gamatex

Stare Bystre

Opinie o gamatex

masakra

firma wyzyskuje ludzi, coraz gorsze warunki pracy, złe traktowanie ludzi pomiatanie. Wypadałoby nawet w niedziele tam pracować bo ciągle im mało..

ta firma to jedna wielka pomylka.na poczatku obiecuja gruszki na wierzbie ale jak przyjdzie co do czego to guzik.pracowalam tam wiec wiem co pisze. najgorsze jest to, ze inni pracownicy tej pozal sie boze firmy mysla podobnie ale boja sie cokolwiek powiedziec.wiadomo jak jest teraza na rynku pracy.i tak tkwi sie wtym bagnie az do zwolnienia. nie spotkalam tam ani jednej kompetentnej osoby.wrecz przeciwnie-pseudo rektor czy tez regionalni to osoby strasznie zaklamane. udaja milych zeby tylko wyludzic informacje o sytuacji na salonie-bo jak jest dobra atmosfera i wszyscy sie dogadują to dla nich oznacza porazke!!!to jest [usunięte przez moderatora] ktora nic nie robi, zgarnia duza kase dzieki ciezkiej pracy sprzedawcow.zdecydowanie odradzam!

Zostaw opinię o gamatex - Stare Bystre

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gamatex