DOMAR-BYDGOSZCZ S.A.

Opinie o DOMAR-BYDGOSZCZ S.A.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w DOMAR-BYDGOSZCZ S.A.? Napisz o tym!

figaro

a może przenieśli się do Wawy? nie chcę wprowadzać w błąd, ale w Warszawie jest firma o identycznej nazwie, taka sama spółka: DOMAR Bydgoszcz SA ul. Jagiellońska 78 Warszawa, 03-301, Polska Zbieżność, czy jednak zmienili swoją siedzibę? Strona internetowa nowa działa

ja

a jednak wypłacili

julcia

Człowieka jaka odprawa zastanów się co mówisz!!!

ja

hej - pracownicy zostali zwolnieni, a co z wypłatą odpraw???? czy ktoś już dostał odprawę???proszę o odp/

Zostaw opinię o DOMAR-BYDGOSZCZ S.A. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMAR-BYDGOSZCZ S.A.