Opinie o Kimball Electronics Poland w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kimball Electronics Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kimball Electronics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimball Electronics Poland w Poznań

Angora

Czytając te komentarze na temat firmy to się dziwie ze ludzie tu pracują którym wiecznie coś nie pasuje. To wypłaty to dojazd to atmosfera a wcale nie jest aż tak żle.Jest dużo gorszych firm niż ta.

...

Kurczę ze mną nie kręciła wiec to chyba nie prawda, że z każdym ? Eh w sumie ja nie jestem każdy wiec może i prawda... ?

Mia

Opanujcie się ludzie trochę co was to obchodzi kto z kim i gdzie .Chyba przychodzimy pracować a nie interesować się innymi .Mysle ze inne sa tutaj problemy niż te .Mnie bardziej interesuje po ile dostaniemy na swieta i czy będą zwolnienia ludzi niż kto z kim spi.

@Mia

Każdego interesuje co innego. A, że Ty jesteś materialistka i interesują Cię tylko pieniążki to Twoja sprawa. O pieniążkach firma informuje Cię na bieżąco o romansach nie wiec warto o tym porozmawiać.

...

Nie powiedziałem, że mi coś takiego przeszkadza ;) Ale widzę, że jak nie o rudej piszecie to teraz szukacie innego tematu. Każdy ma swój rozum i o tym trzeba tez pamiętać.

...

Czyli masz partnera w Kimballu i boisz się o wierność swojego faceta ?

u

A kogo to obchodzi co kto robi .Jak masz z tym problem to powiedz jej to w twarz co o tym myślisz .

Ewidentnie autor tego tematu ma problem ze swoim życiem i doszukuje się podobny u innych... Ale to tylko moje zdanie :)

km

Jak będą zwolnienia to może ja zwolnią i będzie spokój.

@km

Dobra dajcie już jej spokój. Skończył się temat. Nie wiecie co czuje i jak się czuje z tym. Ale faktycznie najlepiej byłoby porozmawiać z partnerem i wyjaśnić cała sytuacje. Pozdro

To nie osądzaj, tylko zajmij się praca, jak nie wiesz o czym piszesz i szukasz sensacji

Pracownica

To źle słyszałaś, zajmij się praca a nie oczernianiem innych, pewnie nie za dlugo tu pracujesz, że piszesz o nich w taki sposób

Pracownica

Boze to taka stara a takie pierdoly wypisuje, są przyjaciółmi i tyle, spotykają się prywatnie poza pracą że swoimi partnerami, a ty ferment siejesz, boj się o swojego faceta a nie przejmuj się innymi

Idz po rozum do glowy

To wiele wyjaśnia. Ze masz taki staz. Te stare pracownice ktorym się cos wydaje pozwalaja sobie na zbyt duzo wgledem innych. Brak pracy widze. Skoro jestes taka madra to pdpisz sie imieniem i nazwiskiemna albo idz do nich i im Powiedz w twarz co Myslisz. Jestes chyba jedna osoba ktora twierdzi ze ich cos laczy! Od dawien dawna wiadomo ze sa kumplami i spotykaja sie po pracy ze swoimi rodzinami. Kto dal Ci prawo osadzac tych ludzi? Jabym ci narobila problemow za to. Wez sie za robote zakompleksiona sredniowieczna kobieto ze swoimi pogladami na poziomie zero. Wszyscy ze soba rozmawiamy i to nie znaczy ze romansujemy! Przez takie osoby Jak ty robia sie chore ploty. Do roboty!!!! Nie martw sie o ich partnerow tylko o siebie

A po co ma do innych chodzić, zawsze chodził do niej, a ty zazdrościsz czy co, że tak cie to boli

Zal

Zajmij się swoim życiem kobieto, (usunięte przez administratora) wiesz a piszesz takie bzdury i oczerniasz ludzi

mona

A po ile dali na swieta .

LoL

A ja uważam że są sami sobie winni jeśli ludzie o nich coś piszą albo gadają. Było nie łazić i się szczerzyc przy wszystkich. To by ludzie nie gadali

evi

Ja miałam 2500zł netto premii rocznej a na karte sodexo 800zł bonów.

Viloa
@LoL

Chyba przychodzimy do pracy pracować a to sa sprawy prywatne to jest forum o pracy i płacy .W tamtym roku to ruda itp. ciekawe kto będzie następny Dajcie spokój z tym opisywaniem się .Nikt nikogo nie musi lubic ale szanujmy się

@Viloa

Jak chcecie możemy tu każdego brudy wrzucić ;) Tylko prosiłbym was, żebyście wzięli tydzień wolnego na wyczytanie wszystkiego o wszystkich.

no cóż
@evi

Pewnie jesteś nowa i jeszcze wszystkiego nie ogarniasz. Ale nie martw się za rok na pewno będzie lepiej. Powodzenia

@no cóż

Od tego zacznijmy kto miał 2500 zł dodatkowo na to wychodzi ze ta osoba buja w obłokach albo nie pracuje tutaj.

@...

To jest smiech na sali żeby dorośli ludzie opisywali się w taki sposób .Mysle ze problemy mamy poważniejsze bo nie wiadomo co będzie z pracą czy będą zamówienia i czy zredukują etaty.

kpw
@Idz po rozum do glowy

Masz racje ludzie są porąbani .Powinny być zwolnienia tych starych pracownic co tak plotkują i zle oceniają innych.

no cóz 2
@no cóż

A ja widocznie dobrze pracuje i dostałam dużo więcej niż te 2500zł netto premii rocznej. Bo wypłaty mam prawie 4 tys zł netto na 3 zm bez sb i ndz.

no cóż2

To zależy jakiego stopnia ma się operatora bo ja ogarniam wszystko.

ona z kimbala

Zarobki są różne na produkcji w zależności co kto robi, Jestem ciekawa co będzie jak kryzys na rynku pracy się robi wiele firm planuje zwolnienia pracowników.

lidzia
@ona z kimbala

No właśnie jestem ciekawa czy kimbal zwolni ludzi .

Blablabla
@lidzia

Nwm, ale ja bym was wyjebal jakbym wiedział kto to pisze ;)

@Blablabla

Dokładnie ;)

dzidzia
@Blablabla

Wystarczy dobrego informatyka żeby się dowiedzieć kto oczernia ludzi ta osoba za takie cos powinna być zwolniona za te opisywanie .Bo to forum o pracy i płacy a nie o ludziach kto z kim gada itp.

fina
@dzidzia

Myślę że lepiej żeby ludzie nabrali trochę pokory bo nie wiadomo co będzie z pracą tutaj .Dużo firm w tym czasie nie przetrwa ograniczy zatrudnienie w motoryzacji .Już mówili w tv ze szykuje się duże bezrobocie w kraju.

kimbalowa
@fina

Ja jestem zadowolona z pracy bo mam 3500zł netto co miesiąc odbieram taką wypłatę na 3 zmiany bez sb i ndz.

niania
@fina

Nie wiadomo co będzie tylko zastanawia mnie to ze niektórzy z działu elektronicznego chodzą na 1 zm bądź 2 a kiedyś chodziły na 3 zmiany.

Rudy Rydz
@niania

Zastanawiasz się nad taką oczywistą rzeczą że naprawdę zaczynam tracić wiarę w ludzkość, mam jednak nadzieję że powstrzymasz się od (usunięte przez administratora) komentarzy na które każdy zna odpowiedź i nie będziesz się rozmnażać. Pozdrawiam wszystkich racjonalnie i normalnie myślących.

