Opinie o ALGEO w Grabownica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ALGEO. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALGEO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALGEO w Grabownica

Iza

Dzień dobry, widzę że opinii to tu od dwóch lat już nie było czy to oznacza, że w firmie nic konkretnego się nie zmienia? Były może jakieś rotacje i czy stawki podskoczyły? widziałam wzmiankę o zarobkach ok 3 tys. Ile jest teraz?

Xx
@Iza

Zalezy o co pytasz, podwyzki jakies "delikatne" byly, poza tym nic sie nie zmienia. Szukaja ludzi caly czas na kazde stanowisko (nie wiem jak biura)

Niedawny pracownik Nowy wpis

Pomocnik na start zarabia ok. 4-5tys w zaleznosci od godzin... systemem 2/1.

Irmina Nowy wpis
@Niedawny pracownik

Widełki 4–5 tyś to są kwoty netto czy brutto? Bo to akurat spora różnica. W razie co można sobie podciągnąć wynagrodzenie biorąc nadgodziny? W takim przypadku płacone są za nie jakieś ekstra stawki?

Znak_zapytania
@Iza

A czy ktoś wie coś więcej na temat, że ALGEO kupiło DALBIS?

@Znak_zapytania

na taki rozwój mieliby postawić, żeby kogoś wykupywać? skąd taka informacja i w zasadzie czemu mieliby to robić?

Xx Nowy wpis
@Iza

W zakładce kariera jest, że szukają tokarza, wiertnika, pomocnika wiertacza, a także geologa. Na tym wszelkie info się kończy. Chętni mogą słać CV + L. motywacyjny na podany tam adres. Natomiast z ogłoszenia dla geologa, które wrzucili w internet 5 lat temu wynika tylko tylko, że była UoP, do tego możliwość zdobycia uprawnień geologicznych i/lub górniczych oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, jak i doświadczenia, jak to się zwykło w ogłoszeniach pisać :/ Skoro więc nie wahają się by rozpisać się na temat oczekiwań wobec kandydata, typu kierunkowe wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B oraz mobilność i gotowość do podróży służbowych po Polsce, to co za problem napisać, ile wynosi zakres wynagrodzenia? Zna ktoś konkrety na temat pensji i podejścia do pracownika w tej firmie? Bo z ogólnikami już się zapoznałem.

Kola

Ja wygląda praca na stanowisku pracownika biurowego. Jak z zarobkami, czy warto podjąć współpracę z firmą?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ALGEO? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Geolog

Orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku geologa, czy jest to praca biurowa czy raczej w delegacji, oraz na jakie zarobki można liczyć?

Arek
@Geolog

Praca na stanowisku geologa to tak naprawdę praca jako pomocnik wiertacza w systemie 2/1 chyba, że inaczej wypadnie wiercenie nigdy niewiadomo. Zarobki około 3 tyś. na rękę.

Jarek

Bardzo dobry pracodawca i firma co można sprawdzić w internecie. Wiadomo, że w firmie dobrze może mieć osoba traktująca poważnie swoje obowiązki.

@Jarek

Nie należy sprawdzać w internecie, wystarczy poczytać opinie osób które pracowały bądź pracują nadal. To one piszą jak jest naprawdę. A ja pracowałem tu długo więc pisze że nie warto głowy sobie zawracać. Pozdrawiam

@Paweł

Skoro pracowałeś długo w firmie ALGEO to może mógłbyś napisać, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzenia, który oferuje pracodawca? Mam nadzieję, że zechcesz wypowiedzieć się w tym zakresie. Uaktualnisz tym samym wiadomości związane z tym miejscem pracy.

lech
@Jarek

czyli szef

Sylwia
@lech

Niezbyt rozumiem, co masz na myśli. Ale jeśli wiesz coś o pracy w Algeo, to powiedz proszę. Jakie benefity oferują?

lech
@Sylwia

Czyli że tylko szef w tej firmie dobrze pracuje( w/g niego) i tylko on ma w tej firmie bardzo godziwe pieniądze, reszta niewolnicy (poza paroma wyjątkami) i tylko mają o sobie wysokie mniemanie.

hanys

Nie polecam pracy w tej firmie dlaczego: - prezes płaci jak chce i ile chce niezależnei od przepracowanych dni i godzin. - tragiczne warunki pracy przydała by sie tam inspekcja z urzędu górniczego

Natalia

@anonymos, Twoja wypowiedź nie zawiera konkretów. Może chciałbyś ją rozwinąć i odpowiedzieć na kilka pytań? Będzie to pomocne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w ALGEO. Jak długo nie pracujesz w firmie? Jakie warunki zatrudnienia obowiązywały w tamtym czasie? Jaka atmosfera panowała w firmie? Czy pomagała ona w organizowaniu pracy zespołowej?

