Opinie o Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Johny

(usunięte przez administratora) na każdym kroku, gęsta atmosfera i (usunięte przez administratora). Pracownicy wogule się nie liczą dla kadry zarządzającej. Straszenie brakiem premii i podwyżki.

@Johny

Mylisz się kolego ja pracuję tam kilka lat i wszystko jest dobrze poprawiło się finansowoitp itd,szefostwo jest spoko Widocznie ty się nie nadajesz bo masz (usunięte przez administratora)

Monia

Witam jest obecnie ogłoszenia do pakowania kosmetyków czy warto aplikowac? Jest możliwość dluzszej współpracy?

A jakie są w końcu? Raczej zważyć ich nie możecie ale czy jest na nich napisane ile mniej więcej waza? Jak gabarytowo wyglądają i czy są przy tym jeszcze jakieś sprzęty pomocnicze do dyspozycji?

Julka Nowy wpis

Jak u was się ma sprawa z pracą hybrydową / zdalną? Chcę startować na asystenta ds. obsługi klienta, z tego co rozumiem to odbywa się to przez telefon, mail, systemy teleinformatyczne. Czy więc jest opcja częściowej pracy z domu, choćby przy tych zmianach wieczornych? Byłoby to duże ułatwienie dla mnie, nie ukrywam.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Dzień dobry Ile czasu czeka sie aż zadzwonią z kadr w sprawie pracy? Minął bodajże tydzień i cisza do dziś z ich strony. Nie wiem czy szukać dalej czy czekać aż oni zadzwonią? Czy po prostu sie łudze.

Ciekawe, czy ktoś z was pracował jako specjalista ds prawnych lub po prostu ma info o tej pracy. Internetowa oferta wygasła, dlatego chętnie dowiem się czegoś więcej, bo wiem tylko, ze rekrutacja jest stacjonarna. A coś o umowie, wiecie czy dostaje się tu umowę o prace na czas określony, czy raczej dają na start umowę zlecenie?

Johny

@Johny

A w związku z jaką sytuacją usłyszałeś od kogoś z firmy, że może nie być premii i podwyżki? No i co z atmosferą, od czego jest ona Twoim zdaniem taka gęsta, jak opisujesz?

Miazga Nowy wpis

Agent Celny

BYŁAM KIEDYŚ NA ROZMOWIE O PRACĘ W AGENCJI CELNEJ. ROZMOWA BYŁA DZIWNA TRWAŁA OKOŁO 45 MINUT Z CZEGO TYLKO 10 BYŁO NA TEMAT MOJEJ PRACY NATOMIAST RESZTA CZASU UPŁYNĘŁA NAM O OPOWIEŚCIACH A RACZEJ SŁUCHANIU PRZEZE MNIE O PSACH OSOBY PRZEPROWADZAJĄCEJ ROZMOWĘ. I JAK TU TO PRZERWAĆ, A KOLEJNY AUTOBUS UCIEKA:D

logo firmy OPERATOR PROGRAMISTA CNC - od zaraz (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Lakiernik-finalny/ hydrodynamika /Śruciarz-piaskarz /Pomocnik lakiernika inne
Firma Usługowa "Daga" Jan Kozioł
logo firmy Elektromechanik pojazdów użytkowych
Kąty Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Monia

@Monia

Cześć wam, też szukam informacji. Jestem ciekawa tej pracy. Wiecie czy jest dużo dźwigania ciężkich rzeczy, paczek przy tym pakowaniu? Trzeba mocno się wysilać fizycznie?

Miazga

Witam paczki nie są ciężkie,nie prze dzwigasz się praca jest spoko,tylko trochę trzeba się nachodzić pozdrawiam

@Monia

Witam warto aplikować , jeśli będziesz dobrze pracować i się sprawdzisz to jak najbardziej współpraca długoterminowa jest możliwa Pozdrawiam

Bogusia

Przybliży mi ktoś obowiązki na kontrolera stanów magazynowych? wiem, że mają takie stanowisko, a ja szukam czegoś zgodnego z moim doświadczeniem, tylko nie widzę tutaj żadnych nowych ofert pracy poza taką z 2021, w której już nie ma treści. Niemniej jednak spytać nie zaszkodzi.

