VARIA APD

Opinie o VARIA APD

tajm
użytkownik zarejestrowany

oo a to ciekawe, z tego co wiem to oni nieźle radzili swego czasu

użytkownik zarejestrowany

gosc_sobotni

Aga- zle szukasz . Juz dawno upadlosc zostala ogloszona Jest syndyk- wpisany do KRS -U

kolejny pokrzywdzony

Szanowni Państwo! Pani Urszula Miller nadal nie wywiązuje się z podpisanych umów. Nic od lat się w tej kwestii nie zmieniło. Ostrzegam- z tą osobą nie można współpracować! Proszę się nie nabierać na jej obietnice zapłaty, tylko sprawy kierować do Sądu!

VARIA

Jakie są najnowsze wieści o Naszych Dwóch Zuchach z Varii ???

ja

JAK KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY POZOSTAŁYMI FIRMAMI [usunięte przez admina] TO PODAWAJCIE NR TEL. ODDZWONIE! !!

Info-debt

Upadłość VARIA APD na Forum Wierzycieli pl

Info-debt

postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Sąd Gospodarczy, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 5 kwietnia 2013 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 77/13 (aktualna sygn. akt X GUp 29/13), została ogłoszona upadłość VARIA-APD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, obejmująca likwidację majątku dłużnika. Syndykiem masy upadłości wyznaczono Piotra Głodek http://www.forumwierzycieli.pl/index.php/kawiarenka/23-upadlosc-varia-apd-sp-z-o-o

urszula miller

Powstało Stowarzyszenie pokrzywdzonych przez VARIA APD. Oprócz innych działań przygotowujemy pozew zbiorowy.Osoby zainteresowne prosimy o kontakt tel.881 22 71 19 lub mailowy: zwip@interia.pl Urszula Miller

oszukani

Varia figuruje w BIG jako[usunięte przez admina] firma a za kilka dni będzie wpisana do KRD za nieregulowanie zapłat za faktury.Jest tyle firm oszukanych na różnych forach że może warto pomyśleć o zbiorowym działaniu.Ja oddałem sprawę do sądu.

ewa
@oszukani 10.04.2012, 16:23

Cwaniaki, które nie płacąc podwykonawcom zarobiły na kamienicę na Powiślu. Zrobili remont, mieszkania sprzedali i teraz nowa firma pod przewodnictwem p.Gralewskiego jest developerm.

Zostaw opinię o VARIA APD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VARIA APD