ALGEO

Grabownica

Opinie o ALGEO

Andrzej

Witam jestem inżynierem po studiach w Krakowie na AGH po kierunku wiertnictwo nafty i gazu 5 lat pracy w exalo i 1,5 roku pracy przy wierceniach w prywatnej firmie "studniarskiej" może ktoś coś napisać o pracy w firmie Algeo ???

kamil

Czy cos sie obecnie zmienilo na lepsze w tej firmie?

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@mentos 223 zostańmy przy tym, że to wątek firmy ALGEO i tu piszemy o jej opiniach , a nie o innych firmach. Jeżeli wcześniej pracowałeś w ALGEO to możesz pozostawić opinię o nich, która przyda się użytkownikom, którzy tu zaglądają.

qla
użytkownik zarejestrowany

hej widze ze szukaja mlodszego ksiegowego w zespole GL w Szczecinie zeby dostac zatrudnie to napisali ze potrzebna jest miedzy innymi tutaj wiedza dotycząca podstawowych zagadnień z dziedziny rachunkowości i minimum roczne doświadczenie w księgowości

Grzegorz

Czy Algeo teraz gdzieś wierci?

Wiesiek

Ile zarabia geolog w Algeo na poczatek. Dzieki za odpowiedz m.

mama syna

Cóz płaci marnei to sciąga ukraińców

Pan

1000 zł

Szukający pracy

Złóż cv i zobacz co ci zaproponują. Ale nie sądzę, żeby to było 1000 zł, za to się nie da przeżyć.

Petelicki

Nie miałem szczęścia z pracodawcami a po prostu odwagę powiedzieć i wystąpić przed szereg będąc gotowym na odstrzał, Co zresztą nieraz było przyczyną licznych zmagań jak to powiązać wszystko. Zmiany ogólnie nie są łatwe i wymagają odważnych działań jednak myśląc o lepszym należy iść do przodu, bo jeśli się godzimy na bylejakość i usprawiedliwianie tego ze strachu czy wygodnictwa to będzie to początkiem naszego końca. Na takie tłumaczenia i usprawiedliwiania nigdy nie będzie przyzwolenia.

kasztaniak

umowa o prace i zlecenie

Petelicki

Wynagrodzenei terminowe to normalna sprawa nie pisz mi tutaj że to plus skoro to powinno być. Nie ma pieniędzy nei ma pracy normalne. Skończmy w Polsce z takim gadniem że o coś co sie nam nalezy trzeba prosić. Jeśli firma nie wypłaca pieniędzy w terminie lub nie wypłaca wsyzstkich należności - to jest to kradzież na szkodę pracownika, patologia w firmie,

Nicki

w miarę terminowa

Pracowałem tam

(usunięte przez administratora) W Polsce prywatny sektor nie ma lekko jak wiadomo co odbija się na pracownikach. (warunki pracy, czas pracy itp) W tej firmie to (usunięte przez administratora)poszli całkowicie po bandzie pod względem czasu pracy, warunków pracy, płacy. Nie polecam

Baltazar

Jakoś nie chce mi się w to wszystko wierzyć. To czemu tyle ludzi tam pracuje? Wszyscy tak mają źle?

Pułkownik Kukliński
@Baltazar 29.06.2016, 11:52

tak wszyscy panie prezesie poza szlachtą i dowództwem

Miko

To wiercą coś teraz czy nic?

O co chodzi?

Miko

Gdzie teraz wierci Algeo?

roku

Pieniądze są ogromne, temu nie zaprzeczę, ale nie dla Ciebie przyjacielu lecz dla prezesa.

żenada

Tego komentarza nie mógł napisać nikt spoza kierownictwa firmy. Propaganda gorsza niż za prl-u.

Wojtek

Jestem świeżo po wiertnictwie i chcę się zatrudnić w Algeo. Zadzwoniłem do firmy w celu weryfikacji tego co przeczytałem tutaj o tym Urzędzie Pracy i pani powiedziała, że normalnie będe miec umowe o prace i firma mnie ubezpieczy.

