Opinie o Okno-Poland w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Okno-Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Okno-Poland o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okno-Poland w Zabrze

Andre

czyżby opinie "sami sobie" ??? to nie treść i nie ten rodzaj informacji...

iga z okienka

już kiedyś pracowałam na takim stanowisku że robiłam parapety, okna i rolety ale to było dawno. teraz jednak chciałabym wrócić do branży, wydaje mi się że okno-poland moze być dobrym miejscem na powrót do akcji.kwestia tylko jakie tam są tylko oferty wynagrodzenia i ogólnie pieniądze napiszcie proszę

Marek Rogowski

Super firma , bardzo fajni ludzie . Zamówiliśmy w Okno-Poland okna Salamander , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i z montażu . Polecam

Okno-Poland

Witam W odpowiedzi na komentarz Pana "słaba jakość drzwi" życzymy sukcesów w konkurencyjnej firmie oraz tylu zadowolonych klientow ilu posiada Nasza firma.I w przeciwieństwie do Pana firmy nie musimy sobie sami pisac pozytywnych komentarzy.Okno-Poland biuro Chorzów

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Okno-Poland? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zadowolona klientka

Dzisiaj montowali nam rolety antywłamaniowe w oknach , panowie montażyści super ...mili , uśmiechnięci ,znający się na swojej pracy :-) Będziemy polecać firmę Okno-Poland znajomym bo jesteśmy bardzo zadowoleni :-) Pozdrowienia dla ekipy pana Wojtka ...

Leszek

W firmie Okno-Poland kupiliśmy drzwi antywłamaniowe do mieszkania ,sprawdzałem ich w internecie i zdecydowałem się na Okno-Poland ponieważ mieli bardzo pozytywne opinie, zazwyczaj tego nie robię ale tym razem i ja muszę się podzielić moją opinią na temat tej firmy.Obsługa miła ,bardzo pozytywne podejście do klienta , pracownicy znają się na swojej pracy . Gratuluję - mało jest takich firm w dzisiejszych czasach

Okno-Poland

Witam Do Pana "słaba jakośc drzwi". Nadal nie otrzymaliśmy zgłoszenia reklamacyjnego. Zadziwiający jest fakt, iż, klient, który ma zastrzeżenia zarówno do asortymentu jak i montażu nie chce skorzystać z prawa reklamacj.Wygląda to coraz bardziej na wpis konkurencyjnej firmy a nie niezadowolonego klienta.Logiczną rzeczą jest, iż w przypadku wady asortymentu pierwsze kroki kieruje się do danej firmy aby złozyć reklamację. Okno-Poland Biuro Chorzów

Karol

Bardzo fajna firma ,pracownicy mili i uśmiechnięci , okna bardzo ładne ,montażyści poradzili sobie z wymianą 5 okien w naszym mieszkaniu bardzo sprawnie , a mam porównanie bo w zeszłym roku moj brat zamówił okna w innej firmie i jego mieszkanie po wyjściu "fachowców" wyglądało fatalnie a tynki musieli poprawiać . Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz montażu naszych okien ,dlatego polecam firmę Okno-Poland wszystkim zainteresowanym

