kantor wymiany walut PENS

Bytom

Opinie o kantor wymiany walut PENS

mirka

anonim' dawno nikt tu nie pisał wiec nie wiem, ale jak jesteś gdzieś w polblizu ich placowki to przeciez możesz do nich podjesc i zapytać, jakby mieli jakies ogłoszenie to byloby wiadomo co oczekuja i czywyksztalcenia też.

Proof MP

Kantor jest super,można w nim dostać dolary w drobnych nominałach,co u mnie w mieście jest rzadkością :)

Słowa kojarzące się z kantor wymiany walut PENS (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wpożądku Najbardziej podobało mi się w kantor wymiany walut PENS:szansa pracy w nowym zawodzie,mimo że wcześniej nie pracowałam w tej branży to pracodawca mnie zatrudniuł. Najbardziej nie podobało mi się w kantor wymiany walut PENS:małe pomieszczenie pracy

Zostaw opinię o kantor wymiany walut PENS - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kantor wymiany walut PENS