"PETROTECH A" Adam Pakulski

Jastrowie

Opinie o "PETROTECH A" Adam Pakulski

anonymous

Dziady do potęgi i do tego ściemniacze co do terminu płatności . Niech kupują za gotówkę a najlepiej to niech zrezygnują z wykonawstwa ,bo brak kompetentnych ludzi do zarządzania firmą na czele z właścicielem .

bob

TYLKO PRZEDPŁATA Z TĄ FIRMĄ , KONTAKT JAK ONI COŚ CHCĄ A TAK TO BRAK, SŁABO JAK NA TYLE LAT DZIAŁALNOŚCI.

Arnoid Weman

Czy potrzebujesz pożyczki po bardzo niskiej stawce 2%? Udzielamy kredytu mieszkaniowego, kredytu handlowego dowolnego rodzaju pożyczki Zainteresowane, skontaktuj się z nami przez e-mail: arnoidweman@gmail.com po więcej informacji

Marek

Firma ta to połączenie wszystkiego co najgorsze. Strasznie wyrachowane cwaniactwo w unikaniu i zaniżaniu płatności. Kombinowanie na najtańszych materiałach, itd. Zarobek firmy Petrotech Adam Pakulski często odbywa się kosztem pracowników, podwykonawców, a też klientów jak nie pilnują roboty

skygroup

Próbujesz rozpocząć działalność gospodarczą, osiedlenie swój dług, poszerzyć istniejącą jeden, potrzebują pieniędzy, aby budować, potrzebujemy pieniędzy na zakup materiałów eksploatacyjnych. Czy zostały posiadające problemu próbuje zabezpieczyć dobrego kredytu, skontaktować się z nami teraz do finansowania dziś i położyć kres wszystkich barier finansowych. Jesteśmy szybki, niezawodny i kompetentny. Za natychmiastowe odpowiedzi Email: skygroup.financial09@gmail.com

Ben

Cześć, Jestem dr Ben Peterson, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej? Potrzebuje pożyczki na konsolidacji zadłużenia, w tempie 2% kredytu budowlanego, nieruchomości, refinansowanie, osobiste, celach biznesowych lub nadzwyczajnej jakości? Czy jesteś biznesmenem lub kobiety, które myślą o rozszerzanie swego kredytowania oferowania działalności wszystkich typów. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami za pośrednictwem (24hoursloanservices@gmail.com)

kto takie bzdury pisze o przyzwoitych pieniądzach itp [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obcina pieniądze z wypłat, chleje a na kogoś mówi ,mobbing na każdym kroku . już niema rotacji w tej firmie bo już nikt nie przychodzi. ŻENADA Z TEJ FIRMY!!!!!

@pracownik 19.01.2017 12:12

O jak milo to słyszeć :-) firma jest tak znana w powiecie, ze juz nikt tam nie chce pracować :-) Brawo!

Nie lubię tego

Co mogę napisać : pensja = niska podstawa + premia "uznaniowa", która bardzo często nie była przyznawana. Atmosfera...taka, że nie chciało się tam wracać . Wcale mnie to nie dziwi, że ludzie uciekają z tego miejsca. Szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia. Szczegółów zdradzać nie będę, chyba wystarczą komentarze powyżej, które utwierdzą Was, że należy się trzymać od nich z daleka :) A jeśli chodzi o rozwój zawodowy...pffff, kto się szanuje ten nie zagrzeje tam miejsca, codzienny OPR (bardzo często bez powodu, o tak dla zasady) nie wpływa pozytywnie na pracownika, wiem..nie każdy to rozumie :)

Waldek

Pracowalem w tej firmie i bylem zadowolony. Musialem zrezygnować ze względu na zmianę miesca zamieszkania, ale pewnie gdyby nie to dalej bym tam pracowal. Przyzwoita pensja i mozliwosc rozwoju. Jesli chodzi o mnie - firma w porządku

Prywaciar

Wspolpracowalem z tą firmą w latach 2014/15 i bylem zadowolony ze współpracy. Wszystko było jak należy i działa do tej pory. Polecam!

Paprok

Wykołowanie podwykonawców to standard tej firmy, podobnie jest z klientami, pracownikami. Tylko taki sposób prowadzenia biznesu pan prezes umie. Zasypać, zamaskować, zrobić byle jak na tańszych materiałach, itd.

Podwykonawca

Płacenie faktur na raty to standard w tej firmie . Odradzam współpracę bo przy każdej płatności jest problem , terminy obowiązują tylko podwykonawcę . Ostania faktura płacona w ratach 5 miesięcy a i tak nie cała , niestety sprawa będzie miała swój koniec w sądzie . Jakim cudem ta firma ma "Rzetelną Firmę " to nie wiem .

Zaciekawiony

Pracowity
@Zaciekawiony 20.05.2016 21:39
Witam.....szukam pilnie kontaktu do podwykonawcy, który robił zlecenie w Łomiankach!Mój adres: zaciekawiony@interia.eu...

Te pozytywne komentarze to chyba sam Pan Wielki Prezes sobie wpisuje heheh

Wykonawca

Zgadzam się z opiniami powyżej. Najgorzej z płaceniem nie dość ze płaca na raty to jeszcze Prezes Pakulski jest zdziwiony ze ktoś chce od niego pieniądze. Mega odradzam współpracy z ta firma.

OjOjOj

Szczerze przestrzegam przed pracą w tej firmie, bardzo złe traktowanie pracowników, ucinanie pensji, mobbing, duża rotacja ludzi... A podwykonawca musi się naprosić żeby otrzymać zapłatę za wykonaną pracę:/

Karol Stadnicki

Zgadzam się z opinią Adama nt. "PETROTECH" Adam Pakulski . Tandeta , bałagan , brak kontaktu , lekceważenie podwykonawcy , przeciąganie płatności w nieskończoność, niekompetencje porażające kierownika budowy, wszystko to zdarzyło się przy małym zleceniu. Boję się myśleć co byłoby przy dużym.

Adam

Bardzo złe traktowanie pracowników i podwykonawcow. Przeciaganiw wyplat i zanizanie ich wysokosci to specjalność tej firmy. Zamienianie elementow na najtansze i maskowanie fuszery, a potem zdziwieni ze nie chca roboty odebrac.

Zostaw opinię o "PETROTECH A" Adam Pakulski - Jastrowie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PETROTECH A" Adam Pakulski