Okno-Poland

Witam Do Pana "słaba jakość drzwi" .Po pierwsze decyzję o modelu drzwi podejmuje klient a nie doradca na biurze.Po drugie sprzedajemy drzwi tylko polskich producentów jak DRE,POLSKONE,PORTA,STOLBUD INVADO itp więc jężeli mowi Pan o jakości materiałow to niestety za jakośc materiałow odpowiada producent drzwi.My ich nie produkujemy.Gdyby zakupił Pan drzwi w innej firmie otrzymałby Pan dokładnie taki sam asortyment z takiego samego surowca. Wszystkie firmy oferują drzwi od tych samych producentow.Do drzwi każdorazowo klient otrzymuje kartę gwarancyjna i wie od jakiego producenta ma drzwi.Pan tego nie napisał w swojej opini.Poza tym nie wpłynęła żadna reklamacja dotycząca drzwi wewnętrznych do punktu obsługi w Chorzowie więc jezeli ma Pan ąż taki problem nie rozumiem dlaczego nie jest to zgłoszone do biura tylko skarży się Pan na forum. Nawet dziecko wie że reklamacja przysługuje jeżeli coś się dzieje z towarem a tym bardziej,iż twierdzi Pan iż upłynęło dopiero 5 miesięcy.Proszę sie podpisać,sprawdzimy z umową jakie drzwi zostały zakupione i poinformujemy tutaj wszystkich czytających opinie o naszej firmie jaki to asortyment i dlaczego za taką kwotę a nie wyższą,skoro twierdzi Pan,że wysokość ceny nie miała dla Pana znaczenia.Podkreślam raz jeszcze to nie pracownicy biura wybierają model i producenta drzwi ,określa to klient jak również kwote którą jest w stanie przeznaczyć na zakup danego asortymentu.Poza tym klient w biurze zawsze dostaje katalogi i przed pomiarem ma możliwośc zapoznania się w domu z asortymentem,oferowanym przez naszą firmę.Niemniej prosimy o zgłoszenie reklamacji, przyślemy serwisanta, który obejrzy co tak naprawdę stało się z Pana drzwiami o ile nie jest Pan pracownikiem konkurencyjnej firmy wypisującej bzdury.Nie rozumiem co Pan ma na myśli pisząc "po rozmowie z Panią z Okno-Poland.Nikt ze mną nie rozmawiał na temat reklamacji drzwi.Czekamy na telefon w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.OKNO-POLAND Biuro Chorzów

słaba jakość drzwi

Przyznam się, że nabrałem się na te wasze pozytywne opinie. Kupiłem dwoje drzwi z montażem, nie targowałem się, chciałem, aby drzwi służyły długo, o czym poinformowałem Panią z punktu w Chorzowie. Pół roku i widzę, że materiał do wykonania jest niskiej jakości. Po 5 miesiącach widać "szpary" łączenia futryn i elementów drzwi. Nie polecam tej firmy i drzwi wewnętrznych oferowanych przez nich. PS. Po rozmowie z Panią z Okno-Poland i po przeczytaniu wszystkich powyższych komentarzy, zaraz odezwą się pracownicy podszywający się pod zadowolonych klientów i będą krzyczeć o krzywych ścianach, ruchach budynków, złym sposobie używania drzwi, wszędobylskich kopalniach niszczących każdemu okna i drzwi itp.itd. Już tłumaczę: u mnie nie ma kopalni, budynek jest w miarę stary i już dawno osiadł, nie używałem drzwi do dziwnych celów jako stół, mebel, bramka do gry w nogę itp., zakupione drzwi są drzwiami i są używane jak drzwi. Brzydkie połączenie elementów jest tylko i wyłączenie słabą jakością wykonania.

Tomasz Checzko

W firmie Okno-Poland zamówiliśmy okna do mieszkania 4 sztuki oraz drzwi antywłamaniowe , jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej firmy , montaż przebiegł bardzo sprawnie , nie mamy żadnych zastrzeżeń .Polecamy

Stanislaw

Ty durna przekupiona przez konkurencję dziewucho, chcac byc bardziej wiarygodnym nastepnym razem polecam zaznajomic sie z asortymentem jaki sprzedaje firma Okno-Poland. Jestem jej stałym klientem i wiem, ze w tej firmie nie kupisz chinskich drzwi. Asortyment jest dla Twojej nieszczesnej wiedzy najwyzszej jakosci. Co się już dzieje na tym swiecie to naprawdę nieslychane. Życzę powodzenia.

