Linklife Ltd.

Aylesbury

Opinie o Linklife Ltd.

Seba

masakra, płacisz za dojazd do pracy, a jak chcesz dojeżdżać własnym transportem to Ci grożą, że jutro wcale do pracy nie pojedziesz... wyzysk straszny!

maniek 40

Taka jest prawda pracowałem dla nich 4 lata totalna lipa,a oni piszą że dojazdy są darmowe to jest śćiema kasują 5 funta dziennie

TAK TO WSZYSTKO PRAWDA ,WOGULE NIE DBAJA O PRACOWNIKA WYKORZYSTUJA JAK SIE DA,NIE PLACA ZA PRACUJACE SOBOTY ANI URLOP [usunięte przez admina]

Najwiekszy syf co moze byc [usunięte przez admina] tyle za niedziele i sobote placa 13 funtow za 6 funtow obecnie pracuje ale zamierzam zmnic ta prace wielka porazka zero organizacji nie patrza na pracownika tylko by zarobic

Zostaw opinię o Linklife Ltd. - Aylesbury

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linklife Ltd.