ActivNet Sp. z o.o

Kraków

Opinie o ActivNet Sp. z o.o

tomek

w ActivNet dalej cisza! Widziałem ofertę od nich na serwisanta kserokopiarek ale w takiej sytuacji to zastanawiam się co dalej spróbować czy nie poszukać pracy w innym serwisie

click

Activnet to fajna firma która która prowadzi sprzedaż

zicher

tez pracuje w activnecie albo w katowicach pracuje juz 2 miesiac jako przedstawiciel handlowy za 1 miesiac co robilem po 30 umow to dostalem 300zl teraz obiecuja mi w 2 miesiacu zarobki kolo 1500 zobaczymy jak bedzie

Kasia

Oczywiście że to nie robota [usunięte przez moderatora] zarobki na miech ok 300 zlotych zallll i nie bedziecie menagerami zapomnijcie@!!!

manager

haha jak kolego nie potrafisz sprzedawac to szukaj innej pracy. Ja zostalem trenerem w tydzien.... asystenetem w rok a po półtorej roku wyszedlem na swoje jako manager. Ale ciezko na to pracowałem bo nikt w miesiąc nie da Ci awansu za nic nie robienie wiec powodzenia :)

XXX

[usunięte przez moderatora]robią wodę z mózgu,że każdy jest "MANAGEREM" tylko sam musi w sobie niego zobaczyć a jak już się robi awans na trenera to nie ważne jaki masz wynik bo zachłanni pracodawcy chcą coraz więcej... Nie polecam tam pracy- jest to praca dla tzw.desperatów...

Marta

beznadziejna firma, beznadziejne zarobki. umieją tylko wiele obiecywać. nikomu nie polecam.

Zostaw opinię o ActivNet Sp. z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ActivNet Sp. z o.o