Opinie o Euroglas w Ujazd

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euroglas. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euroglas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroglas w Ujazd

Maruf

Czy z powodu kolejnych, rekordowych cen gazu produkcja szkła może być zagrożona ? Czy firma jest w jakimś stopniu pod tym względem zabezpieczona?

Czy firma Euroglas udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mobi

Nie. Firma EGS nie udziela pożyczek pracowniczych. Są za to przyznawane premie.

Pracowałem tam

Ludzie nieidzcie tam bo zwalniaja za byle co a później (usunięte przez administratora) rze człowiek sobie nieda rady (usunięte przez administratora)niewarto

Krystyna
@Pracowałem tam

za byle co to na przykład za co ? I po jakim czasie zwalniają ?

kozak
@Krystyna

Jak ktoś nie chce pracować to zwalniają, może ze dwie albo 3 osoby na rok....

@kozak

To jest prawda że za nic zwalniaja

?
@Krystyna

Poprostu kierownik jest (usunięte przez administratora)i slucha ludzi taka robote to to może kto inny robić

@?

jasne, w Polsce zawsze i każdy może być dyrektorem i kierownikiem, tylko coś w szkole poszło nie tak....

lato

świetne miejsce pracy polecam

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Euroglas?

odpowiedź

To zależy od stanowiska, zazwyczaj to zwykły wywiad, w którym pojawia się dużo fachowych pytań. Kandydat może dostać konkretne zadanie do wykonania.

Janusz
@odpowiedź

Na firmowej stronie nie widać teraz nowych ogłoszeń, chyba nie zatrudniają? Mam też pytanie, czy bez doświadczenia na produkcji można liczyć na odpowiedź ze strony zakładu i zatrudnienie, czy to jedynie praca dla doświadczonych osób? Z tego, co czytałem firma ma naprawdę rozbudowany socjal, a i chyba panujące relacje międzyludzkie są dobre? Podaj proszę info, jak się pracuje?

prac
@Janusz

Ogłoszenia są raczej w internecie, można próbować bez doświadczenia, pracuje się dobrze, są zawsze jacyś niezadowoleni, ale raczej mało kto odchodzi:)

Czy Euroglass zapewnia kartę multisportu?

ii

tak

mariusz

Skala..."fajne zarobki" oznacza 2600złbrutto... netto... tj około 1800zł/miesiąc. ...brak przedstawiciela związków zawodowych...rady zakładowej...brak kasy zapomogowo-pożyczkowej...brak zorganizowanego transportu do pracy...brak zorganizowanej stołówki...brak funduszu wczasów pracowniczych...

@mariusz

skąd wziąłeś taką zanizoną stawke?2600 to jest netto w tej firmie a dochodza i inne benefity.nie masz pojecia to nie pisz bzdur

Edek
@mariusz

Czy euroglas będzie stawał/wstrzyma produkcję z powodu strasznie rosnących cena gazu i elektryczności??? Jak radzą sobie obecnie w czasie naszego kryzysu energetycznego??? czy ludzie otrzymają godne odprawy czy postojowe??? a co dalej ze zwolnieniami pracowników?

@Edek

Co za bzdury piszesz?

Wiki

Czy macie może informacje czy nie ma naboru do działu logistyki w tym zagładzie szukam pracy

Gabriela
@Wiki

A na jakie stanowisko do tego działu Logistyki? Konkretnie jak napiszesz to może więcej osób ci odpowie. Pozdro.

Na jakie benefity można liczyć w Euroglass?

13 pensja, bony na święta, bony na dzieci, comiesięczny deputat artykułów spożywczych.

obecny

oprócz tego co napisał pracownik, jeszcze jest: prywatna opieka dla pracowników i preferencyjne warunki korzystania z niej dla członków rodziny, karty sportowe, imprezy integracyjne, rajdy rowerowe generalnie sporo fajnych rzeczy, teraz trochę słabiej bo covid...obostrzenia..