Jovisz
@Rudy Rydz

Kryzys idzie w branży motoryzacyjnej i tyle pracy na pewno nie będzie .

abc

@Ciekawska a w tej pracy to często tak sobie plotkujecie o innych pracownikach? bo raczej atmosfera może się robić ciężka od czegoś takiego..

moneta

Nie ma co rozpaczać połowę bądź więcej ludzi straci pracę zwolnienia na pewno będą duże.

True
@moneta

Tes tak mysle. O ile wogole kimbal nie upadnie. Bo z tego co widac zle jest wręcz tragicznie. Ludzi beda zwalniać masowo. Mysle ze juz niebawem sie zacznie

@True

W którym miejscu jest tragicznie? Nie siej plotek, które nie są potwierdzone.

@pracownik

Dokładnie, też aż kusi żeby spytać gdzie jest niby tak źle?

pracownik2
@pracownik

A czy ktoś wie czy podwyżki będą w tym roku. Normalnie pracujemy przecież jakoś nie widać przestojów.

dw
@pracownik2

Było w komunikacie KEPS z wczoraj, że w porozumieniu ze związkami zawodowymi, będą od września.

@True

Nie jest tragicznie. Przestoje są tylko na automotiv ale za chwilę fabryki ruszą (vw jeszcze w tym miesiącu) i będzie dobrze. A do tego czasu ludzie są przesuwani do innych zajęć. Są projekty które teraz mają duże wzrosty. Nie siej plotek. Pracuj rzetelnie i będzie dobrze. Ja jestem spokojna o pracę.

@True

Kilka osób straciło pracę ale podobno kończyły się im umowy.

Real
@Co ty gadasz

Fantastycznie ze jestes spokojna o pracę! Bardzo zazdroszcze tego spokoju. Tez mysle ze jak otworza gospodarke i przy tym tragicznym bezrobociu i braku pracy i pieniędzy wywołanym wirusem wszyscy sie rzuca na auta i inne bajery do samochodów i ilości w kimbalu beda takie jak kiedyś lub wieksze. No to jest napewno pierwsza potrzeba w dzisiejszych czasach! Kimbal juz ponoc kiepsko stal przez "akcja wirus" zamówień bylo mniej. Sa dzialy co maja prace a sa dzialy co tej pracy nie maja. Życzę wsztstkim żeby ocaleli. Niech kazdy z nas ma prace. Ale badzmy realistami.....

@Real

Nie mówię że się wszyscy rzucą na samochody ale kimball działa w wielu branżach. Może nie będzie od razu idealnie ale wierzę że firma się dźwignie.

jolka
@Real

Przynajmniej takie grzyby co tutaj była mowa o tych samych stracą pracę i będą na bezrobociu wcale mi ich żal nie będzie .Ja odeszłam rok temu z kimbala i nie żałuje u mnie w pracy kryzysu nie ma .

@Co ty gadasz

Nie wiem czy wiesz ze vw ma zwolnić pracowników .Tam gdzie jest branza motoryzacyjna ludzie potracą pracę bo firmy mają mniej zamówień.

real2
@Real

Masz racje zgadzam się z tobą branża motoryzacyjna to nie jest pierwsza potrzeba i to odczuje kryzys .Branża spożywcza to kryzysu nie odczuje za bardzo bo to jest potrzeba .Myśle że elektronik odczuje bardziej niż medyk.

@olka

Ale kimball to nie tylko automotiv. Jest jeszcze medyk i industrial. Firma przetrwa ten kryzys ale na zmniejszonych obrotach. Dlatego podwyżki znowu są przesunięte. Nie zdziwiła bym się też gdyby nie było bonów na święta.

@Co ty gadasz

No ok ale bez zwolnień się nie obejdzie polowa ludzi straci prace.

kimbalka x lat
@Co ty gadasz

Bony idą ze socjalnego czemu mieliby nie dać .Bardziej podwyżki mogą nie dać .I TAK ja na 3 zm mam 3100zł netto i jak nie dadzą w tym roku to trudno.

@olka

właśnie dlatego podpisane są porozumienia ze związkami, żeby tych zwolnień uniknąć. Firma radzi sobie jak może, ale na razie nie słyszałam o zwolnieniach. Myslę, że firma to przetrwa, ale będziemy musieli zagryźć zęby jeśli pójdziemy na postojowe lub urlopy. Myślę, ze to nakręcanie się powoduje poczucie strachu. Jak na razie firma stara się zapewnić pracownikom bezpieczną prace i oby starała się również, aby ta praca była. Wierzę, że tak będzie. Damy radę ludziska!

pracownica 3
@pracownik

Ciekawe ze co roku są zwolnienia jakieś ludzi najpierw przyjęcia potem zwolnienia .Nie opowiadaj ze nie ma stare pracownice co pracują x lat one mają umowy na stałe i tych osób nie zwalniają.

Kimbalka
@pracownica 3

Nie trzeba być starą pracownicą żeby mieć umowę na stałe. Pracuję niecałe 4 lata i też mam na stałe. Zwolnienia były z reguły jak kończył się jakiś projekt.

@kimbalka x lat

Masz rację co do bonów. Najwyżej nie będzie podwyżek. I tak już przesuwają kolejny raz.

pracownica3
@Kimbalka

No ok ale starych pracownic stażem nie zwalniają.

Himena
@pracownica3

Masz racje jak dochodzi do zwolnień to odpadają te osoby z krótszym stażem ..Chyba że byłoby masakrycznie i połowa ludzi by odpadła to wtedy by zwolnili osoby starsze stażem .Ale ja jestem pewna ze do tego nie dojdzie .Jak było kiedyś duże bezrobocie kryzys to kimbal był i produkcja szła teraz tez tak będzie za duza firma jest a poza tym stałych klientów ma i medyk jest itp.

Genesis
@jolka

Ja także nie żałuję,mam tyle samo co Wy ale na 1zmianę.Bez szarpania po nockach.Współczuję.A co zwolnień,zawsze były .Jeżeli masz dłużej niż tydzień zwolnienie to każą podpisywać glejt(jestem zorientowany czym może grozić dłuższe L4 w pracy;tak w skrócie).Jesteś chory to chodź po czworakach.Nie żałuję ,że zmieniłem

selena
@Himena

Takiej rudej i tych innych nie zwolnią co są pupilkami liderów .Niestety taka prawda .

nela
@Genesis

To dobrze że tobie się udało tak .Pożyjemy zobaczymy jak będzie w kimbalu a co do zwolnień to co roku ktoś został zwolniony więc to żadna nowość.

operatorka kimbala
@pracownik

I TAK zarobki nie są jakieś rewelacja bo ja pracuje 12 lat i mam 2500zł netto przy 3 zmianach.

@operatorka kimbala

Nie obraź się ale ja tyle miałam po 2 latach na 2 zmiany. Jeśli podwyżki rzeczywiście będą w tym roku (kolejny raz są przekładane dlatego wątpię czy będą) to powinnaś porozmawiać z przełożonym dlaczego zarabiasz tak mało. Nie gniewaj się to tylko rada, nie hejt.

@selena

Hahaha rudej jeszcze w tym wątku nie było :-D aż tęskniłam xD

operatorka zadowolona
@Zadowolona z pracy ????

Tak jasne jak większość dziewczyn zarabia 2500zł netto ja mam 3 tys zł netto dlatego że mam wyższego stopnia operatora.

jula
@Co ty gadasz

O CO tobie teraz chodzi to akurat jest prawda i le razy miała wpadkę w pracy że inni musieli po niej poprawiać. INNA osoba dawno by miała wylot za bramę. Co roku są jakieś zwolnienia ale ona nadal pracuje i inne grzyby.

