P.H.U Hermes

Głogów

Opinie o P.H.U Hermes

mikx

kaks, to nie jest reguła - raz jest raz nie ma. Szkoda, żę nie da siętego naprawić . Warto sprawdząć kiedy i w jakiej formie będą te wydatki na oświatę.

Sebastian Głąb

poszujuje kontaktu do chlopakow z ktorymi robilem galerie Korona w Kielcach w 2012 roku. mam dla was fajna propozycje, fajnej pracy na fajnej budowie!! Tym razem bez mojego ojca, wiec sie nie musicie martwic o pieniazki! Pozdrawiam oraz sapraszam serdecznie, nr kontaktowy: (usunięte przez administratora)

strażnik

przemo ja pracuje u ciebie bo lubie ogladac twoja klamliwa morde jak sciemniasz ze bedzie fajnie, fajne pieniadze, fajna impreza :-)

pracujacy w PHU All Glass

nie napisze skad jestem, zeby glab nie wiedzial, bo jeszcze u niego niestety pracuje. praca wyglada tak - umowa niby o prace, ale badania trzeba zrobic na swoj koszt. Ciuchy robocze trzeba sobie kupic za swoje pieniadze, bo glab nie tego nie gwarantuje. jest 1 przerwa w pracy 0,5 godziny. praca od 7 do 16 czyli 9 godz w ciagu jednego dnia - czyli 9 godzina powinna byc placona 150% z 8 zł(podstawa) czyli 12 zł netto. oczywiscie przemyslwa glab nie placi nadgodzin jak to prawo przewiduje, bo jego to nie obchodzi. Wyplaty nie sa nigdy na czas, z reguly placi w ratach, a wine zwala na syna pawla glaba, bo na niego firma jest zarejestrowana. Wczesniej dzialal pod nazwa PHU Hermes, ale widocznie zadluzyl firme i musial otworzyc nowa.

strażnik

tata sebka otworzył firmę "PHU ALL GLASS Paweł Głąb", poszukajcie sobie w google, albo na gowork ;-)

mareczek

i jak? naprawdę nikt nie wie co się dzieje z tą firmą? przecież to nie możliwe... jacyś byli/obecni pracownicy przecież powinni wiedzieć cokolwiek... ja przeszukałem internet ale niestety nie podaje on żadnych istotnych informacji o Hermesie. Może mogłby tu ktoś coś powiedzieć? nie działają? a może działają i mają wolne miejsca u siebie? byłbym wtedy zainteresowany

heniek

no to oni działają czy nie, bo już mam wątpliwości.. tutaj kolega wyżej napisał, że działają nieprzerwanie, ale chyba jakieś kryzysy to ma każda firma, więc nie mam pojęcia już jak to jest, nie widzę na pewno rekrutacji jakieś do ich firmy, bo jednak nie ma ogłoszeń, albo ja ich nie widzę jakoś już..

kierowca

Firma PHU Hermes powstała w 1994 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego . Posiadają nowoczesny tabor pojazdów ciężarowych – chłodni o ładowności do 22 ton ( 33 euro palety ). Jak się chwalą kładą duży nacisk na jego stałą rozbudowę i modernizację, jak również na wysoką jakość obsługi klienta.

marcin

Dobra, juz wszystko przeczytałem w internecie, hermes otworzył sie podobno pod inna nazwa i tyle, nic specjalnego...

Marek

Hehe dobrze sebciu, trzeba ruszac z tematem jak we wrocku. Pamietam jak wszystkiego mnie nauczyles, jak uzywac ssawek, jak wiercic i nitowac. Zawsze uwazalem ze potrafisz zarzadzac ludzimi lepiej od Maćka. Mam nadzieje, ze jak skonczy sie łódź to załapie sie na jakas twoja budowe, znowu bede ci gotowac dobre obiadki, nie tylko drozdzowki z pasztetem. To jak sebciu?

Sebek

Sluchajcie, zamierzam reaktywowac Hermesa, bo to moja firma! Moja, dobra firma budowlano-remontowa. Kupie fajne ciuchy, beda obiady, napoje. Pieniadze zawsze na czas, na poczatek wszystkich przyucze, a potem zrobie selekcje i zostana tylko najlepsi. Bedziemy jechac ostro z tematem jak w Kilecach. Pamietacie elewacje na Koronie??? Koniec All Glassu, zabieram sprzęt i zapraszam do mnie.

darek

Polecam fajne zarobki i dobra praktyka. Warto w Hermesie pracować .

ktoś z boku

Czytam i myślę ze [usunięte przez moderatora] to jeszcze mało . Hermes robi i będzie robił z ludzmi to co inne firmy. Szkoda pisać.

