Munster Joinery

Dublin

Opinie o Munster Joinery

andzia4

popieram, wszystko jest w umowie, świadomie podpisujecie.a poza tym, są organizowane jakieś wyjazdy w tym roku?

qweer

Porażka porażka jeszcze raz porażka!!!!! Firma tragedia praca bardzo bardzo cieżka. 6:00 zaczynasz pracę jak pisał kolega wyżej nigdy nie wiesz kiedy skończysz 12h to norma codziennie, dodam tylko ze nikt nie płaci nadgodzin dostajesz wypłate tygodniową za 40h pracy a pracujesz po 60h a czasem więcej. Szef jest tylko od w........a ludzi i poganiania praca jak w obozie szybciej szybciej szybciej.Gdy powiesz szefowi ze cieżko powie Ci "zmień prace". NIKOMU NIE POLECAM. Nie liczysz sie Ty liczą się tylko zrobiona robota !! Nie ma mowy o żadnym BHP

Zostaw opinię o Munster Joinery - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Munster Joinery