Szogun
@Wojtek 08.04.2016, 20:08

To widocznie zmądrzałeś trochę i zaczynasz zauważać ludzi a nie tylko siebie - widzisz firmę tworzą także ludzie pracujący w niej - sam daleko nie zajdziesz, cóż życie uczy powodzenia prezesie

Pomocnik Deręgowski

Rozmowa telefoniczna ja = przepraszam a czy mogę się ubezpieczyć u was w firmie odpłatnie ksiegowa - ,,u nas ludzie robią tak że zarejestrowani są w Urzędzie Pracy i tam mają ubezpieczenie"

gogus

Kto to pisze ciekawy jestem chyba ktoś z kierownictwa lub sam szef

Pomocnik wiertacza

Pracuję jako pomocnik wiertacza , praca jest ciężka (czy pada śnieg, deszcz do roboty trzeba iść. 2 tygodnie w terenie 2 tygodnie w domu. Ale nie zarabiam źle.

mentos 223
@Pomocnik wiertacza 20.02.2016, 09:42

Polecam firmę bcw na śląsku stawki godzinowe jako pomocnik od 15-17 zł wiertacz dużo więcej zakwaterowanie na bazie telefon 660412282

kali

jednym słowem masakra...odradzam. pracowałem chwile pieniedzy nie dostałem, poniewaz sam w czasie próbnym zrezygnowałem z roboty.

kali

Mąż owcy

Firmę Algeo omijajcie szerokim łukiem,dobrze radzę.

Były wiertnik

Ja to miałem wypłacone nawet ok, ale i tak sie zwolniłem bo te wiertnictwo i delegacje to nie dla mnie robota.

były pracownik nie wypłącony

zbieram osoby poszkodowane przez firmę Algeo - niewypłacone pieniądze za pracę, nadgodziny, do złożenia pozwu zbiorowego do sądu pracy.

brytan

Ta pracują tam babcie dziadkowie szef przyjmuje nastolatków 50+ oni nie upomina ją się o wypłatę ponieważ mają już emerytury

nowy

To co to za firma gdzie zatrudnia się starsze kobiety? czy one pracują za posiłki tylko?

babcia

Jeżdżę gdzie tylko siem da, posiłki dobre

Hanys

Moja babcia pracując w Algeo najbardziej zadowolona jest z posiłków, minus to to że na te wyjazdy jeździ, co nie ma pieniędzy w ogóle w domu.

Lucyna

Mój mąż pracuje w tej firmie już od 6 lat, zarabia dobre pieniądze (około 6000- miał płacone zawsze na czas). Minus to to , że na te wyjazdy jeździ, co go nie ma długo w domu.

flir

Upomnisz się - wylatujesz z pracy. Pan szef to mistrz świata w bajerowaniu i opóźnianiu wypłaty. Dla mnie to nie do wyobrażenia, że można tak traktować ludzi i wykorzystywać wysokie bezrobocie w regionie. Wstydu nie masz panie prezesie.

były pomocnikkkk

Młodzi kierownicy zatrudnieni w firmie wykładali własne pieniądze na zakup niezbędnych materiałów i narzędzi.W głowie się nie mieści jak firma dla której się pracuje może sięgać po pieniądze swojego pracownika.

Wiertnik

Sposób na tanie wiercenia Algeo: brak umów o pracę nowych pracowników co wiąże się z brakiem ubezpieczenia, brak wyposażenia pracowników w odzież ochronną, praca ponad normatywny czas pracy - niewypłacanie pieniędzy za nadgodziny. Nowi pracownicy zakręceni przez pracodawcę i kierownika nie wiedzą nawet ile zarobią, ile godzin będą pracować w miesiącu, - pracownik który żąda wyjaśnień jest pracownikiem który się ,,nie nadaje" do pracy.

gryzer

ja robie i jest spoko robutka polecam zarobki dobre i praca fantastyczna ciekawa polecam gryzio zapraszam ok

adwokat

Firmą powinna się zainteresować Państwowa Inspekcja Pracy!!! Trzeba zgłoszenie wysłać aby ukrucić ten proceder. Chętnie sie zajem tą sprawą.