hhhhhhhhhhhhhhhhh

Przeczytajcie na temat Kinga Serwis a wszystko będzie jasne.

gggggggggg

[usunięte przez moderatora] Wypłaty za dwa miesiące i to w ratach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RRR

A JAK PŁACI .

kepasa

jest kurde ok. Trochę zimno .

nobi

Kolego dużo, nie przyjmuje ludzi na umowę tylko na podwykonawstwo sam z synami robi lepsze roboty . Płaci od dzieła. Wykrusza bardzo szybko . Ja mam utrzymanie przez całą zimę . Za dwa tygodnie rusz Wrocek i mam nadzieję ze się załapię..

ddddddddddddddddd

Firma działa . Ma dobre kontrakty. Dobrze płaci podwykonawcą. Fakt mieli problemy na początku roku . Polecam firmą podwykonawczym . Sam wiem jak ciężko jest na rynku budowlanym. Pozdrawiam Andrzej F.

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

Wierzyciel

Bruno - 2013-03-12 17:50:35 Tak wiem ZBT Hamburg , budynek Central Park , Praga budynek Centrum Medicus Europa.Dzięki za tą informację. Ale dla kogo robi jako podwykonawca? kto mu zleca robotę?

POP

Czytam i nie wierze . Co u [usunięte przez moderatora] się dzieje , dają ciuchy , umowę, transport , zaliczki. Fakt zwalniają ludzi jak inni, ale żeby tak po chamsku pisać to chyba tylko desperaci. Zatruwacie rynek pracy . Ludzie idzie kryzys taki jakiego jeszcze w Polsce nie było . Trzymajcie się roboty. Mam 53 lata i doświadczenie w prywatnej branży naprawdę Przemek i Sebastian dają dobre warunki pracy podwykonawcą.

Bruno

Wierzyciel

czy ktoś wie dla kogo i gdzie teraz robi PHU HERMES [usunięte przez moderatora]?

głąb to wielki JEDEN SYF niema słów aby go określic [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników .

byly pracownik

o jest jakas masakra caly głogów wie ze [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora]

q

[usunięte przez moderatora] robiłeś u [usunięte przez moderatora] za 1500 zł . Ja mam w Zielonej Górze 2600 zł i ani cęta niżej . Tylko wy z Głogowa zaniżaliście pensje [usunięte przez moderatora] porównywał was [usunięte przez moderatora] z nami . My nie zejdziemy poniżej 2500 zł nigdy , za dużo siedzimy na rusztowaniach i tłuczemy się po delegacjach. Piszecie o [usunięte przez moderatora] a my co dzień robimy poprawki po brygadzie z Głogowa aż w tyłku ściska jak można było robić taką fuszerkę, na miejscu [usunięte przez moderatora] już dawno bym wywalił takich fachowców . Jak czytam o tym lustrze to faktycznie go chyba nie macie !!!!

Stef

He [usunięte przez moderatora]. Jak tam na bezrobotnym brak kasy. Ciekawe ile żonki teraz wyciągną od opieki społecznej. My pracujemy u [usunięte przez moderatora] jak zwykle zima jest super. Zobaczymy jak długo będziecie z [usunięte przez moderatora]. Niezły przypał z lochy.

byly pracownik oszukany

nie maja roboty nigdzie oprocz mg2 a solidnie to okradaja ludzi i nie pan [usunięte przez moderatora] tylko [usunięte przez moderatora] uwaga na [usunięte przez moderatora] otworzył firme na nastepnego zastraszonego i gnebionego synka nastepny na dno pójdzie za bledy [usunięte przez moderatora] wiecej długów niz wlosow na glowie jak najdalej od tych oszostow ps.[usunięte przez moderatora] premie to nic innego jak zalegle raty z wyplat

Wierzyciel

Dzięki. To wiem, że dla NG 2 wykonuje prace. Szukam jakiś innych aktualnych informacji gdzie można zastać Pana [usunięte przez moderatora] i zobaczyć jak solidnie realizuje zlecenie:)

aaa

[usunięte przez moderatora] UWAGA otworzył nową firmę już trzecią z kolei [usunięte przez moderatora] się teraz nazywa nie dajcie się nabrać yo wszystko to samo tylko na trzeciego syna [usunięte przez moderatora]

Wierzyciel

Witam, Czy ktoś podzieli się informacją gdzie i dla kogo aktualnie firma HERMES [usunięte przez moderatora] wykonuje zlecenia?

głąby to barany i złodzieje

[usunięte przez moderatora] sam niepisz sobie takich opini [usunięte przez moderatora] nie idz tm bo bedziesz robil za darmo podanie ??? chopie oni nie daja umowy ciekaj omijaj nie wspominaj [usunięte przez moderatora] szerokim lukiem od tych [usunięte przez moderatora] nie daj sie nabrac

warka

Pracuje u [usunięte przez moderatora] i wszystko ok. Wypłata 10-go i godziwa premia . Roboty maja pełno - pewna zima i wiosna.,co jeszcze trzeba .

