AS-MEDIA

Chorzów

Opinie o AS-MEDIA

Ania

Pracowałam w ekipie która robi chorzów i mogę powiedzieć tylko... uwaga na koordynatora Marka i jego pupilka Lidke która wszytko mu donosi i jest bardzo dwólicowa z każdym pogada a potem donosi (Po prostu kapuś) a na wyjazdach Pan mareczek zarabia tyle co inni a nawet więcej a robi o połowę mniej niż inni. Po prostu leń i naciągacz

Były kolporter

Po prostu porażka, praca na czarno, brak możliwości o umowę. Jedynie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowej (koordynatorzy) mają umowę. Jak dla mnie to PIP powinien się zająć ta firma

anna

chodziło o As media chorzów ul stalowa to tyle

anna

w firmie reklamoweo-kolporterskiej praca jest na czarno tylko koordynatorzy maja umowe wrzuca sie 50 procent gazet do skrzynek czyli płace zmalały

Zostaw opinię o AS-MEDIA - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS-MEDIA