@jula

O nic mi nie chodzi. Po prostu w każdym wątku przewija się ruda. Wiem już z opowieści, że nie potrafi pracować, ciągle popełnia błędy, ma plecy u przełożonych. Bawi mnie jedynie to, że wiedząc o niej tyle nadal nie wiem kto to jest xD

żenada
@Co ty gadasz

Musisz mieć naprawdę nudne życie że interesują Ciebie takie bzdury...

@operatorka zadowolona

@żenada

Nie, nie interesują. Po prostu w każdym wątku przewija się ruda. Ciągle coś na nią piszą a nawet nie wiem kto to, z resztą nie interesuje mnie to.

@operatorka zadowolona

Ja mam tylko 2kę, nie mam nawet 5 lat pracy i zarabiam więcej niż kobieta po 12 latach. Wg mnie to jest straszne że po tylu latach pracy ona może mieć niższego operatora a przede wszystkim niższe zarobki. Nie chodzi o to żeby kogoś urazić, nie wiem kim jest ta kobieta ale skoro pracuje 12 lat to ma już napewno duże doświadczenie i powinna zostać doceniona. Nie wiem czy nadal pracowała bym w kimballu gdyby mój lider nie pozwalał mi się rozwijać i nie dał dobrej motywacji w postaci podwyżki.

kimbalowa operatorka
@Zadowolona z pracy ????

A ja mam , 3300zł netto przy 3 zmianach .Więc nie wiem kto ma 2500zl netto gdybym ja tyle zarabiała tutaj dawno bym odeszła stąd jak zrobiło dużo ludzi w tamtym roku.

niki
@Zadowolona z pracy ????

2 JKE CZY 3 TRÓKJE to jak będą zwolnienia to na pewno zwolnią ciebie jak krótko tak pracujesz niecałe 5 lat. Takich nie zwolnią 10 lat bądź 20 lat co pracują dziewczyny.

Zadowolona z pracy
@niki

Może to pycha ale jestem pewna pracy i swojej wiedzy oraz umiejętności. Mam uprawnienia w obecnie najbardziej potrzebnej gałęzi Kimballa.

@Zadowolona z pracy

Nie ma ludzi niezastąpionych bo jak kimbal upadnie to wszyscy stracą pracę.

ona 4
@pracownik

I TAK niektórzy mają dosyć tej pracy i płacy .Niestety ja płakać nie będę jak dostane wypowiedzenie są lepsze firmy co lepiej płacą.Kimbal w porównaniu do innych fabryk produkcyjnych słabo płaci.

@ona

Dlatego mam plan b. Lubię tu pracować ale gdyby firma nie przetrwała lub gdybym straciła pracę to świat się nie skończy.

ixi
@Zadowolona z pracy ????

Każdy będzie miał problem jak ktoś jest ambitny to znajdzie pracę w zalerznosci co kto umie .Zwykły pracownik produkcyjny sobie poradzi .Gorzej jak ktoś jest na wyższym jakiś stanowisku bo nie wszystkie firmy potrzebują takich pracowników. Większość jest pracy fizycznej. Myślę ze firma przetrwa tylko pare osób mogą zwolnić bo nie będzie tyle pracy itp.

@Zadowolona z pracy ????

Ja odeszłam w tamtym roku i mam teraz 40 lat i nie załuje tego bo w obecnej pracy mam stabilność nie ma zwolnień.Nie ukrywam lepiej zarabiam o 600zł i lepsze bonusy mam. Tylko że zupełnie inna branża .

ala
@Real

Masz racje rynek pracy zrobi się tragiczny dużo osób straci pracę i będzie szukało pracy .Będzie tak jak kiedyś 5 osób na jedno miejsce .

abc
@ala

Na razie nie zwalniają

Zwalniają
@abc

Jak nie? Wczoraj 3 osoby stracily prace. Jedna badz dwie z umowami na czas nie okreslony. W piatek ciag dalszy pewnie

@Zwalniają

Praca to nie wszystko.

BNP
@Zwalniają

Ale takich długoletnich pracownic nie widać żeby zwalniali .I TAKICH MASOWYCH .

lilka
@BNP

Po nowym roku się okaże co będzie dużo branż nie przetrwa a co za tym idzie będzie spadek sprzedaży samochodów .Więc jak jest kryzys to motoryzacja nie mówię o upadku tylko będzie wszystkiego mniej. Medyk sobie poradzi bo to zawsze potrzebne .Może niektórzy nabiorą trochę pokory zamiast się oczerniać na forum. Wstyd żeby dorosła wiara się tak błotem obrzucała.

Inżynier Procesu

Spóżnienie 15-minutowe ekipy rekrutacyjnej. Po rozmowie oczywiście zapewnienie, że będzie informacja zwrotna o decyzji. Niestety do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak - ani telefonicznej, ani e-mailowej. Strata czasu i pieniędzy jeżeli ktoś ma zamiar przyjeżdżać na rozmowę z daleka.

Proste pytania na które odpowiedzi były zawarte w samym CV. Oprócz tego kilka pytań odnośnie samego procesu montażu.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Szukam pracy

Witam wszystkich, czy firmie są nowe przyjęcia na produkcji? Interesuje mnie każdy dział byle pracować. Z góry dziękuję za informację jeśli ktoś udzieli

@Szukam pracy

Możliwe, ze Ci odpowiedzą, ze aktualnie szukają tylko do firmy sprzątającej.

@...

Dziękuję. Złoże papiery będę mądrzejszy.

Dlaczego uważacie ze idzie czas zwolnień?

Armando
@Karolina

Ponieważ spadły zamówienia i już wewnątrz firmy brakuje miejsc na przesunięcie pracownika

iga
@Armando

Ale starych pracownic stażem co pracują x lat nie zwolnią bo nie widziałam żeby zwalniali 15 letnia pracownicę .Co roku tak jest więc żadna nowość.

odp
@Karolina

zwolnienia już były i nadal są, rok temu w firmie pracowało ponad 1200 osób, dzisiaj jest to 1100 to normalne, że w pierwszej kolejności zwalniane są osoby z agencji i na umowach na czas oznaczony

@odp

Tylko dlaczego zwalniani są tylko pracownicy produkcji? Jakoś nie widać, żeby pracowników "z góry" ubywało. Hmm...

Armando
@iga

Narazie nie zwalniają!!!

Kto to wie
@Armando

Kilka osób jest na wypowiedzeniu do końca miesiąca.

armani
@Kto to wie

Ze stałych pracownic chyba nie

armani
@Armando

Siostry sisters cały czas pracują i ruda.

@odp

No bo takie osoby zwalniają jakos nie widać tych masówek żeby połowę ludzi zwolnili powiedzmu z 500 osób.tak jak ludzie mówili.

alfa
@Armando

Jeszcze nikogo nie zwolnili ze stałych pracowników.

iga
@Armando

Nie widzę tych masowych zwolnień.

Wujek Don

Niestety, ale firma zatrudnia ludzi znęcających się nad zwierzętami do zarządzania ludźmi. Wstyd i żenada, że nie zwalnia się takich ludzi momentalnie i dyscyplinarnie. Centrala w USA będzie zadowolona gdy dowie się z maila jacy ludzie budują wizerunek firmy?

