Cukiernia Wojtonis

Bydgoszcz

Opinie o Cukiernia Wojtonis

Słowa kojarzące się z Cukiernia Wojtonis (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobrzy. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000zl Najbardziej podobało mi się w Cukiernia Wojtonis:atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w Cukiernia Wojtonis: nie ma takiej rzeczy

Zostaw opinię o Cukiernia Wojtonis - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Wojtonis