@obecny

A czy benefity w Euroglassie są bezpłatne, pokrywane w całości przez pracodawcę? Jak dokładnie wygląda ta prywatna opieka dla pracowników i członków rodziny? Gdzie ona jest i jaki to jest pakiet?

MŁODYElektryk wysokich napięć

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu przez okres 5 lat. Praca nie należy do lekkich. Jeśli masz nerwy na wodzy i lubisz odpowiedzialną pracę to śmiało. W dziale elektrycznym Panowie ze starych brygad naprawdę świetni fachowcy i koledzy. Jeśli jesteś nowy masz pytania napewno pomogą. Lecz dział elektryczny nie daje wielkich możliwości rozwoju. Rozwojowym działem jest tam dział automatyków fajni ludzie i ich naczelny też. Dyrektor działu technicznego surowy ale bardzo dobrze zoorganizowany i inteligentny gość. W porównaniu do innych fabryk świetna organizacja oraz dostęp do części zamiennych na magazynie technicznym. Nie trzeba lepić starych części jak to w wielu firmach bywa. Kwesti finansowych kiedyś była różnica względem innych firm na dzień mojego odejścia nie najlepiej, na dzień dzisiejszy nie posiadam wiedzy. Pozdrawiam

Ciekawski

Witam, Wiecie może czy Euroglass poszukuje obecnie pracowników? Znacie warunki finansowe? Głownie chodzi mi o produkcję.

Tomasz
@Ciekawski

Zainteresowała Cię praca na produkcji w firmie Euroglass, dlatego w tym właśnie momencie chciałbym ustalić, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe w pracy produkcyjnej? Pytam o to bo myślę, że to będzie miało kluczowe znaczenie przy wysokości wynagrodzenia, które firma ta oferuje. Zechcesz mi to napisać? Dzięki.

@Ciekawski

Poszukuje na produkcję i magazyn.

Kamila

@kazik a dużo się ich zdarza?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Euroglass? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Kazik

Część do odbioru a część płatne.

@Kazik a ile osób zatrudnia ten drugi zakład?

Czelaw

Jaka stawka na start na produkcji i czy są przyjęcia?

Taki tam

Witam mam pytanie czy drugi zaklad już funkcjonuje i czy są przyjecja do firmy

Kazik
@Taki tam

Tak , działa od lutego 2019.

Tomasz
@Kazik

Super, że dodałeś taką informację. Czy w związku z tym można składać do firmy CV i starać się o zatrudnienie? Nie znalazłem konkretnych ofert rekrutacyjnych, więc chętnie dowiem się jakie wakaty są do obsadzenia.

Rekrutant

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko elektryk / automatyk? To ja wam powiem, bo w sumie bylem tam na rozmowie 3 razy. Wchodzisz i widzisz komisję składającą się z kierownika technicznego, mistrzunia od automatykow, mistrzunia od elektryków, Panią z kadr. Miny mają skazujace jak sędziowie na ławie przysięgłych w amerykańskim sądzie. I się zaczyna : zadają pytania jak na egzaminie maturalnym, kompletnie odbiegające od rzeczywistości w praktyce. Rozmowa trwa 1 godzinę, gdzie na egzaminie maturalnym jest to krótszy czas. Osobiście miałem wrażenie podczas każdej z moich rozmów że owa komisja ma przed sobą dzienniki lekcyjne i rekrutantom stawia oceny 1,2,3,4,5,6. Zabawa jak w technikum, szukanie dziury w całym. Nie polecam.

ffff
@Rekrutant

hehe. jak byłeś trzy razy, to już wiadomo, jaką wiedzą się popisałeś... wygląda na to, że kolejną maturę oblałeś...