franek

CZYLI CO? NIE ZAWOZIĆ PODANIA ? BO SZUKAM PRACY A CHCIAŁEM ZAWIEŚĆ DO HERMESA? CO MÓWICIE? NIE WIEM BO JEDNI CHWALĄ DRUDZY GANIĄ ?

sami wiecie kto :) głąby

UWAGA !!!! [usunięte przez moderatora] to największa katastrofa budowlana zero wyplat ciuchow nie wspomne o umowach nic na czas po prostu jakas masakra a [usunięte przez moderatora] to na prawde największy [usunięte przez moderatora] na świecie [usunięte przez moderatora]. jego [usunięte przez moderatora] nie lepszy już przesiąkł starym [usunięte przez moderatora] i tak samo kłamie jak tatuś wieczne biedaki najbardziej zadłużona firma w województwie ostrzegam pracowałem tam nie dajcie się nabrać nawet samemu trzeba kupić miarkę i ołówek bo [usunięte przez moderatora] nie stać na tak proste przyrządy po prostu masakra BAJKOPISARZE I [usunięte przez moderatora]

s.

co napisałem to wiem [usunięte przez moderatora] niebawem się przekonamy.

ja

[usunięte przez moderatora] odczep się od Hermesa .Twoje wpisy śmieszą nawet nas.

ja

HA HA HA HA Lepiej w firmie już dawno nie było. Dzięki. Zleceń pod dostatkiem , a wy na bezrobotne dziady.

tymon

bahahaha [usunięte przez moderatora] ty chyba naprawdę nie wierzysz co mówisz jesteście pogrążeni po same głąby jesteście [usunięte przez moderatora] mam nadzieje ze juz nigdzie nie dostaniecie zlecen. brak sprzętu wypłat po prostu masakra. ktoś napisał ze wypłaty przed czasem bahaha kpina 10 każdego miesiąca zaliczka i potem zyganie po 100zl po prostu żenada o umowach nie wspomnę bo po co maja dawać umowy jak i tak zusu nie płaca jednym słowem PORAŻKA po prostu zejdź na ziemie wyjdź zza pieca przetrzyj oczy i ratuj sie bo [usunięte przez moderatora] was pogrąży wszystkich.

pulek9876

[usunięte przez moderatora] jak wy z [usunięte przez moderatora] tak pracujecie jak piszecie to współczuje tym wszystkim ludziom.

???

ty chyba sam nie wierzysz w to co napisales.

sebek

Jestem synem [usunięte przez moderatora] i zabezpieczył nas wszystkich bardzo dobrze a o starych pracownikach zmiany w firmie są wskazane a ta była bardzo dobra dla nas a bardzo zła dla nich bo [usunięte przez moderatora] bardzo szybko sie ich pozbędzie wraz z Panią Prawnik isedzina jak ja tam zwią. A kolego o skody możesz się nie martwić . To [usunięte przez moderatora] jest zadłużony w bankach na około 1 miliona złotych .Zresztą czas szybko pokaże . My potrafimy sami wychować pracowników od młodego , i sami potrafimy robotę zrobić i dzięki temu lepiej zarabiamy.

nowy

[usunięte przez moderatora] wszystkich [usunięte przez moderatora],nawet swoje dzieci jak mozna zalorzyc firme na syna i go tak zadluzyc,ale widocznie tak chca.

nowo przyjęty

OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]t wykorzystuje ludzi i nic nie płaci obiecuje złote góry i nie dotrzymuje słowa . ODESZLI OD NIEGO NAJLEPSI LUDZIE . i nawet ich oszukał......

stary

co jest Ok [usunięte przez moderatora] co??? długów masz u ludzi zus-y nie popłacone telefonów nie odbierasz zaraz zabiorą ci skody....HE HE Ty już nigdy nie będziesz OK

nowy

Jest OK .

dulu

he fajnie piszą o starych byłem przez [usunięte przez moderatora] przez 5 miesięcy nic nie robili tylko ściemniali i wuciągali kasę .

zleceniodawca

Podpisałem umowę z Hermesem na prace elewacyjne i została umowa wykonana SUPER . Domek na osiedlu jest najładniejszy .

Marek z Kielc

Praca super, zarabiałem przez okras zimowy super kase , polecam bardzo chętnie wrócę na następną budowę do[usunięte przez admina] Wypłaty na czas z nadgodzinami i mrozowym. Polecam i pozdrawiam [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o P.H.U Hermes - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Hermes