Koito Europe LTD

Uk

Opinie o Koito Europe LTD

Nick

Mało płacą, ale są w miare stabilni. Jeśli jesteś dobry można z nich wyciągnąć 500F (jeśli komuś chce się pracować w weekend). Kiepsko płacą za nadgodziny w tygodniu i większtość pracowników to obywatele z Rumunii. Dzisiejsza stawka to 7.20F za godzine plus dodatek co daje 274F na tydzien. Praca nie jest zła ale nasi rodacy osiągnąwszy stopień cell_lidera mają się za władców świata (nie wszyscy). A tak naprawdę nic w sprawie pracownika nie potrafią wskórać, odgrywają rolę podwładnego slugusa PSM'ów (zmianowych), którzy też są nowi i chcą się wykazać, wykorzystywaniem innych pracowników. Wiecie jak to jest :najwięcej zrobić jak najmniejszym kosztem. A tu zamieszczam nalepszy komentarz: https://www.youtube.com/watch?v=pVgYswQxVUI . Pozdrawiam :)

anonimka

Odświeża temat.jest ktoś w stanie napisać coś nowego na temat pracy w tej firmie

pracownik koito - 2009-08-16 13:14:54 hehe pracowalem w koito europe...... [usunięte przez moderatora] Brak szacunku dla zwyklego pracownika.... to straszny chlam b ylem tam 2 dni nie radze

pracownik koito

Zostaw opinię o Koito Europe LTD - Uk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koito Europe LTD