Gahler

Poznań

Opinie o Gahler

Praca w biurze to najgorsze co mogło mnie spotkać. Marne pieniądze, co najmniej 10 godzin pracy dziennie i nie myśl nawet o wychodzeniu po ośmiu bo Cię zjedzą wzrokiem. Ale najgorsze było to, że zwalniaja ludzi bez powodu z dnia na dzień. tak po prostu. Dostaje się wtedy dyscyplinarkę i propozycję, albo sie odchodzi za porozumieniem stron bez żadnych zobowiązań ze strony GALLAHERA, albo idziesz do sądu pracy. Większość ludzi wybiera porozumienie stron i oni na tym bazują. Ja na szczęście tego uniknąłem (zwolniłem sie wcześniej). UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ GALLAHERA!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Gahler - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gahler