duo trans

Góra Kalwaria

Opinie o duo trans

ualaiao
użytkownik zarejestrowany

No na pewno ta firma istnieje na rynku przewozowym od 1992 roku. Świadczy usługi w zakresie przewozu osób w kraju i za granicą i sporo osób korzysta właśnie z tego typu usług, wiec klientów im na pewno nie brakuje jak widze, a i ceny mają raczej przystępne.

marlenaa

autokar nieprzystosowany do warunków wyjazdowych za granice, zbyt mało miejsca miedzy siedzeniami, gdzieniegdzie nie ma miejsca by noge wogóle włozyć, brak klimatyzacji, brak toaelty(skandal) drętwy starszy dziadek, kierowca z doświadczeniem ale chyba ślepy.!!!!! nie polecam

Kierowca

Szczera prawda , wszystkim wokół winny jest mniejsze lub większe pieniądze . Omijać z daleka .

xxx

na[usunięte przez admina]ma a na wypłaty dla kierowców już nie.Właściciel [usunięte przez admina]Omijać z daleka.

wiedzący

dziadowskie autobusy [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o duo trans - Góra Kalwaria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie duo trans