Centrum Edukacji AC-Expert

Chodzież

Opinie o Centrum Edukacji AC-Expert

ktoś

Dno ludzie uciekajcie jak najdalej nie wypłacaja kasy robiĄ CO CHCĄ oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koordynator

ja natomiast pracowałam w tej firmie i zdecyowanie ie polecam... firmy współpracujące jak Wirpe to jest jedno i to samo... te sam system, te same osoby decyzyjne, strzeżcie się tych pracodawców.. w firmach panuje wielki chaos, dezorganizacja i do tego nie wypłacają wynagrodzeń! nie polecam

monika

faktycznie tak to niestety może zadziałać, jednak nie ma się co martwić na zapas i warto wziąć się do pracy i postarać o wspólny sukces dla centrum edukacji

Szukasz pracy?

ona

Witam ja biorę udział w projekcie "młodzi aktywni" i rozpoczęłam w styczniu teraz mamy prawie czerwiec a ja i cała moja grupa musieliśmy dwa miesiące czekać na kursy zawodowe zgadzam się z tym ze nie wypłacają pieniędzy na czas i tez myślę o rezygnacji z tego projektu ponieważ uważam ze to są kpiny

mania

ja nie pracowalam w ac expert ale biore udzial w projekcie kierunek-kariera organizowanym przez ta firme. ogolnie rzecz biorac nie wywiazuja sie z umowy. nie placa wynagrodzenia za staz w umownym terminie . przykladowo ja powinnam miec dzisiaj przelew na koncie a wasnie po rozmowie z pania koordynator dowiedzialam sie ze pieniadze dostane dopiero 25 kwietnia. nie biora pod uwage tego ze sa swieta a przede wszystkim ze ja i inni stazysci czujemy sie oszukani. w zadnej porzadnej firmie nie ma mowy o tym zeby wynagrodzenia nie wplywaly na konto na czas. w zeszlym roku moja siostra takze byla uczestniczka tego przedsiewziecia i wynagrodzenie za wrzesien i pazdziernik dostala na koniec listopada. jestem gotowa zrezygnowac z tego stazu , poniewaz czy siedze w domu czy chodze do pracy nie mam i tak wyplaty. jeszcze teksty pani koordynator ze jakby miala drukarke do pieniedzy to by wydrukowala.

Zostaw opinię o Centrum Edukacji AC-Expert - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji AC-Expert