Rekrutant
@ffff

Tak, 1,5 roku wszędzie ogloszenie, że szukają automatykow i elektryków bo firma się niby się rozwija, jednak prawda jest taka jak napisał rekrutant

Kontra
@Rekrutant

Przez to czują się ważniejsi

Gabriela
@Kontra

Wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Euroglass, ale Twój komentarz nie wnosi nic nowego do dyskusji na temat pracodawcy. Bardzo proszę o pisanie w sposób merytoryczny i taki, który może powiedzieć coś o pracy w danym miejscu innym użytkownikom. Długo pracujesz/pracowałeś w Euroglass?

Jarek

Również nie polecam pracy na magazynie. Magazynier nie ma nic do powiedzenia, faktycznie nie płacą dodatków nocnych a na premie 600zl polują. Kierownicy mają system olewczy do pracownika , zbywaja żeby się pozbyć dyrektor stara się żebyś nie był zachwycony z wypłaty. Jaka to nie cudna firma a nadgodzin nie płacą tylko do odbioru dają poza Tym obiecują coś i nie wywiązują się z umowy. Np podwyżka po pół roku miała być z 3400 na 3600 To dadzą 3500 , podwyżki które dotyczą premi ale tak utna że wcale możesz nie dostać i wiele innych kantów z którymi pracownicy nie walczą bo boją się być na celowniku, wszyscy widzą nikt nie reaguje. Wczasy pod gruszą i 13 jest opieka zdrowotna z której przełożeni polecają nie korzystać bo za chorobę też zabierają 10% premi za jeden dzień wyjazdy integracyjne które są uzależnione od tego jakie kto ma względy bo z magazynu jeździ się np na kręgle do Tomaszowa A inni jadą na 4 dni do krynicy , i kawę herbatę i mleko raz w miesiącu. Ogólnie polecam bo ludzie chwalą sobie tam pracę ale nie na magazynie

Pracuję w w Euroglasie od 2010r Powiem wprost. Nie płacą za nadgodziny tak jak to powinno wyglądać. Jeśli ktoś ma naprawdę kiepską robotę to może próbować się dostać. Ogólnie nie polecam magazynu. Arystokracja zarządza ale w taki sposób że nie możemy uwierzyć że goście biorą pieniądze za nic. Szkoda gadać,za dużo by opowiadać o ignorantach,bufonach i paniskach.

taki sobie

Do tego należy wziąć pod uwagę ze nie ma dodatku za noce! Dodatek za nocki obniża Twoja podstawę! Jeśli przepracujesz w miesiącu nawet 20 nocek to i tak tego nie zobaczysz tego w wypłacie! Wypłatę zobaczysz tak jakbyś przerobił 20 dni w dzień.

hrabiaRyszard
@taki sobie

Myślisz, że na float jest inaczej? Te zarobki są naprawdę mizerne biorąc pod uwagę między innymi system pracy. hrabiaRyszard

Zzzzzz66

Zastanawiam sie nad aplikacja do DURu lub na produkcje. Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc i jakie warunki pracy tam panuja? Sa jakies benefity czy dodatki. Czekam na powarzne odpowiedzi.

Żelazny
@Zzzzzz66

Pracownicy produkcji 3500-3700 brutto na start , po 7 miesiacach premia max 600 brutto. Wyplacana jest 13 pensja.

hrabiaRyszard
@Żelazny

Jako rzecze Żelazny. Do tego dochodzi "gruszka" czyli dofinansowanie do wypoczynku. Należy dodać, że na produkcji jest system 4 brygad. Jeżeli będziesz mieć możliwość wyboru stanowiska pracy to ze swojej strony polecam tzw. zimny koniec. Praca w normalnych warunkach temperaturowych, lżejsza, spokojniejsza, mniej odpowiedzialna a pieniądze jeszcze takie jak na końcu gorącym. hrabiaRyszard

Zostaw merytoryczną opinię o Euroglas - Ujazd

• Jak się pracuje w Euroglas?

Zobacz opinie na temat firmy Euroglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroglas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroglas?

Kandydaci do pracy w Euroglas napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroglas