Opinie o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

taaa

chyba coś w tym jest...ciągle szukają nowych do pracy, średnio raz na kwartał

nick

Syf syf syf. !! tony śmieci na każdym rogu, niezdyscyplinowana załoga, niemili ludzie.

nick

pracowałem tam 3 dni.. po trzech dniach już nie pojechałem do pracy bo to [usunięte przez moderatora]. 3 dni spawałem metalowe kolanka, zero zabezpieczenia na ręce, ręce miałem popalone odpryskami od spawania. kolega wytrzymał jeden dzień, musiał przerzucić jednego dnia parę ton blachy, pociął sobie tym ręce. jednym słowem szambo. nie polecam.

niezatrudniony

Jak w Nick'u nie zostałem zatrudniony, natomiast mogę powiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej. Niby taka sama jak w innych firmach a jednak inna, dostałem jasne informacje czego oczekują od pracowników i co mogą zaproponować. Nie było to sztampowe gadanie, ale wiele ciekawych pytań nastawionych na to że pracownicy tam długo pracują. Chyba tak jest bo rozmawiałem z ludźmi którzy tam długo pracują i awansowali od zera. Wspominali też że stawiają często na awanse wewnętrzne także poziome. W porównaniu do innych firm jest tam duży ruch ludzie non stop coś robią, czasami się spieszyli ale miny mieli pogodne. Ja nie dostałem pracy, ale oceniam ich bardzo pozytywnie - dlatego zachęcam do próbowania.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. - Wola Mrokowska

• Jak się pracuje w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.