Mc Stone Maurizio Sangalli

Kraków

Opinie o Mc Stone Maurizio Sangalli

Zgadzam się w 100% z poprzednimi komentarzami. "Praca" w tym miejscu to jest jakaś kpina! Szef ma ogromne wymagania wobec pracowników, zleca zadania nie związane ze stanowiskiem na jakim jesteś zatrudniony, wykorzystuje pracowników poprzez zostawanie po godzinach przy czym nie płaci za to ani złamanego grosza. Kombinuje jak może żeby tylko ciąć koszty, liczą się tylko pieniądze. Po zatrudnieniu okazuje się że pracujesz nie dla jednej a dla kilku spółek! Dodatkiem tutaj jest narzeczona i jej zachcianki które musisz spełniać niestety nie do końca związane z firmą którą prowadzi. Nie ma co liczyć na podwyżkę lub chociaż premie mimo że była tak obiecywana na początku współpracy. Atmosfera okropna, mnóstwo stresu związanego z zbyt dużym zakresem obowiązków, płaca minimalna dodatkowo trzeba przypominać niejednokrotnie o wypłacie ponieważ nie jest wypłacana terminowo.

Zadowolony z zakonczenia wspolpracy pracownik

Kròtko i na temat - Cyrk na kolkach! Nieslowny pracodawca; Zawsze chodzi o kase - zawsze Punktualnosc?! Nie Jego najmocniejsza strona. Dodatkowo, nie bardzo przyjemnym zalacznikiem do tej calej bajki jest Narzeczona, ktora uwaza, ze jestes rowniez Jej pracowniekiem. Zero szacunku dla drugiej osoby. Eksploatacja pracownika na 100% - w wiekszosci do celow osobistych Pracodawcy i Jego Narzeczonej. Za pieniadze nie da sie kupic wszystkiego - Szacunku tym bardziej... Basta!

byly pracownik

Atmosfera w pracy nie do wytrzymania. Większość pracowników odchodziła po kilku miesiącach. Finansowo... na taką płacę godzą się tylko bardzo zdesperowane osoby i takie właśnie są przez tego pracodawcę poszukiwani i wykorzystywani.

NICK

Bardzo duża rotacja pracowników, a to świadczy, że w firmie coś jest nie tak. Po za tym pracownicy są wykorzystywani jak tylko się da. NIE POLECAM NIKOMU !! Finansowo bardzo słabo- oferują niewielkie pieniądze w porównaniu ze stawkami na rynku pracy.

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Mc Stone Maurizio Sangalli na naszym forum.

Zostaw opinię o Mc Stone Maurizio Sangalli - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mc Stone Maurizio Sangalli