Multispaw Sp. z o.o.

Przemków

Opinie o Multispaw Sp. z o.o.

Harnaś

Odnośnie wypowiedzi Janosika - jak pracowałeś w tej firmie to zastanów się jak się ona naprawdę nazywa (Multispaw na pewno nie). Piszesz bzdury, a pewnie Cię wywalili za chamstwo i niekompetencję, normalni ludzie z reguły wiedzą gdzie pracują!!!

Janosik

[usunięte przez admina] w firmie każdy każdego szpieguje i donosi szefowi i jego synom. Katastrofalna atmosfera pomiędzy ludźmi. Ogólnie syf. Pracowalem, nie polecam nawet próbować. Zwłaszcza w Katowicach.

Zostaw opinię o Multispaw Sp. z o.o. - Przemków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multispaw Sp. z o.o.