@Wujek Don

To mieli go zwolnić w sobotę czy w niedziele ? Bez pozdrowień dla mało myślących.

jesica

Bez przesady ok to nie ma nic związane z pracą jakies poglądy ok .

ąka
@jesica

A kiedy te zwolnienia masowe to chyba były głupie plotki bo cały czas kimbal dobrze stoi .

kp
@ąka

No ja tez nie widzę tego kryzysu pic na wodę.

Operatorka

Ludzie, skąd w was tyle jadu i żalu? Dlaczego tak narzekacie? I przede wszystkim: czy robicie cokolwiek, by swoją sytuację polepszyć? Nie rozumiem jak można spędzać 40 godz. (często więcej) tygodniowo w miejscu, gdzie człowiek czuje się źle. Mamy tzw. rynek pracownika. Dotyczy on głównie specjalistów, ale czyż operator, który ma wiedzę, doświadczenie, zdolności manualne, rzetelnie kontroluje jakość wyrobów, lutuje, ma uprawnienia SEP, szkolenia itp. nie jest specjalistą? Dawniej faktycznie ludzie przywiązywali się do pracodawców, jednak obecnie częste zmiany pracy nikogo nie dziwią. Skoro tak wam tu źle, to dlaczego boicie się zmiany? Kimball jest międzynarodową korporacją i przede wszystkim ma przynosić zysk. Struktura organizacyjna jest rozbudowana, czasami może się wydawać, że za dużo tu kierowników i osób zarządzających, jednak ci ludzie też są rozliczani ze swojej pracy i nikt nie opłacałby ich tylko po to, by klepali tabele przestawne w excelu. Oprócz tego wyznawane są tu inne wartości, m.in. ludzie czy wspólnota. Jeśli tego nie czujecie lub wg was nie jesteście szanowani - zgłoście to. Takie sygnały są traktowane bardzo poważnie. Moim zdaniem wypłaty nie są złe. Jeśli wpadnie parę nadgodzin - jest bardziej niż przyzwoicie. Mamy wczasowe, bony na święta, skromne benefity (ale zawsze), darmowy autobus z Poznania... Mało? To dalej: dofinansowanie do okularów, bezpłatny dentysta, klima na hali i na stołówce, program WIP z nagrodami, kasa za polecanie osób, nawet nagrody za bieganie w czasie wolnym (!)... Pewnie coś pominęłam, ale to tak z głowy. Sama nie korzystam ze wszystkich tych opcji, ale fajnie, że są. Wciąż mało? Kiedyś było lepiej? No tak, kiedyś to nawet pogoda była lepsza - kiedyś to było... Znajdujecie pełno problemów u innych, a czy zastanowiliście się choć przez chwilę, czy nie leży on w was? Czy naprawdę jesteście nieskazitelni, a to firma - podły kapitalista - wiecznie robi wam pod górkę? Aby była jasność: nikt z HR nie zapłacił mi za tę opinię. Pracowałam w gorszych firmach i doceniam ofertę Kimballa, a do pracy chodzę z uśmiechem, czego i wam życzę.

operatorka 2
@Operatorka

Bezpłatny dentysta implanty też są za darmo jak ktoś potrzebuje mieć zęby wprawiane wiec proszę się zastanowić co jest za darmo .Okulary sa tylko dla tych dopłata co pracują przy komputerze. Za paliwo nie zwracają a autobusem tym podmiejskim to dojazd to masakra..Masz racje sa zakłady jeszcze gorsze od kimbala jak ktoś pracuje tylko w kimbalu to nie wie jak jest w innych .

pola
@Operatorka

Fajnie ze tobie się tu podoba pewnie innym tez musi skoro nic w tym kierunku nie robią .Podjedz sobie do firm np. Wrigley czy podobnej firmy i się zapytaj pracownicy co pracuje na stałe ile zarabia to ci powie 3500tys zł na rękę bez nadgodzin i nie ma operatora tylko pracuje na taśmie .Wiec nie opowiadaj ze wypłata jest dobra jak ktoś mieszka z mamusiami to ok ale nie jak ktoś ma rodzinę lub utrzymuje się sam. Albo spytaj w tabacco krafcie ile zarabiają laski więc kimbal wychodzi blado w porównaniu do tych.

@pola

Nie interesują mnie te firmy, bo nie chcę pracować przy taśmie, nawet za większe pieniądze. Za wypłatę z Kimballa spokojnie się utrzymuję, wynajmując mieszkanie w Poznaniu. Autobus nie jest zły, bo z Ogrodów to 25 minut, sporo z nich ma klimę, a zimą jest ciepło. Rocznie możesz oszczędzić 1200 zł brutto i do tego przeczytać dziesiątki książek. Temat implantów to chyba jakiś żart, bo to stomatologia estetyczna i ciężko od firmy wymagać, by się do tego dokładała.

lilana
@Operatorka

To jak jest tak dobrze to czemu ludzie odchodzą z tej pracy bądź szukają .Tam gdzie jest dobrze to nie ma rotacji.

ulka
@Operatorka

Każdy idzie tam gdzie więcej płacą te firmy co poprzedniczka wymieniła to tez są korporacje z kapitałem zagranicznym. Tylko różnią się inna branża .Z ogrodów nie jest żle dojechać do pracy tylko jak ktoś mieszka dalej od ogrodów np. na rano to tramwaj nocny lub autobus bo dwie godziny wcześniej musi wyjść z domu żeby dojechać .Zależy w jakiej dzielnicy POZNANIA się mieszka.

Operator smt
@Operatorka

Jesteś podstawiona osoba. Żaden operator nie napisal by tego typu bzdetow. Nie pisz juz nic wiecej. Bo to zalosne

@lilana

Bo mogą. Nikt nie jest niewolnikiem - chcesz zmienić pracę, to zmieniasz. Nie każdemu Kimball dogodzi, zrozumcie to. Do pracy mam 40 minut i dla mnie to logiczne, że nie podejmuję pracy w miejscu, gdzie dojeżdża się w 2 godz. Kolego operatorze SMT - żal mi cię, jeśli tak uważasz. Powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

ken
@Operatorka

To chyba jesteś osobą z niewielu co tak uważa .Gdyby było dobrze toby nikt się nie zwalniał a jak się dobrze wsłuchasz to co druga osoba szuka innej pracy bo z kim się nie rozmawia to chce zmienić prace. Tylko niektórzy już nie mają wyjścia żeby tutaj pracować bo jak są przed emeryturą .Otwórz oczy wypłata w granicy 2500 zł na rękę to naprawdę można zaszaleć bez nadgodzin .W niektórych zakładach dostajesz to na dzień dobry za okres próbny 3 mscy .

była
@Operatorka

Ja pracowałam w kimbalu rok temu odeszłam i teraz mam porównanie i niestety mam lepiej niż miałam.A ty jak kilka lat siedzisz w tej pracy to nie masz pojęcia jak jest gdzie indziej także życze powodzenia w kimbalu.

JAAAA
@Operatorka

gdzie masz bezplatny transport chyba pomylilas firme z amazonem!

JAAAA
@Operatorka

Piszesz jak osoba z adminictracji co pisze o benefitach pracy w kimballu w ofercie pracy. Jak ktos nie ma dojazdu to autobusem z popo kolo 23 jest dopiero na ogrodach a gdzie dalej ?Super jest to siedz cicho i nie odzywaj sie operatorko

@JAAAA

Zabawnie się czyta wasze komentarze. Brak czytania ze zrozumieniem, zero refleksji nad sobą i atakowanie nieznanej osoby za to, że ma czelność wyrazić pozytywną opinię o Kimballu - i to wszystko pod płaszczykiem pozornej anonimowości, a jakże. Ode mnie to już wszystko, możecie wracać do narzekania. Pozdrawiam!

ona6
@JAAAA

No jak jeździsz autobusem z ogrodów tym co jeździ na Tarnowo podgórne to zwracają kase za bilet .

Bąbelek
@ona6

Tak. Zwracają ci do 100zl. Bilet kosztuje więcej.

była pracownica kimbala
@Bąbelek

No ok ale za paliwo nie zwracają .Tak naprawdę to bez auta to jest ciężko i z Poznania dojezdzając to 300zł traci się na paliwo .Dlatego jak przenosili zakład do Tarnowa podgórnego wiedziałam ze musze szukać innej pracy raz ze nie mam auta a dwa jak czytam o waszych zarobkach to za te pieniądze to praca jest na miejscu. Zatrudniłam się w Unileverze i parę osób w tamtym roku i jeszcze wcześniej również się zatrudnili .Nawet jak mam te 2500zł w Unileverze netto to po prostu mam 15 minut do pracy autobusem i na sieciówke trace 99zł .

Jaaa
@była pracownica kimbala

Tak zwracają 100 a bilet ponad 200 nie mówiąc o sieciowce więc wychodzi podobnie. Ale kończyc o 6 rano i czekać 30 min na utobus lub po 22 czekać 20 min to dziękuję za tą 100. Przy założeniu że mamy 2 popki i 1 ranki i raz nocki w Mc tracimy jakoś 4 h za 100zl.....a to same powroty.

ja2
@Jaaa

Teraz autobus przeszkadza to jak chcesz mieć bliżej prace mieszkasz w Poznaniu to poszukaj pracy na miejscu będziesz mieć oszczędność pieniędzy i czasu proste jak komuś się nie opłaca jazda to szuka bliżej pracy.

neli
@ja2

Dokładnie masz racje widocznie opłaca się tam pracować i jeździć bo gdyby było inaczej nikt z Poznania i okolic by nie dojeżdżał tylko dawno by zmienił prace jak dużo ludzi to zrobiło. Najwidoczniej ludziom którzy nie zamierzają pracy zmienić wszystko pasuje. Tym bardziej że teraz jest rynek pracownika.

kasia
@Operatorka

zdecydowanie się z tobą zgadzam, i nie jestem pracownikiem - jest taki duży wybór pracy od koloru do wyboru że aż jestem w szoku tak pozytywnie

tyu

Popieram

jkl
@kasia

No właśnie

Szukam pracy

Dzień dobry, mam pytanie w sprawie rekrutacji i awansów w firmie. Czy to prawda, że na rozmowę kwalifikacyjną w Kimballu trzeba nagrać filmik na którym leje się jakiekolwiek zwierzę? I czy to prawda, że żeby awansować trzeba mieć wideo z tym jak leje się dziecko? Bo nie wiem czy mam włączać kamerę, a z chęcią będę pracował w środowisku takich ludzi jak ja.

@Szukam pracy

Kogo Ty tutaj oskarżasz? To NIE jest wina firmy, że ktoś zachował się w taki sposób. Pomyśl trochę. Swoją frustrację upuść gdzie indziej. Nie pochwalam tego zachowania i je potępiam, ale firmie nic do tego.

I po co piszesz o tym tutaj Nie wiem czy mieć lepiej za znajomego Adama co bije psa czy taka mende jak ty

...

Lepiej mieć taka mendę w znajomych niż psychola w pracy.

@dobrze_poinformowany

Nie mam takich znajomych ponieważ oznaczałoby to że jestem taki sam i daje na to przyzwolenie. Nie jest też w mojej gesti wybieranie znajomych komuś. Uważam że to formu jest miejscem jak najbardziej odpowiednim ponieważ Wy z nim nadal pracujecie. A Ty go jeszcze bronisz!

Pracownica

Wszyscy I tak juz sobie przesyłają filmik, więc cały Kimball wie, mleko się wylało obrońco

@@dobrze_poinformowany

Nikt tu nikogo nie broni też tego nie pochwalam. Ja wręcz przeciwnie uważam że to miejsce nie jest do tego przeznaczone aby donośić o problemach pracowników nie związane z pracą. Zajmij się swoim życiem

Co ty gadasz

Nie rozumiem jak można się znęcać nad zwierzętami!

filmik
@Pracownica

ma ktoś link ?

Film
@filmik

Proszę poszukać na stronie inspektorat towarzystwa nad zwierzętami oddział Grzebienisko

szukam filmu
@Film

Niestety nie ma. Ma ktoś do podesłania ?

cbs

No właśnie to jest sprawa prywatna co kto robi poza miejscem pracy ,Niejeden tez jest tutaj damski bokser albo pracują tutaj panie co porabiają swoich partnerów .Uważam ze nie powinno to obchodzić zakład pracy.

pinki

Tak a kogo widocznie nie masz co robić.

kinia

Ty musisz mieć z głową cos nie tak bo na forum innych zakładów pracy taki sam jest wpis .

Poeta

Don Charron do Kepsa. Haj Pracofniki, W tem rouku nie pencie presentuf s centrali, No nie szepyśmy siem na vas kniefali, V inne lata derektory po puł bańki kasowali, To i dla vas my kieś tam ochłapy dawali, Parco siem cieszem sze jeszcze rzyjeta, Kto pencie tanio pracovać, O nich pencie w novey ksionszce na 40 pisać.

Konsument

Dlaczego nasza stołówka ciągle podnosi ceny? Porcje nie są jakieś olbrzymie a płacimy za obiad jak w knajpce przy drodze. Skoro jest to stołówka pracownicza to ceny też powinny być przystępne dla pracowników. Bułka z kawałkiem szynki, pomidorka i sałaty za 3,90? No bez żartów.

Kimbalka
@Konsument

Racja. Ceny są wysokie ale mnie najbardziej denerwują ich godziny pracy. Będąc na popce nie ma szans żeby coś kupić.

berry
@Kimbalka

A wy nie macie np. 5 zł dofinansowania do posiłku ja pracuje w berry superfos i ja mam tzn każdy pracownik dzienny kto bierze obiad i płaci np. 7 zł a za bułke 1 zł .

berry do pracy
@berry

haha ciekawe z czego w takim razie jest ta bułka za 1zł, z papieru? Poza tym nic nie ma za darmo i ciekawe gdzie w wynagrodzeniu obcinają Tobie to "dofinansowanie" do 5zł. ciekawe co tu robi pracownik berry superfos, chyba musisz nudzić się w pracy, że siedzisz na tym forum. Jesli chociaz troche ktoś interesuje się gospodarką to wie, że wszystko idzie w górę, również koszty jedzenia. Mówi ci coś inflacja? Oczywiście nie twierdzę, że to mi się podoba i też wolałbym płacić mniej za posiłki, ale każdy sobie próbuje radzic z sytuacją jaka jest. Jak stołowka zamknięta to zle, jak otwarta to też zle. Jak mi sie nie podoba cena obiadów, to robie je sobie sam. A oszczędnośc jaka.