Jest ogłoszenie o pracę dla pracownika realizacji zamówień. Nie ma podanych widełek w ogłoszeniu jest za to mowa o bonusie do wynagrodzenia. Podpowiecie ile jest podstawy i w jakich kwotach są takie bonusy? Od razu dostaje się UoP?

Krong

4170 brutto + 10% premii uznaniowej

@Krong

A duże szanse na "uznanie"? Bo w niektórych firmach premia uznaniowa jest traktowana jak Yeti - podobno ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał...

Kaczor

Praca tylko przez agencje.... bonusie ???? Premia 15% nie miła atmosfera. Nie polecam

Krasnoludek

Na magazynie Ilg atmosfera idealna, nie ma to jak cała góra jest po muchomorach... ( muchomorki sama natura) ????

Smutny
@Krasnoludek

Atmosfera jest beznadziejna. Kierownik przyszłość magazynu widzi tylko w kobietach, żaden mężczyzna nie może awansować...Był konkurs na lidera tylko nikt o nim nie wiedział,oprocz osoby, która została wybrana

Anonim Hall????????
@Smutny

@Krasnoludek @ Smutny Atmosfera w pracy Ilg jest bardzo dobra z tego co słyszałem tylko pewne osoby robią wokół siebie i wszystkich przepraszam za wyrażenie gównoburze.Kierownk jak i zastępca słyszałem że są do rany przyłóż że takich to ze świecą szukać tylko co nie którzy tego uszanować nie potrafią a co do tego konkursu na lidera to z tego co mi wiadomo to takiego nie bylo ktoś tu chce zrobić wielkie zamieszanie na kierownika ILG.

@Anonim Hall????????

Był rzekomy "konkurs" na lidera i dziwnym trafem dwie osoby go wygrały, gdzie poprzednio jeden lider był. Wszystkie stanowiska z góry obstawione, nie ma mowy o awansie, szczególnie u facetów. Tak samo awans na Junior Team Lidera, dwie osoby zostały tylko zapytane o chęć zajęcia stanowiska. Praca w sam raz na chwilę jak nie ma nic innego przez dłuższy czas. Nie ma możliwości rozwoju ani awansu. Dno.

Toja
@123

Prawda. Obecna liderka od dawna wiedziała, że dostanie stanowisko, bo kierownik latał i obiecał jej je. Sama się tym chwaliła jak ja błagał, żeby się zgodziła. Opowiadala jak jej mówił, że nikt się nie nadaje na to stanowisko,a przyszłość jest w kobietach.

Jolanta
@123

To nie ma tutaj jasnych procedur awansu? Nie każdy może wziąć udział w konkursie? Są osoby, które pracują na najniższych stanowiskach po kilka lat z tego powodu?

Shinigami
@123

Nic tak nie poprawia humoru jak ból (usunięte przez administratora) jakiegoś anonima, który nie znając angielskiego i podstaw etyki pracy jako przełożony nie dostał posadki - z wymaganym angielskim i podstawową kulturą osobistą.

Halina

Nie mogę znaleźć żadnych ofert na stronie, nie widzę żadnej zakładki kariera. Nie szukają kontrolera stanów magazynowych przypadkiem? Kiedyś było takie ogłoszenie. Albo może jakieś inne oferty na magazyn są?

Rozczarowany

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Typowe polskie narzekanie. Proszę mieć honor i jak się nie podoba iść do innej firmy.

Zdziwiony
@Rozczarowany

Widzę, że komenatarze o awansach zostały usunięte. Czyżby kogoś prawda bolała. W ilg kobiety góra z kierownikiem. Te ładniejsze zajada naprawdę wysoko

Jdjxjsissj
@Zdziwiony

To trzeba napisać jeszcze raz, w tej firmie awansują tylko ładne cizie niekoniecznie ogarniające robotę. Wszystkie stanowiska obstawione z góry, a potrafią mówić, że była to możliwość dla wszystkich awansować co było oczywiście kłamstwem. Faceci jeśli chcecie wyższych stanowisk to nie tutaj.

