PHU "Polan"

Rzeszów

Opinie o PHU "Polan"

Iwan

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma chętnych do narzekania???

Krowxi

Ja na temat pracy wiem tyle, że nie jest prowadzona żadna rekrutacja w tej chwili @Mania. Jednak warto jest czekać aż coś się pojawi, bo firma stawia na rozwój pracownika, zapewnia mu ubezpieczenie i wszelkie szkolenia.

Słowa kojarzące się z PHU "Polan" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PHU "Polan": Najbardziej nie podobało mi się w PHU "Polan":

Zostaw opinię o PHU "Polan" - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "Polan"