NIE POLECAM NIKOMU firma masakra montaz był na czas ale drzwi po 2 dniach przestały się zamykać produkty nie polecam są gorsze niż z marketów chińske (usunięte przez administratora) po roku wymieniłam drzwi na nowe profesjonalne montażyści nie sympatyczni i nieudacznicy

Polecamy firmę Okno-Poland , już 2 raz jesteśmy klientami tej fimy , w zeszłym roku zamawialiśmy okna do domu a w tym roku montowali nam drzwi wejściowe i pokojowe , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz montażu

klient z Zabrza

Chcieliśmy się podzielić pozytywną opinią na temat firmy Okno-Poland , zamówiliśmy u nich okna z roletami zewnętrznymi - jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia pracowników do klienta oraz panami którzy przyjechali montować okna i rolety . Polecamy - Zadowoleni klienci z Zabrza

Wojtek

Musisz miec duze doswiadczenie i byc esteta. Firmsa jest wymagajaca,bo klienci tez chca miec ladnie robote zrobiona. Nie jest latwo. Nie raz trzeba do wieczora robic. A wolne w weekend hehe

Firma Okno-Poland montowała nam drzwi pokojowe , jesteśmy zadowoleni , profesjonalna obsługa oraz montaż

M. Zdunek

Obsługa w firmie Okno-Poland oraz ekipa która przyjechała na montaż bardzo miła , zamówiliśmy okna Salamander ,są bardzo wysokiej jakości . Widać że mają dużo zamówień bo na okna czekaliśmy prawie 4 tygodnie ,ale było warto .Polecam

Robert

Obin masz rację,na pewno świadczą usługi i poza rejonem,dlatego chodziło mi o to żeby ci ludzie napisali gdzie mieszkają,zanim wogóle coś napiszą.I jaki towar tej niskiej klasy kupili.Bo ogródkowo napisac to każdy potrafi i się skarżyc.A gdzie nazwy tych towarów.Podać do publicznej wiadomości i zobaczymy co jest niskiej klasy,jaki profil itd...

Robert

Jesteście żałośni.A ja kupiłem telefon Sony za prawie 2500,00 i po dwóch miesiącach wyleciał zaślepki od gniazda ładowania.Tel spędził w serwisie 3 tygodnie i tez mam opisywać firmę jako nierzetelna? Może napiszecie prawdę gdzie mieszkacie,przy jakich ulicach.Nawet dzieci wiedzą że na Śląsku w niektórych rejonach ściany się ruszają (przenośnik)i drzwi,okana non stop trzeba regulować.Prym w Chorzowie wiedzie ul.Wolności i Hajducka.Tam to strach się obudzić rano bo można mieć ścianę w innym miejscu.A jak robili te drzwi to się zamykany na tych panelach i co nagle przestały?Najlepiej to nie pisać prawdy tylko obsmarowac w internecie.Może po prostu czas kupić drzwi i okna w markecie i samemu zamontować a potem się zastanowić i wycenić swoją pracę na złotówki.Ciekawe ilu z was wyceniony ta prace na 50,00 zł?Towar niskiej klasy pisze ktoś inny.W każdym salonie mają lepszy i gorszy towar.Ale za ten lepszej klasy trzeba zapłacić.Jak się kupuje najtańszy to do kogo pretensje?Mięso tez jest cielęce i podroby.I tez opisujecie jak to markety sprzedają niskiej klasy żarcieW.Wybor należy do klienta.Ale lepiej udawać jaki się zrobiło zakup i nie przyznawać się jak się prosiła o rabat.A czymże jest rabat jak nie oszczędnością na materiale i na ludziach którzy wykonują swoją pracę?Chcielibyście mieć pomalowane mieszkania,gładzie,płytki tylko szkoda dać więcej za montaż.To za co niby pracownik ma kupić klej dobrej jakości,farbę,piankę itp.Ludzie po studiach a myślą jak chomiki.

Zostaw merytoryczną opinię o Okno-Poland - Zabrze

• Jak się pracuje w Okno-Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Okno-Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Okno-Poland
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.