@Jdjxjsissj

To kto rozdziela te awanse że tak to wygląda? Próbowaliście to zgłosić gdzieś wyżej? Jest tu opcja żeby porozmawiać z kimś na takie tematy?

Luiza
@Marta

Czyli mała głòwka mòwi dużej co ma robić. W tej firmie nic mnie już nie zdziwi. Marta z kim chcesz rozmawiać większość tu pracujących to wioska i małe miasteczko

Jest jak jest

W firmie jest jak jest. Pracowników mają za nic, a nie widzą co się dzieje wyżej. Na jednym magazynie menager nadużywa alkoholu a na drugim wola zielone.

@Jest jak jest

Tak tylko się zastanawiam czy gdyby tak było jak piszesz i pracownicy mogliby czuć się źle potraktowani jak to przytaczasz to by dawno na to komuś nie donieśli? Zdarzyło się tu już może jakieś zwolnienie dyscyplinarne z podobnych powodów?

Bezpodstawny
@Jest jak jest

Ciekawe czy ktoś ma na to dowody czy (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) bezpodstawnie bo ma niepokolei w głowie. Nikt nie powie nic złego na kadrę kierowniczą jedynie na pracowników, którzy wprowadzają chaos w firmie.

@Bezpodstawny

w sumie nie wiadomo o dowody na co Ci chodziło... ale z tego co piszesz wynika, że również masz złe zdanie o kadrze? to co opisują dzieje się też w biurze? mam na myśli logistykę teraz

Miś

Premie w tym roku to było coś... Ledwo dali a już oddawać trzeba było ????

Helena

ktoś tu pisał, że niby po miesiącu zwalniają i chciałam się co do tego upewnić. tu chodziło o jakiś ewentualny okres próbny? ciężko jest? pytam w kontekście pracy w logistyce, jak przyjęcie i wdrożenie nowej osoby tu wygląda i na jakie warunki ostatecznie można liczyć? co ze stabilnością zatrudnienia, po jakim okresie?

lilka

Czy orientuje się ktoś czy są przyjęcia do logistyki lub agencji celnej aktualnie ?

celny

Witam, można coś napisać o pracy w strukturach działu celnego firmy? dość często pojawiają się ogłoszenia o pracę. Czy warto aplikować tam?

@celny

Na jakie konkretnie stanowisko bo nie znalazłem w sieci. Teraz jest oferta dla pracownika magazynowego i do działu realizacji zamówień. Ty masz doświadczenie w dziale celnym że chcesz się tam dostać?

Old
@Artur

Nie szukają do działu celnego.

romek
@Old

a szukaja do biura ? Jakas logistyka czy cos?

Emeryt
@romek

Po miesiącu zwalniają takie oto jaja

@Emeryt

No co ty? Ciebie tak zwolnili czy spotkało to kogoś co dopiero go przyjęli? Na jakim stanowisku?

Toja

Zasady jak w przedszkolu. Trzeba się pytać czy można do toalety. Również ta czynność nie jest ułatwiona bo jest pytanie czy zamówienie jest skończone. Oczywiście liderzy to są nadludzie i mogą wszytsko. Jeżeli jesteś osobą która nie da sobą pomiatać to nawet tam nie idź, bo od razu idziesz na czarną listę a co dalej to już wiadomo.

@Toja

Odradzam totalnie pracę w tym kołchozie, Pracujesz jak w obozie, chcesz siku to musisz dostać pozwolenie od pani "lider" która chyba w ogóle nie wie co znaczy to słowo, myśli że ma pod sobą podwładnych a nie pracowników, zero szacunku, nie potrafi przekazać podstawowej wiedzy jak pracować, a jeśli się do niej odezwiesz nie po jej myśli wylatujesz. Śmiech na sali, praca sama w sobie jest ok, ale ludzie którzy tam są pożal się Boże kierownikami to myślą że są panami świata i mogą jeździć po ludziach, a niestety żaden pracownik tam pracujący nie potrafi się przeciwstawić temu mobbingowi.

