Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych

Nysa

Opinie o Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych

Słowa kojarzące się z Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych (stresująca,wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dość nisko, ponieważ wszystko zależało tylko od wykształcenia Atmosfera i ludzie tam pracujący: ludzie byli dość życzliwi, atmosfera pracy dobra Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie pamiętam czy była taka możliwość. Najbardziej podobało mi się w Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych: Praca na świeżym powietrzu przy wykonywaniu lini napowietrznych. Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych: Praca w zimie w nieogrzewanych halach.

Zostaw opinię o Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych