Opinie o Holkap Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Holkap Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Holkap Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holkap Sp. z o.o. w Bydgoszcz

lisek wąsik

hejka kochano, czy obecnie jest jakiekolowiek zatrudnienie wolne możliwe w firmie Holkap? szukam nowego lepszego pracodawcy i z tego co na mieście się słyszy to ta firma ma chyba najlepszą renomę w branży jako pracodawca. czy ktoś konkretnie może temu zaprzeczyć lub potwierdzić? pozdrawiam serdecznie

H750

przepracowałam tak sporo czasu o nikomu nawet najgorszemu wrogowi bym nie poleciła tam pracy, obietnice obietnicami a rzeczywistość jest całkiem inna ..... ta firma to obraz rozpaczy i smutku ...... wszyscy mądrzy i najlepsi już poodchodzili ...... ŻAL

tuh

Holkap na Bydgoskich Przemysłowców? Pracowałem tam tydzień, poprzez Agencję Pracy, wszystko na umowę i 7 złotych na rękę za godzinę. Nie rozumiem negatywnych opinii nt. firmy. Mnie się tam naprawdę dobrze pracowało. Praca nie jest ciężka, a pracodawcy byli nad wyraz uprzejmi i wyrozumiali. Zdarzały się pojedyncze zgrzyty, ale ogólnie było ok. I od razu mówię, że nie jestem ich przedstawicielem przysłanym tu, by pisać pozytywne opinie. Jeśli będzie okazja na kolejne zlecenie, to je przyjmę.

Księgowy . HOLKAP
@tuh

Firma Holkap wogóle nie szuka pracownikow oni tak na niby daja ogłoszenia a potem cytuje odp Pani kadrowej Liliany Kozar cytuje odp " jest nie aktualne" .

Księgowy . HOLKAP
@tuh

Nn

Witam to prawda co pisza na temat Holkapu nie wiem jakbys sie staral i tak stwierdza ze malo robisz a zarobki marne umowy nie ma robisz na czarno wynagrodzenie tydzien po terminie jeszcze nie wiadomo czy cos ci nie potraca bo zawsze cos stawka 7zl/h wolalabym robic w Okt bo mialabym ubezpieczenie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Holkap Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
kaska

Witam.Tak zle opisujecie ten Holkap,byscie musieli pracowac w okt tam dopiero jest praca za marne grosze,biegasz po maszynach minimum i jestes ciagle obserwowana i zestresowana.

G.h

Minimalna jesli masz grupe to umowa o prace jak nie to cud ze cie zatrudnia chyba ze ma zlecenie za grosze. Na czas pensji tez nie bedzie:-) wyzwiska, itp na porzadku dziennym

mcgozo

zarobki ? hahahha na poziomie najnizszej krajowej chcesz dorobic dostaniesz za nadgodziny 10 a prezes kupuje bmw za 300tys zl

She

Czyżby ktoś z wyższym wykształceniem nie potrafił obliczać wieków? Kłania się szkoła podstawowa;-) Mamy XXI wiek;-)

Kupujący

Miło się zaskoczyłem gdy wszedłem do tego sklepu. Jest jak w Macro moja żona nie mogła wyjśc. Polecamy

HI

jaka praca taka płaca :)

Sprzedawca

Jeśli ktoś potrzebuje coś do kuchni, to tu to znajdzie!!! Polecam

Klient

Dobra obsługa maja prawie wszystko Polecam!

Jak widac ten portal ma tylko opinie złych pracowników, ale kij ma zawsze dwa końce. Prawie 95% pracowników nie ma wykształcenia wyższego co widać nawet w po ich wpisach. Proste czynności sprawiają im problem lub robią z siebie przygłupów żeby się nie przemeczać. Jeśli chodzi o zatrudnienia nowych pracowników jest duża rotacja, ale co sie dziwić. (usuniete przez administratora). Firma zatrudnia dużo osób niepełnosprawnych, które normalnie siedziały by tylko w domu. Pracownicy zawsze narzekają. W starej siedzibie narzekali na złe warunki pracy, teraz mają super oddzielne pokoje, łazienki itp i tak jest żle. Takim ludziom nigdy nie dogodzisz.

mm

pracowalem w tej firmie i niestety dobrych wspomnien nie mam. wymagania maja straszne a ty musisz na wszystko sie godzic tz standardy !a praktyka praktyka .prawda jest taka ze tam nikt nie wytrzyma dlugo. pensje marne!!!!!

pracowalem tu,

tej pracy tu nie zapomne do konca zycia ,jeden (usuniete przez administratora) ! pracujesz caly czas i nie masz czasu by odpoczac i jeszcze pretensje maja ze za wolno robisz! mozesz sie starac jak najlepiej ale i tak nikt tu cie nie doceni ! pensja nie odekwatna do wykonywanej pracy oraz odpowiedzailnosci.

fori

tak potwierdzam firma ciagle szuka ludzi ! tylko nikt tam nie wytrzymie dlugo na takich warunkach . (usuniete przez administratora)nic wiecej .

to co ta firma proponuje nowemu pracownikowi to smiechu warte , najlepiej robic za 10 ludzi i za marne grosze. oraz za wszystko odpowiadac.

nowy

pracowalem w tej firmie i powiem krutko nie polecam pracy tu! (usuniete przez administratora)

@@@@

potwierdzam firma nie cieszy sie dobrym zdaniem.

magazynier

Firma to ciagle szukac bedzie bo niestety warunki pracy oraz placy wiele pozostawiaja do życzenia. szczegulnie poszanowanie pracownika! chyba pol naszego miasta przez ta firme sie przweinęła.

Zostaw merytoryczną opinię o Holkap Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Holkap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holkap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holkap Sp. z o.o.?

Holkap Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Daszyńskiego 29
    85-791 Bydgoszcz