Sumika Electronic Materials Poland

Ostaszewo

Opinie o Sumika Electronic Materials Poland

Narka

I firma chyba utonęła.. nie wiem czy mam rację, ale jak zaczęłam szukać o nich informacji w sieci, to niestety nie wyskoczyło mi nic konkretnego. Kilka artykułów, że w 2012 roku firma zwalniała pracowników. Widocznie coś było na rzeczy.. Szkoda, bo słyszałam, że firma była raczej w porządku. Rodzinna atmosfera, takie tam.

sumi

Typowa agitka !!! Jak najdalej od Sumiki - tonąca firma, która jeszcze dryfuje po powierzchni. "Miła atmosfera w pracy, możliwość wdrażania własnych pomysłów" - kpina, wyssane z palca.

katarzyna

Sumika Electronic Materials Poland . profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako na wysokim poziomie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wszyscy tworza jedna rodzine dzieki ktorej dobrze funkcjonuje proces produkcji. można negocjować pensję. Najbardziej podobało mi się w Sumika Electronic Materials Poland:mozliwosc wdrazania wlasnych pomyslow poprawiajacych prosesy produkcyjne.

Zostaw opinię o Sumika Electronic Materials Poland - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sumika Electronic Materials Poland