MB Auto Spa

Opinie o MB Auto Spa

klient po raz ostatni

ta myjnia to porażka, usługa-mycie komplet: szyby umyte bez otwierania, wiec po myciu bylo widac rant gdzie kończyło się mycie, a mianowicie całość szyby przylegającej do uszczelki w drzwiach, zacieki na karoserii, niedomyte grudki błota i osadów na nadkolach, po przetarciu palcem wszystko zeszło i w dodatku zostawiało ślady po niedomyciu, plastiki w środku pomazane jakaś brudn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] która pozostawiła zacieki, wokół tablic rejestracyjnych w ogóle nie umyte i wzięli 89 zl, za 12zl można samemu lepiej umyć na carcherze, chociażby przy media markt, a gość który mył, w trakcie mycia wypalił 4 fajki i chodzi po parkingu jak wielki szef-gangster, zdecydowanie nie polecam

andrzej
użytkownik zarejestrowany

MB Auto Spa, dlatego dobrze znać opinię drugiej strony, do narzeknia kazdy pierwszy, ale do chwalenia nikt. Przy okazji zapytam, czy na myjni zarobi się u Was 2300 zł?

MB Auto Spa

Witam W tej sytuacji doszło do pomyłki Kolega w biurze źle poinformował pracownika myjni o rodzaju wykonanej usługi.Zostało wykonane same mycie karoserii .Dlatego szyby nie zostały umyte od środka.Pan był u nas jeszcze raz i została wykonana usługa prawidłowo .Taka za jaką klient zapłacił.Oczywiście gratis. Szkoda tylko że klient już o tym nie wspomniał w internecie

Many

Zenada, zaplacilam za komplet a nawet szyb od srodka nie umyli. Oszusci , nie polecam nikomu tych partaczy

Artur

Myłem od kilku lat samochody prywatne i służbowe. Mycie w miarę ok - zależy do kogo trafiłem. Niestety byłem tam ostatni raz - jeden z pracowników przecierał deskę rozdzielczą jakąś ścierką zapewne ubrudzoną w jakimś "kwasie". Na deskę to wpływu nie miało ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dotknęła ekranu monochromatycznego i zniszczyła ekran wyświecając w kilku miejscach. Ekran w slońcu jest teraz nieczytelny. Reklamację złożyłem natychmiast ale właścicielka postanowiła uznać mnie za naciągacza i bronić pracownika. Cóż, tego dnia wydałem 450 zł. na 3 samochody a przez lata kilka ladnych tysięcy. To był ostatni raz i nie polecam tej myjni oraz przestrzegam aby w każdej innej zwracać uwagę na ekrany - szczególnie te monochromatyczne (bo dotykowe czy błyszczące raczej są nie do zniszczenia). Monochromatyczne (antyodblaskowe) ma m.in BMW czy Audi.

MB AUTO SPA
@Artur 22.07.2015, 11:11

Witam Tak żle myjemy że jednak znowu Pan do nas porzyjechał :000000

Tola

Super Myjnia.Polecam samochód jest zawsze lśniący i obsługa jest Super. MB AUTO SPA w Tesco na Gocławiu .Mogę polecić z zamkniętymi oczami

mac

Tragedia!!!Nie polecam,odradzam,ostrzegam!!!! Samochod oddany do mycia,woskowania i mycia szyb full.130 zl.I co za to otrzymalem.Slady poowadach nie usuniete czyli samochod obsmarkany a nie umyty.Szyby od srodka umazane nie umyte.Sciema na maksa.Tlumaczenie pracownika.Nie mamy srodkow do usowania owadow.Propozycja.Otworzcie nie Myjnie tylko Spluczke samochodowa.

UrsynówPaweł
@mac 19.08.2014, 22:20

Jeżdżę na myjnie co 2-3 tygodnie od kilku lat. Na tą myjnie przyjeżdżam z drugiej strony Wisły, auto zawsze jest bardzo dokładnie wymyte. A co do owadów chłopie nie zawsze się domyją tym bardziej jak się nie dba o auto i po trasie parkuje w słońcu i czeka aż się robale usmażą... SZCZERZE cenowo OK auto domyte, polecam.

Zostaw opinię o MB Auto Spa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Auto Spa