sporo,czyżby było aż tak ciężko,że trudno przetrzymać nawet miesiąc?

wiertttttttttnik

Jak kogoś po studiach mgr nie przeraża zapierdalanie z łopatą, kilofem i innymi dłutami w towarzystwie mrozu i upału to czemu nie... selekcja może coś w tym jest... większość ludzi nie wytrzymuje w robocie... Pozdro

pomocnik wiertacza

System wynagrodzenia to metrówka. Oczywiście poza okresem próbnym kiedy masz ryczałt no chyba, że umówisz się na coś innego. Ale generalnie zasada taka, że ile rdzenia wyciągniesz tyle kasy dostaniesz. Program szkoleń i rozwoju... hmmm... Czego się nauczysz podczas pracy to Twoje szkolenie. Rozwój? Zależy kim tam chcesz być? Pomocnikiem wiertacza, wiertaczem czy pomocnikiem kierownika. Jak chcesz być wiertaczem to bez dozorów ani rusz, jak jesteś tuż po studiach to też nie licz na cuda. Kultura organizacyjna firmy? Pozwól, że nie będę się wypowiadał źle o byłym pracodawcy... Pozdrawiam

pomocnik wiertacza

Cześć Studentko, Nie wydaje mi się żebyś miała szansę odbyć praktyki w takiej firmie, chociaż kto wie. Ale jeżeli już to z pewnością za darmo i bez jakiejkolwiek umowy, a nawet ubezpieczenia! Generalnie z tego co wiem to obecnie mają dużo rdzeniowań. Zależy co byś chciała tam robić. Skoro jesteś kobietą to wątpię żebyś chciała przez 12 godzin podawać żerdzie i machać łopatą na sicie. Jedynie co byś mogła robić to pewnie oglądać sobie rdzenie i jak ta praca wygląda. Pytasz jak wygląda sprawa z umowami? Przez 3 miesiące masz umowę o dzieło czyli de facto żadnej umowy nie podpisujesz. O pieniądzach nie będę się wypowiadał, bo ja osobiście nie wytrwałem w firmie do pierwszej wypłaty :)

pomocnik wiertacza

(usunięte przez administratora)nadal potrzebują więc jeśli jesteś białym doskonale się sprawdzisz w roli (usunięte przez administratora)

wiertnik

Szkoda w ogóle tracić czasu na wysyłanie cv - mówię to z własnego doświadczenia.

grz

Firma - OK, Ludzie - OK, Praca - OK, istnieje tylko jeden minus to znaczy celowo nieczytelny system wynagradzania pracowników na którym pracownik zawsze traci albo sie dajesz dymac i robisz albo nie dajesz i odchodzisz :)

seba

Czy bez doswiadczenia przyjmą do pracy i czy obowiązkowo trzeba mieć kat C ??

proper

ja tam nie narzekam

pomocnik wiertacza

Robię w tej firmie i nie jest mil, trzeba się narobić,zmokniesz,zmarzniesz,szkoda gadać.Pojedziesz w delegację i nie wiesz kiedy wrócisz do domu,.(usunięte przez administratora) płaci jak mu się podoba,trafisz do (usunięte przez administratora) majstra to uciekniesz po paru dniach.a jest dwóch takich (usunięte przez administratora) co wykorzystuje pomocników,

qwert

ok

?

oglądaliście selekcje? jak tak to w tej firmie jest tak samo jedni odpadaja tydz po przyjeciu a inni robia długie lata jeśli nie boisz sie błota zimna deszczu i lubisz dać sobie wycisk siłowy , ciężki sprzęt terenowy to polubisz tą pracę chodz będziesz narzekał że jest do kitu po prostu tym przesiąkniesz

Lenie i mieczaki miejsca nie zagrzeją.

W firmie szef płaci jak mu się podoba nigdy niw wiadomo ile dostaniesz, wyjazdy w delegacje wracasz do domu nie wiadomo kiedy, jest jeden kierownik mlody spoko umie traktowac ludzi i nie poniewiara tak jak inny co nikogo nie szanuje

momentum

robota bardzo cienżka, ale płacom dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o ALGEO - Grabownica

ALGEO
3.8/5 Na podstawie 180 ocen.
  • 609
    36-207 Grabownica