Nowa SZkoła

Konstantynów Łódzki

Opinie o Nowa SZkoła

Ola

Szkoła podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim jest fantastyczna. Nauczyciele kompetentni i wyrozumiali. Faktycznie przykład idzie z góry, a dyrekcja fantastyczna, ciepła i rozumiejąca innych. Polecam z czystym sumieniem. Aleksandra

Ewa

Jestem zachwycona Szkołą Podstawową nr 5 w Konstantynowie Łódzkim. Nauczyciele bardzo profesjonalni i podchodzący z ogromnym sercem do uczniów. Dyrektorki bardzo ciepłe i kompetentne. Polecam szkołę z czystym sumieniem. Dziękuję nauczycielom za wszystko.

Riki
@Ewa 25.02.2017 22:44

Szkoła Podstawowa nr 5 jest cudowna. Moje dziecko idzie teraz do pierwszej klasy. Oby wychowawcą była p. Jola, albo p. Ania (własnie oddały klasy 3), to będę wniebowzięta. Syn chodzi do klasy 5 i jest bardzo zadowolony. Polecam :-) :-)

Jeśli chodzi ogólnie o cały zakład to lekki bałagan, burdel, chodzi o organizacje itd, atmosfer jeżeli chodzi o pracowników dobra wszystkie działy szwalnia, pakowalnia, stolarnia, zarobki mizerne pakowalnia 6 zł netto na godzinę

Zostaw opinię o Nowa SZkoła - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowa SZkoła