Opinie o POL-ELEKTRA w Łochowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy POL-ELEKTRA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL-ELEKTRA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-ELEKTRA w Łochowice

Bunia

Czy pol-elektra poszukuje pracownikuw?

ktoś
@Bunia

Tak, poszukują pracowników produkcji.

HR Manager

Kolejne benefity: Prywatny telefon do celów służbowych - bez limitu połączeń. Prywatny samochód do celów służbowych - bez limitu kilometrów. Szkolenia specjalistyczne - nawet do 3 dziennie po reklamacji. Możliwość zatrudnienia członków rodziny, znajomych, znajomych znajomych. Nauka europejskich języków - w tym francuski! W przypadku ukończenia szkolenia odpowiednim certyfikatem następuję szybkie otwarcie drogi do awansu poziomego lub pionowego! Możliwość wykupienia po atrakcyjnej cenie przekąsek i napojów wysokokalorycznych o niskiej temperaturze własnej.

HR Manager

System akordowy to żadna ściema! Działa doskonale i w dodatku sam się koryguje do tego stopnia, że pracownicy praktycznie przestali chodzić na śniadanie żeby w pocie czoła wyrobić normę na 8 h - chwała im za to! Nasz niemiecki właściciel jest z faktu bardzo zadowolony, że tak dużo dało się wycisnąć z pracowników, praktycznie robią więcej a zarabiają tyle samo.

Tak są wakacje na RODOS

Rybak
@HR Manager

Moze kasa sie znajdzie bo Niemcy polelektre odwiedziły...

Firma POL-ELEKTRA szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Ciekawski

Hej HR Manager a gruszki z socjalu na wypoczynek wakacyjny już nie ma? Firma zatrudnia multum pracowników to na wypoczynek powinna być gruba kasa.

Rybka

Lepszych nieznajdziesz nigdzie

HR Manager

Hola Hola! W zakładzie jest wiele Benefitów oto najpopularniejsze: - Komfort dojazdu - Miejsca parkingowe. - Zajęcia relaksujące - Ośmiogodzinne ćwiczenia rąk i wzroku. - Zajęcia umysłowe - Nawet 20% czasu pracy na rozwijanie wspólnych pomysłów pod nadzorem technologów i mistrzów. - Przyjazne miejsce pracy - miła i przyjazna atmosfera. - Stabilność zatrudnienia - Możliwość zawarcia umowy o pracę na czas określony a potem na czas określony a potem... - Biznesowy czas pracy - Możliwość pracy w sobotę, niedzielę etc. lub 24/24 jak kto woli. - Komfort dojazdu - Możliwość dojazdu do pracy autobusem po bardzo atrakcyjnej cenie. Autokary są wyposażone w sprzęt Audio wysokiej klasy, w którym rozbrzmiewa muzyka od tranetecho do bisiady weselnej atmosferę taką zapewnia kierowca. Dynamiczna jazda sprawia, że do pracy jedzie się 15 minut a z pracy 30 minut mimo, że droga ta sama. Autokary mają przegląd techniczny i siedzenia, czasami tylko od nadmiaru koni mechanicznych i dynamicznej jazy występuję "pocenie się" silników olejem co skutkuje licznymi plamami na super posadzce parkingowej firmy PEL. Pan Kierowca potrafi podgrzać atmosferę palącymi się zablokowanymi hamulcami lub ogrzewaniem postojowym. Bez względu na usterki i warunki pogodowe zawsze dojedziesz na czas do pracy! - Posiłek - 15 minutowa przerwa na śniadanie niewliczana do akordu i dwie pięciominutowe na papierosa tyle wystarcza w zupełności aby wrócić z chęcią na stanowisko pracy. - Spa - Możliwość skorzystania w czasie pracy z toalety o wysokim standardzie. - Spa - Nieograniczona ilość papieru toaletowego i mydła w płynie do umycia rąk.(wysokiej klasy) - Zajęcia relaksujące - Możliwość słuchania radia z własnych odbiorników radiowych przy wykorzystaniu słuchawek po opłaceniu indywidualnie abonamentu RTV. - Zajęcia relaksujące - Możliwość przeglądnięcia FB i 4 Like/osoba/zmiana. - Posiłek - Napoje chłodzące latem za darmo w ilości 3x1,5l / tydzień. - Komfort pracy - Klimatyzowane hale produkcyjne wiatrakami przenośnymi. Samopoczucie latem jak na wakacjach w Egipcie temperatura w dzień jak i w nocy nie spada poniżej 35 w niektórych obszarach wysokostandardowych hal. - Opieka medyczna - Apteczki znajdujące się na każdej z hal w razie potrzeby. - Wypoczynek - Możliwość skorzystania z urlopu wypoczynkowego nawet 2 tyg! - Stabilność - Wynagrodzenie na czas. - Ochrona - Ubranie ochronnie w miejscu wykonywania pracy. - Ekwiwalent/zwrot kosztów - Dodatek w wysokości 3 zł za pranie/mc ww. ubrań. Jeszcze jakieś?