Man

Nie podpisujesz żadnej umowy - idziesz do pracy i nie wiesz ile zarobisz, czy łaskawy pan prezes wypłaci pieniądze, ile utnie z umawianej kwoty. Firma chwast

brytan

Tak to właśnie działa szef płaci tylko metrowe żadnych godzin praca w soboty niedziele choć byś robił nie wiadomo co masz tylko metrowe najlepiej unikać tej firmy z daleka

olean

No racja, można się zatrudnić, przepracować miesiąc, odejść i nie dostać wypłaty. Oto tajemnica tanich wierceń.

brytan

Do ludzi którzy chwalą tą firmę chyba macie z głową coś nie tak

ja

Ostatnia opinia napisana jest przez wlasciciela....Jako byly pracownik, napisze tylko ze...,wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, ale algeo jest miejscem o ktorym trzeba szybko zapomniec a zwlaszcza o jego wlascicielu...pieniadze sa wazne, ale cos jest wazniejsze w zyciu...zgadzam sie z opinia nt.wlasciciela - jedyny w swoim rodzaju,polityka wobec pracownikow bardzo specyficzna...piszecie ze mozna sie przyzwyczaic, ale nie do wszystkich rzeczy trzeba sie przyzwyczaic.Jedyny plus pracy w Algeo...to fakt ze docenisz kazda innaa prace...nawet gorzej platna...

koronka

Pracuje jako geolog w tej firmie. Zarabiam jak na polskie warunki w tej firmie bardzo dobrze Na poczatku zarabialem bardzo malo, chcialem odejsc jak najpredzej, uciec ale potem zaczalem bardziej sie wkrecac w prace , rajcowala mniw ta praca. Ciezka ta robota. na poacztki bylem bardzo sceptyczyny do tej prwcy, ale z biegiem czasu bylo lepiej!

Były pracownik 24

do Lipiec - przykro mi to napisać ale głupoty piszesz ze jednym się podoba drugim nie. Każdy idzie do pracy z chęcią włożenia wysiłku poświęcenia własnego czasu i chce zarobić pieniądze. Jeżeli pracownik idzie do pracy i nie wie ile zarobi, nie wie ile czasu będzie pracował, nie wie kiedy otrzyma wypłatę znaczy to tylko tyle że ludzie zarządzający firmą wyprawiają z pracownikami co im się żywnie podoba. Nie jest to kwestia podobania bądź niepodobania bo taki stan rzeczy jest nie do pomyślenia.

Lipiec

Jednym sie podoba, drugim nie, jak to w życiu, nic nowego.

Ja

Do Dominik - jak nie znasz istniejącej tam sytuacji to się nie wypowiadaj bo piszą tu ludzie którzy pracując tam wiedzą jak jest

kerdor
@Ja 24.08.2015, 21:32
Do Dominik - jak nie znasz istniejącej tam sytuacji to się nie wypowiadaj bo piszą tu ludzie którzy pracując tam wiedzą jak jes...

Wiadomo, że są takie osoby, ale zazwyczaj się tutaj nie wypowiadają, bo cała prawda była opisana wyżej. Jest grupa dobrze opłacanych wiertaczy, cała reszta to mięso :), no może jeszcze paru kierowników może być zadowolonych. Ci wiertacze pewnie się tu nie wypowiadają, bo walą metrówki. Metry muszą się zgadzać, co z tego, że kosztem wykańczania fizycznego pomocników. Eh szkoda gadać. Pozdrawiam wytrwałych.

kerdor

Widzę, że w firmie ruszyła akcja pt. "obrona dobrego wizerunku firmy". Wydawało mi się, że ta strona służy przekazywaniu rzeczywistego obrazu firm, a nie ich nachalnemu wybielaniu. Żenada

gryzer

firma jest ok kasa ok robota ok misie podoba pozdrawiam gryzio

Krystian

w innych to jest nawet jeszcze gorzej........

graniatka

Ja pracuję od stycznia i nie mam co narzekać, jak narazie. Wszędzie jest ciężko w obecnych czasach i wszędzie podobnie, wiem bo pracowałem w paru firmach i nie widzę różnic.

były
@graniatka 31.07.2015, 19:26

Na jakiej maszynie pracujesz? To też ma znaczenie, bo ludzie na małych urządzeniach traktowani są jak mięso armatnie.

Zostaw opinię o ALGEO - Grabownica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALGEO