główny inspektorat sanitarny

Opinie o główny inspektorat sanitarny

Zuzanna

@troki powiesz coś nam na temat warunków pracy w główny inspektorat sanitarny? A może ktoś obecnie pracuje i podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Pozostawiając wszelkie informacje pomagacie osobom nowo zatrudniającym się do tej firmy.

troki

@feliks.. chyba nie pracowałeś nigdy w państwówce. Tu pracują normalni ludzie, a to są ich obowiązki.

pracy

w tym głównym inspektoracie sanitarnym to chyba też potrzebują jakiś studentow z politechniki, co ? bo też pewnie jakieśbadania wody sie robi albo cośw tym stylu, orientujecie się, bo potrzebuje pracy praktyki albo stażu a to chyba byłoby dobre miejsce, proszę o informację, czy znajdę tutaj taką pracę ?

sektor

brzmi powaznie to miesjce do pracy, jako admistratywista przyszly to sobie tak mysle ze moglbym tam w biurze pracowac. Tylko zatanwaim sie czy to jest warte zchodu i czekac zeby mi to uzupelnic. moze aie zobaczymy. polecam wszystkim szukajacym pracy cos innego niz tylko gowork. oby sie udalo co innego.

Kit

Wiele osób i tak widząc nieprawidłowości woli siedzieć cicho i się nie wychylać. Ludzie po prostu boją się namierzenia i utraty pracy, o którą niby tak dzisiaj znowu jest ciężko, chociaż osobiście nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Swoją droga pracuje ktoś w GISie i może mniej więcej przybliżyć warunki na jakich się tu pracuje.

T

Donos u Prokuratury i juz, ja tak zrobilem dzisiaj

twoja stara

do cyrku się nadają a nie biznesy robić, geszefciarze i oszuści

WUZET

A (usunięte przez administratora) jeszcze tam pracuje ???

Gosia

A jak skowrony tam rządzą to żadna mea culpa nie pomoże. Kierownictwo sie rozwija / na wadze / i z biznesem handluje !! Warto , więc warto , póki tego towarzystwa nie rozgonią . Po wyborach

Stefan

Ciekawa firma,a raczej instytucja ! I dobre zarobki. Zawsze jakąś premię można dostać . A przede wszystkim ''możliwości''. Coraz większe !! Szefostwo poukładane tam gdzie trzeba !! Więc spoko można wyżyć !! I polecać !

Wacław

Mea Culpa . Wszystko prawda !

no .niema czym sie martwic! za taka kase za panstwowe \"czyli moje i obywateli pieniadze\" poprostu zyc i nie umierac na swinska grype.

Józek

Też potwierdzam ! Wprawdzie robie za szofera ! Ale sie zgadza

Janek

Dobre zarobki, ciekawa praca, szansa na awans ! Tylko ta przeprowadzka !

Zostaw opinię o główny inspektorat sanitarny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie główny inspektorat sanitarny