@berry do pracy

Nie wiem czy wiesz ja to działa ale w większości firm jest jakiekolwiek dofinansowanie do posiłków, więc nie myśl ze produkt faktycznie kosztuje złotówkę. Wiadomo inflacja, ceny idą w górę i to jest naturalne ale nie znam drugiego takiego miejsca gdzie stołówka pracownicza ma tak wysokie ceny a nawet podam przykład Amazona gdzie obiad jest za złotówkę. Nie piszę tego z wyrzutem na kimballa bo chce coś za darmo albo za 5 złotych ale uważam, że to już przesada płacić w pracy za obiad tyle samo co w okolicznych knajpkach. Ok jest danie dnia za 12.50 ale porcja jest mała. Jeśli chce się faktycznie najeść to zostawię z 20zł, sam kotlet kosztuję 10,50. A godziny otwarcia są jakie są, nie oszukujmy się ale głównym dochodem naszej stołówki są pracownicy biurowi. Może fajnym pomysłem byłoby umieszczenie bułek w automacie zamiast tego który od lat stoi nieużywany, temperatura w okolicy 7 stopni pozwoli im poleżeć nawet do nocki a myślę ze chętnych na takie bułki byłoby sporo.

..dymna
@Konsument

Wy naprawdę nie macie poważniejszych tematów? Wchodze na Go worka, parzę a tu temat stołówki się rozwija. Odnoszę wrażenie że to jakiś temat zastępczy. Aż mnie korci żeby zobaczyć wcześniejsze wpisy

@..dymna

To temat stołówki nie dotyczy firmy? Jaki masz z tym problem? Według ciebie mamy tylko pisać ze firma jest ok lub nok? To nie jest przecież hejt tylko wpis z nadzieją ze HR to zobaczy i pomyśli nad tym co gryzie pracowników.

berry
@berry do pracy

Po pierwsze nie pisze tego złośliwie tylko napisałam ze 5 zł mamy dofinansowanie do posiłku np. bułka kosztuje 6 zł ja dopłacam 1 zł a 5 zł zakład .Nie jest bułka z papieru tylko razowa bagietka np. z serem i warzywami .WIEM CO TO INFLACJA .

była kimbala
@berry do pracy

Każdy ma prawo sobie wejść i poczytać opinie na temat zarobków i socjalu jaki macie .I CZYTAJ dobrze 5 zł dofinansowuje pracodawca a resztę pracownik .Ja pracowałam w kimbalu i zmieniłam do berry superfos i zarabiam więcej niż miałam i praca na miejscu bo w Poznaniu.

OMK2 na szczęście były pracown

Jak masz plecy możesz nic nie robić i żyć jak król. Dziwne bo duża część liderów to zwykłe czereśniaki i dziwne że firma trzyma takich a przez nich psuje sie atmosfera i ludzie zwalniają. Płacą jak wszędzie bo za 4 brygady 3.500zł żadna rewelacja a swiątek piątek w pracy i nic nie masz z życia . Firma jak firma tylko głupich ludzi trzymają co mają układy

@OMK2 na szczęście były pracown

A ja mam 3500zł netto na 3 zmianach a niektórzy mają to przy dwóch zmianach wiec każdy ma inaczej .

elektronik2
@OMK2 na szczęście były pracown

Nie obrażaj ludzi bo nikt nie leży a te 3500zł netto na 4 bryg to jest bez nadgodzin w niektórych firmach tyle samo płacą kobietom .W takim samym systemie nie słyszałam żeby zwykłym pracownikom produkcji płacili po 5 tys zł netto. Ja bynajmniej o takich produkcjach nie słyszałam a każdy z nas by chciał zarabiać więcej.

aiueo

Omk2, Itron najgorsza robota jaką miałem. Machasz wajchą w górę i w dół przez całą zmianę. Michał i Goliat dalej są liderami? Jaką macie teraz normę, 500 na zmianę? Boże jak ja zdołałem tyle czasu tam wytrzymać?!

angelika
@aiueo

Ale kimbal dobrze płaci co roku podwyżka ja na 3 zm mam 3300zł netto i fajne bonusy daje.

@angelika

Aha. No zastanawiam się czy my w tej samej firnie pracujemy. Jakie masz te bonusy? A co do wypłaty. To ja po 11 latach na 3 zm mam 2800 a ty 3.300? Duza różnica co. Szkolen mam sporo na l4 nie chodzę i mnie widze motywuja wyplatka. Zal pl. Teraz to chyba lepiej odejsc do marketu gdzie lepiej zaplaca i praca pewna. Bo tutaj zaraz wszystko runie. Ludzie juz maja wykorzystane banki godzin zaraz urlopy a potem nara. Ten wzrost na omk3 tez pewnie na chwilę bo ile można produkowac respiratorow i ile ludzi przygarnie omk3. Przyszlosc i planowanie w kimbalu zawsze bylo nie pewne. Z chwili na chwile. Ja zeszlam z 4 brygad na 2 zm a teraz nie mam pracy bo zamówień brak na wyroby.

iza
@Aga

Ale na 4 brygadach miałaś więcej niż 2800zł netto to już nie macie 4 brygadówki. i ludzie co pracują tutaj 20 lat to chyba mają więcej .

angelika
@Aga

No pracuje na elektronicznym dziale i mam operatora3 i tez przeszłam mase szkoleń bo pracuje z 16lat tutaj.

znajoma znajomej
@Aga

To złe nie masz jak 2800zł netto na 3 zmiany i weekendy wolne moja znajoma w terawicie na 3 zm i ma 2 tys zł netto .Pewnie jeszcze masz lekką pracę bo ja pracuje we wyborowej i owszem mam więcej bo 3800zł netto na 3 zm ale mam ciężką prace i cały czas zapierniczam bo pakowanie alkoholu butelek do lekkich nie należy.

Aga

Tez sie zastanawiam po co wiara to pisze. Wszyscy dobrze wiemy jakie sa realia a tu pisza jakby kokosy zarabiali

@znajoma znajomej

A mnie to guzik obchodzi kto gdzie pracuje. Nie pracujesz tutaj to sie nie wypowiadaj. Znajomy mojego znajomego pracuje w firmie gdzie zarabia wiecej niz ty ale jeszcze wiecej sie napracuje niz twoja znajoma a troche mniej niz ty...... Zenada. A to czy ja sie napracuje to zostaw mi do oceny bo naprawde malo wiesz

kimbalka
@Aga

W kimbalu nie jest ciężka praca przeważnie jest monotonna praca codziennie praktycznie robisz to samo .Takie głupie porównania w każdej firmie produkcyjnej jest inaczej i inne zarobki są mniejsze większe .Ja tak nie uważam ze kimbal mało płaci bo najniższego nie płaci wynagrodzenia 2600zł brutto tylko więcej bo ja mam 3600zł brutto plus premia i nocki w granicach do twojej mam podobną wypłatę 2800zł netto.Duzo ludzi prawie każdy ma auto a to tez kosztuje.

tip
@Aga

Jak masz 2800zł netto na 3 zm i weekendy wolne to masz dużo a pewnie nie masz rodziny i wydajesz to na siebie ciuchy i kosmetyki.Autko pewnie tez masz.

@tip

Mam rodzine. Samochod rzecz normalna. Trzeba czyms jezdzic i do pracy dojechac. Pracuje tu kupe lat. Szkolen mam na duzo projektow. I nie wydaje wyplaty na lumpy a nawet gdyby to nie twoj interes. Wogole pomysl co piszesz bo bardziej pustego i durnego wpisu nie mogles-as dac. Niektorzy to naprawde sie nudza albo pojecia o zyciu niemaja.(usunięte przez administratora)

madzia
@Aga

No ja nie mam samochodu bo mnie nie stać wydaje na cos innego .Z resztą kogo to odchodzi jak tyle lat się pracuje to ciężko zmienić pracę itp. to musisz być na jakimś stanowisku jak masz jakieś projekty.

Andzia
@Aga

A ja się też zastanawiam dlaczego ty tyle zarabiasz .Widocznie są lepsi pracownicy ja pracuje 7 lat i mam 3400zł netto .Widocznie są rozbierznosci i to spore .Z tego co wiem większość pracowników zarabia ponad 3 tys zł netto.

blondyna paola
@Aga

No masz rację że niektórzy pojęcia o życiu nie mają .Dużo tu opinii ze kimbal negatywny jest ale nie jest latwo zmienić pracę jak się pracuje kupe lat .Z tymi zarobkami to niech się w końcu ludzie opanują bo mnie zastanawia na jakich stanowiskach pracują na produkcji ze po tyle zarabiają. Ja mam podobną wypłatę do ciebie i większość mamy podobnie. Więc przestańcie głupio pisać .Dużo ludzi odeszło w tamtym roku a to chyba daje domyślenia dlaczego.

ada2
@Aga

Dużo ludzi pracuje na 2 zm(usunięte przez administratora)i dużo ludzi zeszło z 3 zm na 2.A co z tymi zwolnieniami tak dużo ludzi o tym mówiło i jakoś kimbal funkcjonuje.

lipka
@Aga

Cały czas produkcja idzie gdzie jest tragicznie żeby to wszystko runęło. KIMBAL duża firma i branżowa nie tylko elektroniczna.

quell
@Aga

To musisz być kiepskim operatorem bo ja pracuje 15 lat i mam 3600zł netto.Tylko ja umiem pracować na wszystkich działach maszynach.

rita
@Aga

Ciekawe ja pracuje na 2 zm i mam 3 z przodu za mniej bym tutaj nie robiła.

bogna
@Aga

Jak tak tobie żle to zmień pracę niż narzekać .Siostry sisters caly czas pracują też kupę lat i nie tylko one z takim stażem w tej firmie .Bo nie widze żeby zmieniały osoby pracę ze stażem koło 15 lat czy więcej.

Smd
@quell

Super,to napewno miejsce pod biurkiem grupowego nie jest ci obce.

dmd
@Smd

No pewnie ze nie .Nie musze mieć miejsca pod biurkiem no niektórzy mają takie wypłaty Każdy ma tu inną ja osobiście takiej nie mam ale 3300zł netto mam. Mam lat 41 staż pracy w tej firmie 20 lat.

kimbalka
@Smd

CZy ktoś wie co z tymi zwolnieniami czy będą.

@kimbalka

W kepsie była informacja że pożegnamy 17 osób z firmy zewnętrznej.

kimbalka4
@Medyk

AHA A takie osoby co mają na stałe umowy bądź są zatrudnieniu normalnie to tez takie osoby będą zwalniać .Sama się utrzymuje i nie wiem czy już szukać pracy mam .Mnie obowiązuje 3 msce.

@kimbalka4

W komunikacie było, że tylko 17 osób z pracy tymczasowej

@kimbalka4

Mam nadzieję że nie będzie więcej zwolnień. Czas pokaże.

blondyna lalka
@quell

Ja mam podobną wypłatę bo 3400zł netto i staż również mam bardzo długi tutaj bo 20 letni. Zatrudniałam się w wieku 20 lat a teraz mam 40 lat .Nigdy nie narzekałam ani na prace ani na płacę .Tyle razy były zwolnienia nigdy nie dostałam wypowiedzenia .

OMK2 na szczęście były pracown
@aiueo

Flip i Flap jeszcze pracują ... dziwne bo kierowników ciągle tam wywalają a te dwie tempe dzidy mają plecy. Miałeś pecha jak pracowałeś na OMK2 ... podła atmosfera a liderzy najgłupsi ze wszystkich działów. Wszędzie tylko nie OMK2 są lepsze działy

kim

O CO TOBIE CHODZI .Jak nie podoba tobie się praca itp. to odejdź zmień a nie narzekaj .Ja jestem zadowolona.

kate

Jak dla mnie jest spoko zarobki są nie złe bo wychodzę 3400zł netto na trzy zmiany.Fajny socjal na swieta i wakacje.

40 plus kimbalowa
@kate

Ja mam niewiele mniej na 2 zm więc jest ok.

karramba

Zawsze jesteś taki błyskotliwy czy tylko olśniło Cię w środku nocy, zapewne w przerwie między jedną szczęściarą a drugą.

eureka

Niech się zaczną te zwolnienia bo z niektórymi nie da się pracować i w ogóle cały może opaść wtedy wszyscy za bramę polecą.

Omk3
@eureka

Jak się nie da z kimś pracować to polecam powiedzieć liderowi jak sprawa wygląda i może Ciebie gdzieś przeniesie albo te osoby.

@Omk3

Nie jesteśmy w przedszkolu żeby kablować jeden na drugiego są osoby konfliktowe i tyle najlepiej robić swoje wszyscy się nie polubimy.

ład

Jeszcze są tzn pupilki liderów co kablują na innych nie wiec z nimi tez porządek niech zrobią .

Ankieta prawdy

Oj tak. Niektorzy liderzy zachowuja sie jakby byli wlascicielami kimbala a operatorowi moga powiedziec jak psu. A sami prezentuja poziom wodorostow. Proponuje pomyslec o jakies ankiecie dla operatorow odnosnie tego co dzieje sie na dzialach. Mam wrazenie ze nikt nie kontroluje zachowan i poczynan liderow. A ludzie sa zastraszeni i boja sie mowic. A taka ankieta bylaby napewno pomocna dla szefostwa bo byc moze nie zdaja sobie sprawy co sie dzieje.(usunięte przez administratora). Zrobmy tak aby kimbal byl przyjaznym miejscem pracy

Kto
@Ankieta prawdy

Lider w dzisiejszych czasach ma tylko jedno w głowie ilość dla kierownika :D a czy się zna czy nie to w jego kompetencjach jest tylko do kierownika się zapytanie czy taj można bhahahahha

@Ankieta prawdy

Lepiej już nie będzie od dawna tak się stało dlatego ten kto znalazł pracę inna to odszedł Duzo osób odeszło tak dwa lata temu .Taka prawda .Firma jest nie stabilna te osoby co pracują x lat to ich zakład nie zwalnia.

izka
@Kto

Jeszcze są pupilki liderów gwiazdy i z nimi tez powinni cos zrobić bo one mogą wszystko itp.

Oj tak
@izka

Sa lalusie liderów. Ulubiency. Uklady układziki. Co trzeba zrobic zeby ktos to zauwazyl? Sytuacje takie nie powinny miec miejsca w tak duzej firmie powinniśmy byc wszyscy równo i sprawiedliwie traktowani

izka
@Oj tak

Ale niestety tak nie było i nie będzie jak ja widzę jak gwiazdy chodzą i donoszą liderom bo chcą być lepsze to krew zalewa..

chwila prawdy
@Ankieta prawdy

Ja nie narzekam moi liderzy są w porządku .Uważam ze w kimbalu dobrze się pracuje bynajmniej mnie .Jestem zadowolona z pracy i z wynagrodzenia .Prace tez mam stabilną stałych pracowników i długoletnich kimbal nie zwalnia.

nikos
@Oj tak

Jak firmę stać na utrzymanie celebrytów to znaczy ma się calkiem nieźle

minonos
@nikos

Popieram i jak ludzie nie odchodzą sami to musi być git.