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Uwaga firmę omijać szerokim łukiem - były pracownik

Natalia

@Berrugio jednak to tylko Twoja opinia a inni użytkownicy mogą tego nie wywnioskować. Dlatego każda opinia jest ważna i powinniśmy, jeżeli jakąś o firmie ALGEO mamy, się nimi dzielić.

Natalia

@Berrugio nie jest to czyn społeczny, bo jestem moderatorem forum Gowork.pl. I masz rację forum jest dla osób szukających pracy. A ja jestem tu właśnie po to, by takim osobom pomóc. Osoby zainteresowane pracą w firmie ALGEO szukają o niej tutaj informacji, ale nie zawsze są one stricte napisane i ja zadając dodatkowe pytania do wypowiedzi użytkownikom wyciągam wszystkie niedomówione kwestie.

@Natalia

W takim razie cofam.... Nie będąc moderatorem mogę powiedzieć, że czytając wpisy i bez wyciągania dodatkowych informacji omijałbym tę firmę szerokim łukiem.....

Natalia

@Berrugio nie jestem zainteresowana pracą w firmie ALGEO, ale chciałam się dopytać jak wygląda praca w firmie. Zawsze warto zajrzeć na forum, ale osobiste doświadczenie jest najcenniejsze i razem z Tobą chciałam wszystkim to uświadomić.

@Natalia

Czyli, że niby o co chodzi?? To jakaś ankieta? Forum jest wyznacznikiem dla osób szukających pracy, co robi tu osoba która nie szuka? Nie pracowała w firmie na temat której się wypowiada? Nudzi się w obecnej pracy chyba. Wielkie gratulacje czynu społecznego!

Natalia

@Berrugio no i może to dobra rada. Bo wychodzę z założenia, że czytanie opinii jest ważne i można się wstępnie zapoznać z firmą w tym przypadku z ALGEO, ale nie można brać wszystkiego dosłownie. Najlepiej samemu się przekonać, bo jednak swojemu doświadczeniu możemy wierzyć najbardziej.

@Natalia

Ale kobiet to chyba nie zatrudniają, raczej do pracy terenowej to mężczyźni... No chyba, że męża chcesz się pozbyć :)))

Natalia

@a2 a czemu ma omijać szerokim łukiem? Co takiego dzieje się w firmie ALGEO, że tak piszesz? Możesz nam wszystkim o tym opowiedzieć i uargumentować swoją wypowiedź, żebyśmy mogli wiedzieć czym podyktowana jest Twoja opinia.

@Natalia

"Natalia" ! Analizując wpisy na forum sytuacja jest dość klarowna, nie ma czego argumentować. Aplikuj i weryfikuj!

Witam jestem inżynierem po studiach w Krakowie na AGH po kierunku wiertnictwo nafty i gazu 5 lat pracy w exalo i 1,5 roku pracy przy wierceniach w prywatnej firmie "studniarskiej" może ktoś coś napisać o pracy w firmie Algeo ???

kamil

Czy cos sie obecnie zmienilo na lepsze w tej firmie?

Natalia

@mentos 223 zostańmy przy tym, że to wątek firmy ALGEO i tu piszemy o jej opiniach , a nie o innych firmach. Jeżeli wcześniej pracowałeś w ALGEO to możesz pozostawić opinię o nich, która przyda się użytkownikom, którzy tu zaglądają.

qla

hej widze ze szukaja mlodszego ksiegowego w zespole GL w Szczecinie zeby dostac zatrudnie to napisali ze potrzebna jest miedzy innymi tutaj wiedza dotycząca podstawowych zagadnień z dziedziny rachunkowości i minimum roczne doświadczenie w księgowości

Grzegorz

Czy Algeo teraz gdzieś wierci?

Zostaw merytoryczną opinię o ALGEO - Grabownica

ALGEO
3.8/5 Na podstawie 180 ocen.
  • 609
    36-207 Grabownica