DJB DORADZTWO

Łódź

Opinie o DJB DORADZTWO

Iza

@do niedoszłego pracownika a czy komentarze, o których wspominasz nie były przy tym wszystkim obraźliwe? Wszystkie szczegóły są cenne, ale trzeba pamietać, że jeżeli nie będzie to prezentowane w należytej formie i zgodnie z regulaminem forum - może być na skasowanie narażone. Wolność słowa jest ważna, ale trzeba pamietać o nie uderzaniu w czyjeś dobra osobiste.

Ex

Pracowałam tak kilka lat temu. Nie polecam, nadgodzny bezplatne. Mozesz wyjść o czasie jak się wyrobisz z pracą, ale jest jej tak dużo ze sie nie da. Szefowa ma pretensje jak nie ma wody i mleka w biurze. Wiec musialam z własnej kieszeni płacić żeby nie byla zła.

Do Niedoszłego Pracownika

Komentarzy było bardzo dużo, nawet szczegółowych. W tym miejscu prawdy się nie dowiesz. Inna sprawa, że Ci, którzy tam pracowali, woleliby więcej tej pracy sobie nie przypominać.

DJB Doradztwo

Zapraszamy serdecznie do nas do biura, wszyscy tu są anonimowi, nikt nie ma odwagi aby podpisać się z imienia i nazwiska, my anonimowi nie jesteśmy, nie mamy czasu walczyć z hejtem, także jeśli ktokolwiek jest zainteresowany nami, jak wyglądamy, kto tu pracuje zapraszamy na kawę. Zespół DJB Doradztwo.

Iza

@niedoszłypracownik, z forum mogą zostać usunięte komentarze, które naruszają w jakiś sposób regulamin. Inne nawet te z negatywną treścią na wątku pozostają i nikt nie ma prawa od tak się ich pozbyć. Regulamin jest dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin.

Niedoszły pracownik
@Iza 05.09.2017 10:46

Droga Izo. Rozumiem że tylko naruszające regulamin komentarze zostają usunięte. Ale ciekawa jestem jaka była ich treść . Wnioskując po obecnych wypowiedziach większość nie poleca pracy tam, a dla mnie wydaje się naprawdę interesująca. Czy może wypowiedzieć się ktoś kto faktycznie tam pracował ?

Niedoszły pracownik

Moi drodzy, a czy jest ktoś kto pracował w tym miejscu? Dostałam propozycję pracy tam i szukam informacji. Proszę o kontakt isana_22@o2.pl bo widzę że tu komentarze są usuwane...

Iza

@mon. firmy w różny sposób rozwiązują sprawę nadgodzin - albo za nie płacą, albo są one do odbioru w postaci wolnych dni. Jeśli DJB DORADZTWO, zatrudnia pracowników na umowę, nie ma prawa tego nie przestrzegać. Czy mógłbyś to wyjaśnić?

mon.

Odradzam pracę w tym miejscu - chora atmosfera, darmowe nadgodziny, jeden wielki stres.

Iza

@E. każdy ma prawo do dodawania komentarzy. Usuwanie negatywnych opinii nie ma tutaj miejsca, jeśli jakiś komentarz narusza regulamin forum (www.gowork.pl/regulamin), wtedy i owszem może zostać przez administratora zdjęty, inne komentarze mają prawo na forum pozostać.

E.

Widzę, że nic sie nie zmieniało, żona szefa nadal dba, żeby prawdziwe opinie o tej firmie z konkretami nie były widoczne.

szczerze odrazam prace w DJB, ( usunięte przez administratora )

Miau

To ja Wam powiem, że Asystent ds. telefonicznej obsługi Klienta to ma bardzo fajną pensję, świetna rzecz, czytałem ostatnio o tym trochę dłużej i jest nieźle

xxxxxxxxx

A pani K. nadal pracuje?

xxxx

A.

Zlecenie ;]

Gargamel

Wcale mnie to nie dziwi, że tak było @gola. Takie firmy tak właśnie funkcjonują. Nie znam konkretnie tego doradztwa i warunków, które tam panują, ale śmiało można się spodziewać, że to Ty pracujesz na siebie, a firma umywa ręce. Jeśli jest inaczej tutaj, a to jednorazowa wpadka, to też super. Ciekawe...

Zakręcona

Raczej tak, bo mnie zapraszali tam na rozmowę kwalifikacyjną, a było to na początku kwietnia tego roku

eee

Tak. Szkoda nerwów.

Zakręcona

Zaprosili, zaprosili. To jest dobra rada z Twojej strony? :)

eee

A zaprosili cię? Lepiej nie idź;)

Gość

w miesiąc to nie będzie miał Pan systemu tylko nic nie wartą dokumntację

JolaW

jestem zszokowana tym jak traktuje się te młode , posiadające nad zwyczaj duża wiedzę kobiety, a miałam przyjemność pracować z dwoma paniami z djb . czytając te opinie dziwię się dlaczego one pozwalają sobie na takie traktowanie i nie dowierzam że jest to prawda.

nowa

widziałam ogłoszenia, poszukują znow pracownikow, czy warto? czy fajni ludzie tam pracuja?

sasanka

ok, dzięki za wiadomości, teraz jednak chyba zrezygnuję ze współpracy, dobrze, że można się tutaj czegoś konkretnego dowiedzieć

sasanka

to co, naprawdę żadnych pozytywów? to może chociaż atmosfera pracy w działach jest znośna, czy też nie bardzo?

królewna523

Jak można pisać takie kłamstwa i oczerniać uczciwą firmę! Większość zespołu pracuje już tam długie lata i nikt nie myśli o zmianie pracy. Skoro od lat mają wiernych klientów to chyba dobrze o nich świadczy

gal

widocznie ludzie w poprzednich postach zbyt ostro wypowiadali się na temat DJB... a można nawet o takich rzeczach pisać z odrobiną klasy

XYZ
@gal 11.06.2014 13:46

To co ludzie pisali w poprzednich postach było wyrażone jak najdelikatniej się da, z klasą i kulturą. To była sama prawda. Niestety ale gorzka prawda.

krolewna522

Super firma, wypłata zawsze na czas. Właściciele bardzo przyjaźni i zawsze pomogą w trudnych sytuacjach. Polecam.

Zostaw opinię o DJB DORADZTWO - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DJB DORADZTWO