Siemens Industry Software Sp. z o.o.

Opinie o Siemens Industry Software Sp. z o.o.

koleżanka dobrego kolegi

dokładnie zgadzam się z opinią wyżej, prezes i śmieszni dyrektorzy to święte krowy, którzy stworzyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym i tak będziesz winny za nieudolność zarządzających, zawsze mają rację i podwładnych za nic, wiecznie niezadowoleni i dojeżdżający pracowników. Szkoda zdrowia na tą firmę i tych śmiesznych małych ludzi...

pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie. Mobing ze strony prezesa, slabe place. Praca ponad 8 godzin dziennie to norma i nie platne ale powszechnie obowiazkowe. Omijac szerokim lukiem.

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Siemens Industry Software Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Siemens Industry Software Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siemens Industry Software Sp. z o.o.