Technolog z Bydgoszczy
@HR Manager

W swoim sprawozdaniu wspominasz o systemie akordowym. Czy ten system jest w pol-elektrze również na wtryskarkach? Jeśli tak to napisz proszę jak to działa. Co to naprawdę za system i czy to nie jest czasami jakaś ściema?

Aneta

A co muszę zrobić jerzeli nie jestem spokrewniona? Jestem skłonna do poświenceń rzeby zdobyć pracę tam podobno to super firma i super ludzie i płacą na czas to mi wystarczy. Jak tam się aplikuje słyszałam, że czeba wypełnić jakś ankietę podobno na cv nie patrzą. Czy jeżeli jestem osobom paląncom to muszę się do tego pżyznawać w ankiecie, słyszałam że można ich oszukać i tego nie wpisywać a potem wychodzi sie na jakieś lewe fajki. Pomurzcie mi podpowiedzieć co mam zrobić jeszcze raz jak mam zrobić żeby sie tam dostać!

Hania

Aneta jak bedziesz z pokrewiona z mistrzem z hali nr.2 to bedziesz miec super benefity.......

Aneta

Pracujesz w POL-ELEKTRA? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

Adolf

@clik a co chcesz wiedzieć ?

rysiek

Ale to @realista tak mało płacą dlatego uważasz to za nierealne czy o co chodzi? Nie wiem czy jest to związane z rodzajem pracy może tak więc napisze, że szukają też technologa i elektrotechnika może tutaj płace i świadczenia są w pewien sposób większe?

clik
@rysiek

Powiedzcie o jakiej kwocie wynagrodzenia mówicie bo myślę o pracy tutaj (mam nadzieję że nie najniższa krajowa,dają jakieś premie napiszcie konkrety )

Realista

Widzę że Pol- Elektra szuka pracowników po szkole podstawowej do montażu. Uważam że po wprowadzeniu przez rząd 500+ to takich pracowników nie znajdziecie - to jest szukanie igły w stogu siana. Proponuję pisać w ogłoszeniach wymagane wykształcenie min. średnie - w tym przedziale chyba są większe szanse pozyskania pracownika.

Dance
@Realista

A co ty myslisz ze po szkole podstawowej to jakies osły są?? Jeszcze lepiej sobie radzą niz te co mają wykształcenie wyższe!!

Pbfree

Widzę, że powyższe wpisy to jakaś cwana zagrywka "PR" w celu przykrycia negatywnych wpisów. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna nie dajcie się nabrać!

Ciekawski

O widzę że rozglądacie się za nową pracą. Co czujecie brak kasy?

bunia

To po jaką cholere tam robisz zwolnij się i będziesz mieć spokój proste!

To jak chcesz się później leczyć psychicznie to idź, a najlepiej jeszcze na pewną halę gdzie rządzą brygadziści a nie mistrz, który jak (usunięte przez administratora) wołowa nie ma swojego zdania, tylko najlepiej by podnosił normy, i zajmował się plotkami, bo na tym się zna najlepiej, a niestety kobiety tam dają się poniżać,nikt nie ma odwagi im się przeciwstawić, tylko ciekawe czy dyrektor o tym wie a udaje,że nic nie widzi, Mo.... trzeba tak to nazwać, no cóż jeśli masz ochotę to składaj tam papiery

Stary

Ja tam do do pracy chodzę żeby zarobić, a nie na kawę. Prawda taka że tam nie da się zarobić nawet nadgodzin nie można zbyt wiele mieć jeśli w ogóle. Bazyl jedna rzecz proponuję zejść na hale porobić miesiąc i czekam na ponowną opinie tutaj.

gość

Kołchoz i (usunięte przez administratora) za psie grosze. Mają człowieka za nic. W akcie desperacji można tam pracować.

Mario

Składałem do Polelektry papiery kilka razy będąc bezrobotnym do strażnika na wartowni. Nie chciał wpuścić do kadr CV kazał wrzucić w skrzynkę. Pewnie CVkami palą w piecu co? Na szczęście znalazłem lepszą pracę bo jak czytam wasze wypowiedzi to widzę tutaj (usunięte przez administratora) Dziwi mnie jedno dlaczego nawet nie zaproponowali mi rozmowy, przyszedłbym nawet za małe pieniądze pracować, ale skoro inżynierów mają w poważaniu to im też dziękuje bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o POL-ELEKTRA - Łochowice

• Jak się pracuje w POL-ELEKTRA?

Zobacz opinie na temat firmy POL-ELEKTRA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-ELEKTRA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL-ELEKTRA