@1234

Dokładnie. Nie przeciwstawiają się bo wylecą :)

anonimowy
@1234

Jak się nie nadajesz to zawsze ci kierownictwo podziękuje. za byle co zwolniona(y) nie zostałaś(eś). Coś mi się nie chce wierzyć że nikt nie zgłosił że niby takie zachowanie jest od Pani Lider, ty do pracy nie przychodzisz żeby w kiblu siedzieć. Jeżeli była zasada że zgłaszasz Pani Lider że wychodzisz z magazynu ( NA SIKU) to nie jest po złości tylko dla twojego bezpieczeństwa. Lider jest za ciebie odpowiedzialny. Mobbing zapoznaj się z tą definicją

Lala
@Toja

Ciekawe co robi pani,, lider '' że ma takie chody

Był pracownik

Nie polecam pracy w tej firmę ponieważ kierownictwo jest niekopetetne nie ograni dostaw zwala wszystko na rzetelnych pracowników swoje niepowodzenia zwłaszcza kierownik kamil ten kierownik robi za słupa !! .Widać mają poważne braki skoro zatrudniają tak niewłaściwych pracowników .

@Był pracownik

No coś nie możesz dogadać się z kierownikiem ale nie możesz gdzieś wyżej zgłosić takiego zachowania? W końcu jak ty się wywiązujesz z obowiązków to z jakiej racji masz ponosić odpowiedzialność?

@Był pracownik

ale to firma nie daje szkolen aby te kompetencje pracowników podnosić?

Były Pracownik

Moja pierwsza praca, gdzie pracownik jest kontrolowany kiedy i ile jest w toalecie, bo trzeba się wpisywać na listę, gdy się do niej udaję. Więcej postojów, niż dni w pracy na przepaku. Praca lekka, ale nie jest warta wiecznego czekania na dni pracujące. Kierownictwo jedyne co ogarnia to kiedy trzeba policzyć czas za długie bycie na przerwie albo w toalecie, bo nic innego niestety nie kontrolują.

Edyta
@Były Pracownik

Wspomniałeś, że czeka się na dni pracujące.. ile ich się zdarza w ciągu miesiąca i jak to wychodzi miesięcznie pod względem liczby przepracowanych godzin?

@Edyta

W miesiącu było czasem około 20 dni jak w grudniu, a już w styczniu np 6/7 dni pracy, loteria. Wiaodmo, nie każdemu każdy dzień pasował, ale osoby, które się same utrzymują potrafimy w takim styczniu zarobić tylko około 800 złoty. W inny miesiąc ponad 2300 złoty. O postojach człowiek nie dowiaduję się dużo wcześniej, żeby załapać coś na ten czas innego, tylko dzień wcześniej, a czasem nawet przed drugą zmianą o 10 rano był SMS, że pracy nie ma. Były dni, że potężna firma logistyczna, tak wyliczyła palety, że wzięła całą zmianę do pracy po świętach na pół palety, gdzie po 4 h puszczali do domu, takie sytację były też bardzo częste

Edyta

Rozumiem, że wynagrodzenie jest adekwatne do ilości przepracowanych godzin, tak? Z czego to wynika, że czasami tej pracy nie ma? Może to chwilowe? :P

?

To pracujesz przez agencję pracy, co do tego ma firma ? Gdybyś byla zatrudniona bezpośrednio to co ma wspólnego ilość przepracowanych dni ?

Halina
@0

No a jak się ma UoP przez firmę to praca jest zawsze? Czy też się przestoje zdarzają?

kasia

czy sa przyjecia dla kobiet ? jak ocenacie prace jest duzo dzwigania ?

Lidia
@kasia

No właśnie, w ogłoszeniu jest że trzeba mieć uprawnienia UDT, ale wcześniej tu ktoś pisał że dostał paleciak, a nie widłak. Ja też chce wiedzieć czy kobieta da radę.

Ostaszewo

Panowie, jakie są zarobki u was na magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Yusen Logistics (Polska) Sp. z o.o.