Raven Communication

Kraków

Opinie o Raven Communication

aro

jejku od kiedy tu taka cisza zapadła to nawet ogłoszeń pracy nie ma ani strony internetowej albo źle szukam coś ktoś wie może czy dalej działają w branży

I niech mąż skontaktuje się ze mną w sprawie samsunga U700. Oddany do jego komisu w dniu 10 grudnia 2008 roku. Do naprawy gwarancyjnej. Czekam na odpowiedź.

Nie dziwię się. Co innego może napisać żona właściciela Oszukany

Joanna

Zdecydowanie polecam. Praca w miłej i pryjemnej atmosferze. Nigdy nie miałam żadnych problemów. związanych z zaleganiem płatności itp. :)

Zostaw opinię o Raven Communication - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raven Communication