Norma

Sławniów

Opinie o Norma

[usunięte przez moderatora] wogóle nie zna się na produkcji. wie tylko jak premie zabrać i chyba tylko to umie jak pisze e maill a robi to bardzo rzadko to nigdy nie wiadomo o co w nim chodzi.Nawet dzień dobry nie umie powiedzieć ciągle drapie się po głowie!!! Mam nadzieje że prezes przeczyta tą opinie i wykopie go z zakładu. Wszyscy co chcą złożyć podanie o prace do normy powinni głęboko się zastanowić. zarobki to 1000 złoty w porywach 1200 na 3 zmiany

Zostaw opinię o Norma - Sławniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norma