Poland Car Parking

Sopot

Opinie o Poland Car Parking

Rafał N.

Nie polecam. 100 złotych za zgubienie biletu to porażka (2 godziny parkowania). Ochrona odtworzyła Panu o której godzinie wjechałem, mimo tego faktu opłata naliczona. Poland Car Parking przy ulicy Powstańców Warszawy w Sopocie

Lukasz

Nie polecam wypozyczalni - po zwroceniu auta . Firma po "cichu" zlozyla pozew do sadu o zaplate odszkodowania za uszkodzenie auta. Przy wynajmowaniu auto bylo porysowane i w opisie sprawy napisali ze szkody byly wynikiem naszego uzytkowania! Nigdy nie spotkalem sie z takim zachowaniem!!! NIE POLECAM zwlaszcza ze we Wroclawiu jest duzo innych firm!

Zostaw opinię o Poland Car Parking - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Car Parking