Opinie o Radiolex w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radiolex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Radiolex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiolex w Gdańsk

Pilsner

Szukam pracy jako el.mont. Napiszcie jak wyglądają tu zarobki, praca i perspektywy na rozwój zawodowy.

Jak ktoś ma wiedzę i doświadczenie to może startować na Konstruktora. Są tematy łatwiejsze i trudniejsze. Trzeba mieć odporność na stres i ciśnienie, bo tematów i roboty jest naprawdę dużo. Ale jak jesteś uczciwy i nie kombinujesz to dasz sobie radę. Nie wszystko jest idealne ale jak mówią, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma ma plusy i minusy. Ale na początek kariery to dobre miejsce na szlify w zawodzie konstruktora. Tak jak napisałem dla ambitnych też coś się znajdzie. Pensje dla pracowników płacą na czas. Znasz się na robocie - możesz uczciwie zarobić. Jak pokażesz, że potrafisz projektować to znajdą się osoby, które Cię docenią. Można dorabiać w domu - kwestia uzgodnienia z pracodawcą.

opa garu

no dobra powiedzmy że uda mi się przejść rekrutację i zostanę tym asystentem projektanta - czy jednak będę mial szansę się rozwijać i piąć wyżej w firmie? chodzi mi o to żeby na takim stanowisku nie stać w miejscu i zeby jakaś realna ścieżka kariery była możliwa

Prefabrykacja rodzielnic

Od jesieni zeszłego roku zatrudnienie na prefabrykacji wzrosło dwukrotnie. Pracy jest coraz więcej i wciąż szukamy doświadczonych elektromonterów. Pracodawca płaci w terminie i jest słowny. Stawki rynkowe. Zainteresowane osoby z chęcią do pracy prosimy o kontakt.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Radiolex? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

qwerty

Osoba z rocznym stażem po studiach nie jest projektantem tylko asystentem projektanta. 3k dla projektanta to odrealniona stawka, dla asystenta troszkę powyżej średniej.

qwerty

@hagielek nie wiem z jakiego rejonu PL jesteś ale stawka 3k netto dla projektanta w Gda to nie jest nawet średnia

Józek

Firmę lepiej omijać szerokim łukiem. Olbrzymia rotacja pracowników mówi sama za siebie. Firma rodzina, nie koniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Stawki różne, jak się dogadasz. Co nie znaczy, że w trakcie trwania umowy możesz dostać nową, niekoniecznie lepszą. Nie zapewniają odpowiednich narzędzi pracy. Jest to widoczne tym bardziej im bardziej specjalistyczne stanowisko zajmujesz. Raczej źle niż dobrze traktuje się ludzi. Pensje płacą w terminie czasami obcinają za wtopy. Zero socjali. W pracy musisz uważać na życzliwych, sporo osób to rodzina lub powinowaci. Jeżeli ktoś z kasty zaliczy jakąś wpadkę, to albo rozchodzi się po kościach albo znajdzie się kozioł z poza kasty. Jak jesteś despero, to próbuj szczęścia ;)

DUŻA ROTACJA PRACOWNIKÓW!!NA UMOWY ŚMIECIOWE!!NIE MA ROBOTY TO KOPA W DUPĘ DOSTAJESZ.STAWKI MAX 8-10ZŁ BEZ MOŻLIWOŚCI PODWYŻKI!!

Bubus

Na dobrą sprawę, jeżeli komuś współpraca jest nie w smak to może w każdej chwili odejść oczywiście w czas okresu wypowiedzenia. Chyba, że rozwiązanie jest za porozumieniem stron to wtedy inna śpiewka. Powiedzcie tylko czy teraz nie będą przyjmowali ludzi do pracy, bo jednak redukując etat chyba nie liczyli na straty w przychodach...

Umowę dostaniesz czasową, jak jesteś potrzebny bo jest robota to popracujesz , jak jej nie będzie to dostaniesz kopa .Rotacja pracowników jest bardzo duża.O podwyżce to zapomnij , ,polityka tej firmy /cytat jednego z właścicieli -dużo ich jest ,rodzina- , nie ma podwyżek " chcesz zarobić więcej to (usunięte przez administratora) po godzinach bez 50% i 100% do bólu , a jak Ci się nie podoba to za bramą stoją 100 następnych.pracuje się ogólnie źle wiecznie rodzinka łazi po hali obserwują Cię tak biega wiecznie jak opętany Mirek(gazela biznesu)Plemnik nie lepszy /chyba nie mają co robić/ i palą głupa , a nadmieniam że wszędzie są kamery nawet chcieli zamontować u WC , w szatni jeden wielki syf -smród , nie można otworzyć nawet okna wentylacja jest wymuszona ale oszczędzają na prądzie :).dwa kibelki na ponad czterdziestu chłopa, wiecznie kolejki pod kiblem, kible ruchome bez deski sedesowej bo uważają ze powinna być wieczna i się nie psuje, w kiblach ,łaźni i umywalni ogólnie jeden wielki syf, ciekawe czy sami chcieli by korzystać z nic - raczej nie ,. Udają że tego nie widzą - oszczędność musi być , tylko nie dla ich potrzeb .wiecznie zmieniają sobie fury.

bojan

nie wiecie jak teraz sytuacja przedstawia sie w tej firmie , czy sa wypłacalni ??

Firma rodzinna-w zlym tego słowa znaczeniu. Brak szacunku dla pracowników. Nie polecam

odkłamać prawdę

Super firma,super kadra kierujaca,super atmosfera,wynagrodzenia też sa super w nastepnym roku jade na wycieczke do Indii czy was na to stać ?! pozdrawiam http://radiolex.net46.net

ta firma oszukoje ludzi klamia za soboty placa jak za zwykly dzien nie ma zadnych kursow a stawki wynosza 8 do10zl parszywa firma

klakier-myjka

Jesteśmy jak rodzina. Bardzo kocham Radiulex.

Tomasz

Nie gadajcie głupot wiecie dobrze że macie jak u pana Boga za piecem. Macie ciepły posiłek, bony, nadgodziny 50% i setki, zwrot za dojazdy do pracy. Przyjmujemy każdego chętnego zarobki na początek 10-14zl ponadto dajemy możliwość rozwoju nowym pracowniko. Wyszkalamy wyśmietnitych spawaczy !.

Jeleń :))

Mi też stawkę ucieli. Na rozmowie powiedzieli mi "na początek dostanie pan u nas 9zł na godzine" a dostałem po 8zł i trzeba tu zaznaczyć że nie pytano się mnie o kwalifikacje na rozmowie wstępnej, tylko "czy ma pan dużo czasu?" i "weźmie pan rzeczy i jutro na 8godz". ...

robota może jak każda.. ale dajcie spokój.. ludzie traktowani jak przedmioty, własność, zero rozwoju, mało płacą, szukają jeleni.. duża rotacja pracowników., bałagan, zero szacunku, dlatego nie polecam..

Maniek

Robota jak każda inna, pracodawca też - płacą mało - i co najgorsze nie płacą tak jak się należy za nadgodziny - a każą zostawać. Jak ktoś ze stoczni to może próbować

Zostaw merytoryczną opinię o Radiolex - Gdańsk

• Jak się pracuje w Radiolex?

Zobacz opinie na temat firmy Radiolex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Radiolex