PREZENTY ZA BRAK L4 TO ŻART

Tak ma wyglądać wdzięczność za niechorowanie w najgorszym okresie korona wirusa? Nic się do tego nie zmieści. Ani parówka na długość ani jako na wysokość no i do mikrofalówki wsadzić nie wolno. Małe byle co. Dzięki kimball. Czuję się doceniona.

pik
@PREZENTY ZA BRAK L4 TO ŻART

Widocznie ciebie cos trzyma w tej pracy jak cały czas tu pracujesz i innych osób .

kepsa

CZy będzie w tym roku podwyżka jakaś inflacyjna jak co roku zawsze coś dołożyli.

@kepsa

Podwyżki mają być we wrześniu.

Medyk

Obawiam się że możesz mieć rację :-(

oliwia
@Medyk

A z jakich działów mają zwolnić ludzi ja pracuje na elektronicznym. Najpierw z firmy zewnętrznej a potem za stałych pracowników się zabiorą.

kimbalka x lat
@Medyk

Ja nie narzekam bo mam 3300zł netto taką odbieram wypłatę .Ja jestem zadowolona z pracy i płacy .

@oliwia

Była informacja 15 osób omk2, po 1 z omk 1 i 3. Nie panikuj, póki co nikt nie mówi o zwolnieniach stałych pracowników.

@kimbalka x lat

Ja też nie narzekam. zwłaszcza że mam niewiele mniej na 2 zmianach ;-)

@Medyk

Tak naprawdę nikt nie wie bo stracic pracę może tutaj każdy .Praca tutaj jest wielką niewiadomą nie jest stabilna praca i pewna. Więc mnie tu nic nie zdziwi jak połowę ludzi zwolnią ze stałych ale niektórym by się przydało to takim wrednym osobom kobietom. Bo niektóre to za pewne są siebie wielkie gwiazdy.

Kto to wie
@elektronik

A może zwolnienie przydałoby się takim wrednym facetom? Mogą zwolnić każdego ale moim zdaniem pierwsi polecą ci co potrafią pracować tylko na jednym stanowisku.

kimbal
@Kto to wie

No mogą i osoby które chodzą na l4 itp.Wiesz jak cały kimbak runie to wszyscy za bramą się znajdą.

lilka kimbalowa
@Medyk

Aha a ja się zastanawiam na jakich działach i stanowiskach pracujecie ze z wypłaty jesteście zadowoleni i z kim mieszkacie. Ja szczerze słabo to widzę jak ktoś utrzymuje się sam bo ja pracuje ponad 10 lat i moja wypłata 2800 zł netto .To nie jest wypłata gdzie można sobie pozwolić na coś więcej kiedy samemu sie mieszka ale całe szczęście mam partnera co dwa razy więcej zarabia ode mnie i jakoś zyje.Niestety gdybym mieszkała sama zmieniłam bym pracę..

inga x lat
@Kto to wie

Takie siostry sisters jakby zwolnili to nawet zal by mi nie było i takich osób jest tutaj więcej ze stałych .Jak czytam re komentarze ile kto tu ma to proponuje wkleic kartke od wypłaty tutaj na forum. Czasem się zastanawiam jak ludziom wychodzą te kwoty ponad 3 tys zł netto.

ona była
@Medyk

Niech wszystkich zwolnią ja będę zadowolona jak kimbal by ogłosił upadłość .Większość ci ludzi to jakieś nieporozumienie .Zanim ktoś chce tutaj pracować dobrze się zastanów .Ja odeszłam jeszcze przed tą pandemią i nie żałuje .Polecam każdej osobie zmienić pracę .Na początek dostałam więcej niż tutaj zarabiałam i praca stabilna i pewna. Uważam za długo zwlekałam z tym odejściem a pracowałam 7 lat i o tyle za długo.

@ona była

Nie powinnaś źle życzyć innym... Wiesz co to karma?... I proponuję poćwiczyć gramatykę ;) No ale "polska język - trudna język" co?!Pozdrawiam :)

ja 2

A tobie od razu praca się tutaj podoba. Jak kimbal zacznie przyzwoicie płacić to wtedy tez powiem ze jest ok .Ja z tej wypłaty nic nie odkładam .Jak znajdę prace za lepsze wynagrodzenie to tez odejdę.

maxi king
@Kto to wie

Ale niektórych osób to nie jest ich wina ze pracują na jednym stanowisku tylko wina kimbala ze nie są szkoleni na inne. Większość osób codziennie robi to samo praca monotonna .Pierwsze osoby to powinny polecieć wredne gwiazdy co tutaj pracują stare pracownice niektóre co myslą ze im wszystko wolno.

kimbal elektronik
@Kto to wie

Moim zdaniem ze połowę ludzi zwolnią ze stałych pracowników patrząc na to co się dzieję.

ona4

Jak tam podwyżki pewnie będą o 100 zł albo 50 zł na pewno takich nie będzie jak rok temu albo wcale nie będzie. Tak mi przykro tych ludzi którzy dalej pracują w takiej firmie gdzie nie ma stabilizacji.Po prostu pracują kobiety które boją się zmian ze gdzie indziej sobie nie poradzą.

zadowolona mega
@Medyk

Ja jestem zadowolona z pracy i płacy w kimbalu. Co miesiąc wypłata na czas i nie taka mała bo ja mam 5 tys zł brutto z dodatkami po wszystkich odciągnięciach mam 3400zł netto .Także ja nie mam powodu do narzekania tym bardziej ze co roku firma coś dorzuca do podstawy.

beza
@Medyk

Pożyjemy zobaczymy jak stoi kimbal bo podobno ta firma się kończy. W szatniach słyszałam jak ludzie narzekają.

elektronik kimbal 5
@Medyk

Poczekaj jeszcze trochę myślę że za stałych pracowników również się zabiorą i ludzie stracą pracę .Kimbal przestał być atrakcyjnym miejscem pracy i nie stabilnym .W końcu to zrozumcie nie znasz pory i dnia kiedy dostaniesz wypowiedzenie.

elektronik

A jaki to plan b dla mnie to taki że będę musiała szukać pracy obojętnie gdzie na innej produkcji albo w handlu.

elektronik

Lepiej się przygotować na najgorsze że każdy z nas może dostać wypowiedzenie i nieważne ile lat tutaj pracuje .Będzie odgórnie że połowa ludzi do zwolnienia to będą brali jak leci. Różne mogą być scenariusze a może jeszcze wszystko będzie ok i nikogo nie zwolnią.

liwa
@Medyk

No i jak praca jest cały czas bo tych zwolnień nie widzę stałych pracowników.

@liwa

W którym miejscu napisałam że będą zwalniać stałych pracowników?

;owia
@Medyk

W żadnym tylko ogólnie ludzie gadali o zwolnieniach ze połowę ludzi pozwalniają a jednak nie .Nigdy nie było że zwalniali pracowników stałych z długim stażem tutaj.

@Medyk

A wiadomo coś o podwyżkach o ile chcą dać kryzysu nie widze bo praca cały czas jest.

ona

Ja jestem zadowolona ja nie narzekam co roku podwyżka jakaś na swięta bony fajny socjal .Moja wypłata 3400zł netto na elektronicznym dziale.

Zostaw merytoryczną opinię o Kimball Electronics Poland - Poznań

• Jak się pracuje w Kimball Electronics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Kimball Electronics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimball Electronics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 37 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kimball Electronics Poland?

Kandydaci do pracy w Kimball Electronics Poland napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kimball Electronics Poland
2.4/5 Na podstawie 377 ocen.
  • Poznańska 1C
    62-080 Poznań